+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 50 iš 50

Tema: EVR komponentai vs Arizona Eagle

  1. #31
    Aktyvus Qrmis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2004
    Žinučių
    169
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    na..kai nera $, o ir noro i audio kisht $ nelabai yra tai, renkiesi kazhka pigaus
    Ish esmes, geriau bandyt susimontuot kazhkokios komponentus, nei det i panele standartishkai kokius 13cm koksialius? logishkai mastau?

    +Gal kas pasiulysit su kaledinem nuolaidom Arizonos komponentus?

  2. #32
    Aktyvus LiPaLaZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    41
    Žinučių
    130
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    mano pastebėjimas (gal ir klaidingas), bet kiek paskaičiau forumų, tai žodis boschmann ir evr tai čia tokie šūdų šūdai atsiprašant. Tik įdomu ar kas nors yra bandęs nors keletą modelių paklausyti, o ne tik komentuoti kad tai neverta pinigų ir taip toliau. Gražiai skamba komentaras ,,aš linkęs prie Arizona, tik nežinau kodėl..." nu gal ir nieko...
    Aš turėjau boschmann stiprą ir pajungęs buvau MacAudio Tornado 25 subą, tai tikrai neblogiau (ne mano vieno nuomone) skambėjo nei magnatas stipras su xploydo sūbu, modelių nepamenu.
    Suprantu kad daug kam ir sony ne firma, bet tai jos niekas nelinksniuoja kaip kokio bochmano.
    beje pas patį mane stovi evr ,,komponentai" tai skambėjimu perdaug nesiskundžiu. žinoma norėtųsi geriau, bet tai manau yra natūralu, kai išgirsti geresnę instaliaciją, kad norisi dar geriau. tobulumui ribų kaip ir nėra.
    dar vienas dalykas-labai daug stiprų ir kolonėlių yra made in china. kad ir firminis produktas, bet made in china. jeigu tokia firma kaip evr daro kitoms žymiom firmom produktus, ant kurių dedama jų atributika, tai jau kuo taip bloga ta evr?
    kad savo vardu pradėjo leisti tuos pačius garsiakalbius ką kitom darė?
    ne vien apie šią firma kalba eina. jeigu aš visada dariau tarkim alipinai stipriakus (rinkau ir tt) tai pats surinkęs ir pavadinęs Lipalaz amp. tai nebus gi jis jau iš karto levas kad jau ne alpine
    reziume, jeigu nesat bandę ar net uostę tų nežinomų firmų produktų tai nevarykit užsimerkę kad jie yra gaidys. aš jų neaukštinu gink dieve, bet reiktų argumentuotai ant jų ir varyt o ne taip kad ai juk boschmann ar evr. :twisted:

  3. #33
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Citata "LiPaLaZ" rašė čia:
    mano pastebėjimas (gal ir klaidingas), bet kiek paskaičiau forumų, tai žodis boschmann ir evr tai čia tokie šūdų šūdai atsiprašant. Tik įdomu ar kas nors yra bandęs nors keletą modelių paklausyti, o ne tik komentuoti kad tai neverta pinigų ir taip toliau. Gražiai skamba komentaras ,,aš linkęs prie Arizona, tik nežinau kodėl..." nu gal ir nieko...
    Aš turėjau boschmann stiprą ir pajungęs buvau MacAudio Tornado 25 subą, tai tikrai neblogiau (ne mano vieno nuomone) skambėjo nei magnatas stipras su xploydo sūbu, modelių nepamenu.
    Suprantu kad daug kam ir sony ne firma, bet tai jos niekas nelinksniuoja kaip kokio bochmano.
    beje pas patį mane stovi evr ,,komponentai" tai skambėjimu perdaug nesiskundžiu. žinoma norėtųsi geriau, bet tai manau yra natūralu, kai išgirsti geresnę instaliaciją, kad norisi dar geriau. tobulumui ribų kaip ir nėra.
    dar vienas dalykas-labai daug stiprų ir kolonėlių yra made in china. kad ir firminis produktas, bet made in china. jeigu tokia firma kaip evr daro kitoms žymiom firmom produktus, ant kurių dedama jų atributika, tai jau kuo taip bloga ta evr?
    kad savo vardu pradėjo leisti tuos pačius garsiakalbius ką kitom darė?
    ne vien apie šią firma kalba eina. jeigu aš visada dariau tarkim alipinai stipriakus (rinkau ir tt) tai pats surinkęs ir pavadinęs Lipalaz amp. tai nebus gi jis jau iš karto levas kad jau ne alpine
    reziume, jeigu nesat bandę ar net uostę tų nežinomų firmų produktų tai nevarykit užsimerkę kad jie yra gaidys. aš jų neaukštinu gink dieve, bet reiktų argumentuotai ant jų ir varyt o ne taip kad ai juk boschmann ar evr. :twisted:
    Ir ciupineje ir montave.. jei jau ka...
    Sitam forume mes klbam apie saltinius skleidziancius garsa artima naturaliam (paskaityk taisykles) :twisted: o jei nori zviegimo - manau yra nemazai forumu ....
    Taip kad nemaisyk pelu su grudais.. mes montuojam ka nori klientas ir kiek jis moka, bet stengiames patart kas geriau! :wink:
    Kiekvienas daiktas yra vertas savu pinigu (pagal fizikos desni - niekas is niekur neatsiranda ir niekur nedingsta....)Geras ir Sony ir Blaupunkt.. ir Boschman.. tik reikia kiekviena daikta naudot pagal paskirty!
    kaip pavzd - uzkamshyt skyles.... :evil:
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  4. #34
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    53

