Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 4 iš 4

Tema: Kurį stiprintuvą pasirinkti

  1. #1
    Jaunius r0lis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Kurį stiprintuvą pasirinkti

    Sveiki,


    planuoju įsigyti JBL Northridge E80 garso kolonėles. Ir renkuosi stiprintuva iš šių variantų:

    DENON PMA-700AE
    MARANTZ PM4001 OSE

    klausiau kaip jos groja nuo panašios klasės kaip ir pastarieji harman kardam stiprintuvo. Skambėjo lyg ir neblogai, tik regis kazko trūko :boohoo:

    Klausoma muzika: Dream Theater, Porcupine Tree, Depeche Mode, Metallica, Slayer, retkarčiais ir blueso paklausau ray:

    prašau draugiško patarimo, nes tikiu kad daugelis iš čia esančių tikrai galėtų patarti koks derinukas būtų optimaliausias.

    Dėkui :adminpower:



  2. #2
    Savas fruktas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2006
    Vieta
    vilnius
    Žinučių
    274
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: Kurį stiprintuvą pasirinkti

    rokui manau svarbu ka gera dinamika butu, marantz labai jau nupiepes stiprintuvas jis kokiem lengviems stiliams tinkamesnis, naujos serijos jau kiek agresyvesnes dinamiskesnes, bet vistiek rokui nelebai. denonas jau puse bedos, bet irgi duslokas, siltokas jis toks prie vangesniuo gal neutralesniu. tau patarciau belenkoki koki rotel ar nad nuo 352 ziuret, ten draivo ir dinamikos turi, tik groja jau agresyviau ir saiziau su denon ar marantz palygint. tik pas pigesnes rotel serijas nelabai kokia zemo kontrole, jis biski minkstokas .

  3. #3
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Kurį stiprintuvą pasirinkti

    na nezinau,pasvarstyciau dar apie jbl,nera ten mano manymu vertas demesio daiktas-jos 'sausos'-velgi skonio reikalas,bet man tai jos nelabai,kaskokios kietos,dinamikos ira bet ji kaskokia sintetine,man jos tik mp3 klausytis tinkamos,ir ''bajavykams''ziureti-pritariu,kas liečia pastaruosius du stiprus,taip rotelis tam stilui manau tinkamesnis,bent man,buvau paskendes irgi paieskose,rotelis uz tokius litus nera blogai,harmanas tik mokyklos zibureliams tinkamas,vėlgi priklausomai kiek litu gali skirti

  4. #4
    Jaunius r0lis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Kurį stiprintuvą pasirinkti

    Esat teisūs dėl JBL... pasiklausiau ilgėliau, atmečiau ta variantą.

    Teko klausyti Cambridge Audio Azur 540Av2 su tangent, Tannoy Sensys.. Neatsimenu tangent kolonėliu modelio, bet mano ausiai skambėjo maloniau...

    Dar toks įdomus dalykas, yra galimybė pasiklausyti NAD C320BEE su senom Cantom CT 800 kolonėlėm http://www.hifi-wiki.de/index.php/Canton_CT_1000 ruošiuosi savaitgalį nuvykti pasiklausyti.. Jūsų nuomone, kaip toks variantas..?

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT