"BLizGoX" rašė čia:
Kad man atrodo originaliai eina 13 cm. Ir gerai įdėti 16 cm ten problematiška, jeigu nenorėsi pjaustyti apdailos.
Sveiki, noreciau pasitart kokius komponentus issirinkti. Automobilis Opel Vectra, zadu montuotis pats i standartines vietas duryse ir aukstus i panele kampuose prie stiklo. Kolkas gros nuo JVC KD-SH77R, veliau bus ir stiprintuvas. Klausoma muzika popsas ir rokas.
Kurie is siu geriausiai tiktu:
Arizona Eagle GC62 (199Lt);
http://www.pult.ru/product/5613.htm
Oris AM-16.2 (302Lt);
http://www.oris-electronics.ru/russi...ambition/am16/
Oris AS-6.2 (307Lt);
http://www.oris-electronics.ru/russi...og/aurum/as62/
Hertz ESK 165S.1 (362Lt);
Hertz ESK 165.1 (322Lt);
http://www.autogarsas.lt/garsiakalbiai_hertz3.htm
Alpine SXS-1757 (259Lt);
http://www.audioprojektai.lt/alpine2...353&metai=
DLS B6 (350Lt);
http://www.caraudio.lt/content_6_1_Classic_DLS.html
Magnat Classic 216 (300Lt);
http://www.belcanto.lt/HTM/Magnat.htm
Rainbow SLX 265 (330Lt);
http://www.belcanto.lt/HTM/Rainbow.htm
Arba galit pasiulyt kokia aternatyva uz panasia kaina.
Is anksto dekoju uz jusu pasisakymus.
"BLizGoX" rašė čia:
Kad man atrodo originaliai eina 13 cm. Ir gerai įdėti 16 cm ten problematiška, jeigu nenorėsi pjaustyti apdailos.
SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos
normaliai ten statosi 16-tukai. Shi vakar pastaciau ir ka tik gryzau ish garazo :-D pasiknist truputi reikia, bet jei turi patirties, irankius ir medziagas po ranka, tai visai nesunkiai ten viskas pasidaro per kokias 3-4 valandas. Tame tarpe su parukymais ir kavos pagerimais ir pablevyzgojimais su visais uzsukusiais lankytojais. :twisted:
Zodziu nieko ten tokio ziauraus nera. Ir viso to montavimo kaina su medziagomis nevirshijo 120lt.
TAd pagalvok ar verta daryti tai paciam.(Nebent viska ko reikia jau turi ir nieko nereikes vazineti pirkineti, ieshkoti, ir leisti laiko forume klausinejant kaip padaryti shitai ir anai)
Ish tavo minetu rinkciausi Renbow arba DLS.
Alpine SXS toli iki siu.
*Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
---------------
tel. +47 46 222090
info@caraudio.lt
www.caraudio.lt
is minetu as rekomenduociau Oris AM-16.2. nieko negaliu pasakyti apie Rainbow ir Magnat, neteko su jais susidurti.
Sutinku, SXS serija yra gaidis, jeigu lyginam priešbosius, tačiau pasakyk kad DLS aukšti yra geriau už tų pačių SXS aukštus ?"Mindaugas" rašė čia:
O šiaip papildžius SXS krosoveriais, kaina pašoka iki DLS, tačiau įdomu būtų sulyginti juos tarpusavyje
Šiaip prieš Rainbow neturiu nieko.
SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos
Vat ir pasakysiu, kad nieko ten uz tokia kaina tie aukshti neiskiria.
padarai Treble -1,-2 ir viskas ore.
Ir paprastai kai zmogus pasiemes atsiseda i mashina jis pagal save susireguliuoja.
Ir po to kai paziuri jo nustatymus treble+6 Bass+6 loude on*2
Tai ir supranti, kad piscialkos ir visa kita liabai jau ne kokios ir nespiegia dar tiek kiek zmogus nori ir boso permazai ir aishkina kodel tie galsiakalbiai perdzia jau prie vidutinio garso. :smt019 :smt067
Tad neriaikia jau taip detaliai vertint. tokios kainos garsiakalbiu reikia klausyt ir vertint bendra ispudi ir aishkius juntamus skirtumus, o ne detales
*Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
---------------
tel. +47 46 222090
info@caraudio.lt
www.caraudio.lt
Na as nematavau, bet manau kad ten 16os standarte dedasi?"Mindaugas" rašė čia:
Ar reikia ten kazka perdirbti is tikruju?
O, Mindaugai, cia i ta 120 lt tik pats garsiakabliu montavimas ar ir duru sutvirtinimas nuo vibraciju kad nebarsketu, nes ten su gamykliniais garsiakalbiais jau nemazai barskejimo yra.
Labas!
Siaip pas mane irgi vectra ir galiu drasiai sakyti kad 16-ukai ten statosi tikrai be didesniu problemu ir nereikia nieko gadinti. tik duru skarda truputuka reikia palankstyti vietose, o gal ir ne, nebepamenu.![]()
Gerai tai kad nereikia kazko daryti su duru apdaila ar dar ko jei daryti.
O apie izoliacija tai jo... be jos nieko gero nebus! Beto normaliai padaryti duris kainuoja daugiau negu istatyti komponentus. :wink: Bet verta...
sekmes darant
nepergyvenk kai uzgros pacios issilanxtys kaip joms reikia;]]] beje ten skardos labai plonas sluoksnis, likusysis - rudys;]] nepersistenk balenkdamas"Anubis" rašė čia:
Nespresk pagal savo automobili apie kitus...
Skardos nestipriausios opeliu privalumas iki tam tikru metu ir laidos. Bet Apie vectra "B" jau ta gali pamirsti... Kaip priziuresi taip ir turesi.
KAip nekeista kieme net bulka supusvusi yra, bet tai tik parodo kad masina jau kalta perkalta ir sutvarkyta nekaip...
Vat tau ir vokiška kokybė. Beje, draugas buvo padaręs "muzikinę vėtrą", duryse buvo sudėjęs Signat H20, panelėje Ivolga CS-2.5 Mid kupolus, o stoikėse Macrom EXS piščelkas. Po to tą vėtrą pardavė kažkokiai kvaišai, tai muziką pasiliko. Taigi, likę yra podiumai durų, viduriukų podiumai, aptraukti oda, stoikės su vietom A/D garsiakalbiams ir bosas dviems gargalams 30Cm, su gerais DLS fazikais. Dėžių tūris ~50Litrų, ten stovėjo Signat RAGE 12. Viskas šėrėsi nuo 2 keturkanalių Ivolga BG 1004.
Tai dabar jis sakė parduotų už savikainas tas visas stoikes ir podiumus ir dėžes ir t.t.
kam reikia kontaktų, parašykit man PM.
SUBARU AUTOMOBILIŲ REMONTAS IR NUOMA
DIAGNOSTIKA VISIEMS SUBARU MODELIAMS;http://www.premus.lt
37-323233;610-26939;Betygalos g.14,Kaunas N54.90435;E23.88318
taip pat FB:
http://www.premus.lt
http://www.forester-tuning
Noriu stoikiu![]()
kiek pinigu? 8)
Gali ir i privata nu kaip nori... O dar geriau butu jei parasytum viska chate kas yra ir kainas tai migam isgraibstytu... :wink:
siaip tai apie kuria vectra cia kalba eina? pirmaja, ar B' shke?
Jei pirmojoj tai ten nieko neprilankstysi. gamyklishkai stovi 16 bet kai juos nuimi jokiu ten montavimo skyliu neliekareikia jas ishpjaut, nes ten tik siokia tokia skulute ovalo formos lieka kai nuimi gamiklini garsiakalbi. Normalaus garsiakalbio net magnertas ten netilptu.
B vectroj ten jau kiek kitaip. Joje geriausiai padaryti naujus podiumus ir ten ziauriai gerai isipaisho 3 komponentu sistema.
120 cia butu montavimas i pirma vectra, zinoma kad i tai neieina duru garso izoliacija :shock: Garso izoliacija 2 durim net savikaina gerokai didesne uz 120lt.
*Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
---------------
tel. +47 46 222090
info@caraudio.lt
www.caraudio.lt
Čiate tai aš nerašysiu, neturiu kada. Jei tau įdomu, ar kam, tai parašykit man į privatą. Nes jai čia parašysiu, tai moderatoriai vėl ištrins."Anubis" rašė čia:
SUBARU AUTOMOBILIŲ REMONTAS IR NUOMA
DIAGNOSTIKA VISIEMS SUBARU MODELIAMS;http://www.premus.lt
37-323233;610-26939;Betygalos g.14,Kaunas N54.90435;E23.88318
taip pat FB:
http://www.premus.lt
http://www.forester-tuning
Vectroj (A) ispjauni 2 ziedus is fanieros suki prie duru ir dedi 16cm.Buvau padares :wink:
Mindaugai, atnaujink savo "darbų galeriją" savo puslapy, bo nusibodo jau antrus metus į tas pačias nuotraukas žiūrėti........ :wink:"Mindaugas" rašė čia:
Kalba eina apie pirmaja vectra."Mindaugas" rašė čia:
Ir dar vienas klausimelis: Kiek mazdaug reikia tos vibroizoliacines medziagos (kvadratu) abiems durims isklijuoti ir ar reikia klijuoti tik skarda ar ir "absivkes" vidine puse?
P.S. O del komponentu virsuje paminetu, tai butu idomu isgirst daugiau jusu nuomoniu nes neapsisprendziu kuriuos imt :roll:
Svajuncuk su mielu noru atnaujinciau ir ira keletas darbu ka idet, bet , kad laiko nerandu pasedet prie fotoshopo ir viska sutvarkyt"Svajūnčikas" rašė čia:
ops: :cry:
Be to noriu ish esmes pakeist viska, nes tai asmeninis puslapis o tai dabar visi galvoja, kad ten kashkokia firma :shock:
*Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
---------------
tel. +47 46 222090
info@caraudio.lt
www.caraudio.lt
Aha, istikruju atrodo lyg firmos. Bet tai pradzioj gali ymesti foto :-D ir tadum jau siek tiek pertwarkyti kai bus laiko y asmeniny puslapy"Mindaugas" rašė čia:
Vibro izoliacijos vidiniems skardoms reikia apie 1.5kv/m."BLizGoX" rašė čia:
Ishorinems taip pat. Gal kiek maziau.
Apshivkes klijuoti prie tokiu garsiakalbiu tikrai nebutina.
o Del garsiakalbiu tai pats turi pasiklausyti, nes niekas uz tave nenuspres. ko tau reikia. O ish rashliavos vargu ar ka atsirinksi.
Jei vilnietis esi tai galim susitart kada kitos savaites antroj pusej ir pasiklausyt keleta komplektu.
*Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
---------------
tel. +47 46 222090
info@caraudio.lt
www.caraudio.lt
Bet kad man atrodo kaip tik ta absivke ir barska kai garsiau paleidi muzika, nes kai pridedi ranka ir prispaudi ja viskas normalei"Mindaugas" rašė čia:
![]()
Ir dekui uz pasiulyma del pasiklausymo. Tik dabar labai laiko neturiu nes pries sesija uzspaude visokie atiskaitymai... :x Turbut tik po svenciu iseitu susitikt. As tau parasysiu kai galesiu ir susitarsim :wink:
duru apmusimas barska nuo garso bangu, vaizdziai tariant "vaikstanciu" po ja. del to rimtose instaliacijose daromi isoriniai podiumai kad maksimaliai to isvengti. labai retame automobilyje gamykline vieta garsiakalbiui yra padaryta protingai, isvengiant jau minetos blogybes. kaip teisingas pvz galetu buti kad ir bmw 5 (e39), lexus rx300 ir t.t.
reiks ir stoikes perdarinėt, nes vektroi labai jau siauros ir kampuotos jokių normaliasnių piščialkų neprisuksi, jei prisuksi tai atrodys šitaip #-o
As zadu det piscialkas i standartines vietas prie stiklo kampuose paneleje."DEIVISC" rašė čia:
Ir siaip noreciau kad viskas is isores kuo maziau matytus nes masina laikau ne garaze ir dar tokioj vietoj kur visokiu veikeju slankioja... :evil:
GAli ir tokis variantas but. BEt tik nuo to jei neteisingai surinktos durys arba jos jau kashkur sulauzytos. Bet kiek teko daryt pirmoj vektroj duru apshivkes tikrai nebarshkejo. O juo labiau jei daryt garso izoliacija kai uzsiklijuos visos skyles, tai jokiu shansu joms barshketi, nes garsiakalbis tvirtinasi prie duru ir ishejimas tiesiai priesh garsiakalbi."BLizGoX" rašė čia:
Na man nuoto irgi tik geriau, nes su laiku kolkas ne kas. Be to gal ir pasiruoshti pasiklausymams bus laiko."BLizGoX" rašė čia:
Ruosiuosi perdaryt truputuka stenda ir jo komutacija, kad butu galima be problemu klausyt kokiu 4-6 vnt 16cn.
*Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
---------------
tel. +47 46 222090
info@caraudio.lt
www.caraudio.lt
tai i gamyklines ir desi - viskas bus ok. nepergyvenk del stoikiu - cia brangesnems sistemoms aktualu, o siaip Vectroj nera blogai ir piscialkos gamyklinej vietoj - paneles forma gan dekinga.
o ka daryt zhmonem, pas kuriuos mashinose, net nera standartiniu vietu?kaip pjaustyt dureles?
nuo ko pradet?
Thnks,
Pradėt nuo to kad reik žinot kokią mašiną pjaustysi :lol:"Qrmis" rašė čia:
Aišku ,kad geriau pamatyt kaip ten reik pjaustyt,negu tik išgirst (perskaityt) :wink:
Jei tu čia apie Audi ,tai jokių stebūklų ten nereik kad sudėt į duris kad ir 20 cm.
Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus
jop Gineapie A100 avanta eina kalba
bet ta senaji 91metu.
ten duryse jokiu standartiniu vietu neratad reikia kazka galvot..o susidarau ispudi, jog i prieki be komponentu nieko geriau nera
ti va..ir klausimas ka kaip kur kada reik daryt
komponentai bus statomi labai pigus..t.y. EVR`u arba AriZonos (nznau kuriuos rinktis. tad ten super duper kazko ir nereikia
+domina visa instaliacija..t.y. kokius laidus vest i dureles, kur statyt krosoveri ir t.t....
is anksto tikrai asiu...Gal yra kur apie tai galiu pasiskaityt, ir nereiktu vargintis rasant?
langai elektriniai?
Bookmarks