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Citata "LiPaLaZ" rašė čia:
    mano pastebėjimas (gal ir klaidingas), bet kiek paskaičiau forumų, tai žodis boschmann ir evr tai čia tokie šūdų šūdai atsiprašant. Tik įdomu ar kas nors yra bandęs nors keletą modelių paklausyti, o ne tik komentuoti kad tai neverta pinigų ir taip toliau. Gražiai skamba komentaras ,,aš linkęs prie Arizona, tik nežinau kodėl..." nu gal ir nieko...
    Aš turėjau boschmann stiprą ir pajungęs buvau MacAudio Tornado 25 subą, tai tikrai neblogiau (ne mano vieno nuomone) skambėjo nei magnatas stipras su xploydo sūbu, modelių nepamenu.
    Suprantu kad daug kam ir sony ne firma, bet tai jos niekas nelinksniuoja kaip kokio bochmano.
    beje pas patį mane stovi evr ,,komponentai" tai skambėjimu perdaug nesiskundžiu. žinoma norėtųsi geriau, bet tai manau yra natūralu, kai išgirsti geresnę instaliaciją, kad norisi dar geriau. tobulumui ribų kaip ir nėra.
    dar vienas dalykas-labai daug stiprų ir kolonėlių yra made in china. kad ir firminis produktas, bet made in china. jeigu tokia firma kaip evr daro kitoms žymiom firmom produktus, ant kurių dedama jų atributika, tai jau kuo taip bloga ta evr?
    kad savo vardu pradėjo leisti tuos pačius garsiakalbius ką kitom darė?
    ne vien apie šią firma kalba eina. jeigu aš visada dariau tarkim alipinai stipriakus (rinkau ir tt) tai pats surinkęs ir pavadinęs Lipalaz amp. tai nebus gi jis jau iš karto levas kad jau ne alpine
    reziume, jeigu nesat bandę ar net uostę tų nežinomų firmų produktų tai nevarykit užsimerkę kad jie yra gaidys. aš jų neaukštinu gink dieve, bet reiktų argumentuotai ant jų ir varyt o ne taip kad ai juk boschmann ar evr. :twisted:
    Palaikau tave.Del boshmann subo teko susidurti prieš savaite.Atvaževo geziukas ir sako reikia subo iki 200lt su deže, aš pasiūliau nuvažiuoti i turgu ir nusipirkt koki boschmana ir jis paeme z-12sl(100lt) atveže dave sako daryk deže. Deže padariau ir zinokit likau apstulbintas.(tam gezui paskaiau kad po 2 dienu atvarytu pasiimt subo arba... pas mane vietos siuo metu labai mažai. o jis dar po siai dienai neatvaževo- taigi supratau kad subas liks man:-d nors jei atsiras seimininkas atiduosiu) dar nemaciau 100lt taip bumsincio (berods 92dB ir 300wrms) jungiau nuo savo vibe monobox4 kuris duoda 500w rmj prie 4 omu ir mazdaug nuo 3/4 pradeda iskraipyt garsa .Del boshman akustikos susiduriau- kaip Audrūnas ir sake ji skirta tik skylem uzdengt. su stipru ir gi teko susidurt.
    nieko gero nors as bandziau tik kazkoki zx-600 sakyciau bet klientas liko patenkintas tai ir man gerai :lol: kolkas yra vienas geras(is bosmano) daigtas Boschmann z-12sl jau parduodamas yra vented ir closed tipo dezes. jei ka i privata
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  5. #35
    Aktyvus LiPaLaZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    41
    Žinučių
    130
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Ne taip gal išsireiškiau. Aš bochmann kolonkiu nesu šiupinėjęs, tik stiprius. O varoma yra ne ant bochman kolonėlių, bet ant BOSCHMANN. Lojama ant firmos, ne ant konkrečių produktų. Tas mane ir nervina paprasčiausiai. O skyles kamšyti galima rasti ir pigesnių būdų. Žodžiu jei ne alpine, tai jau smirda boschmann'u...

  6. #36
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    LiPaLaz> visai ne...ne prie ko cia brandas! Ir negirdejau kad kas pasakytu cia - kad Alpine - tai geriausia! Taip, kol kas nera brangesnio mago nei Alpine... Jei as neteisus - pasakykit!
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  7. #37
    Aktyvus LiPaLaZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    41
    Žinučių
    130
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    "Kol kas galvoju apie Evrus arba Arizonas..ir kol kas linkstu prie Arizonu..tik neturiu konkrechiu argumentu, kodel"

    arba dar geriau:
    "Geras ir Sony ir Blaupunkt.. ir Boschman.. tik reikia kiekviena daikta naudot pagal paskirty!
    kaip pavzd - uzkamshyt skyles.... "

    nu čia tai pasakyta kaip papersta-jei jau apie kolonėles tai dabar tingiu ieškot kas kalbėjo kad kadaise ir bp darė neblogus komponentinius garsiakalbius bet po to nustojo su jais dirbęs.

    paimami keli brandai kaip favoritai o kiti tai atkrenta kaip neverti dėmesio ausų gadinimo aparatai

    manau jei arizona stirpus ir kolonkes pardavinėtų kokioj nors el. prekių pardoj kaip evr kad pardavinėja, o garso montavimo firmos jų net nežinotų ir taip pat sėkmingai sakytų kad nevertas dėmesio daiktas, na galima žinoma pakamšyt skyles.
    karoče einu ataušt :evil:

  8. #38
    Šarūnas
    Guest

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Citata "Qrmis" rašė čia:
    +Gal kas pasiulysit su kaledinem nuolaidom Arizonos komponentus?
    Arizonos komponentų 16cm nėra ir be sausio galo nebus (problemos su tiekimu). 13 cm yra, Oris yra. Paklausyt, palygint - galima. Kalėdinė nuolaida bus.

  9. #39
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Lipalaz> nu tu nueik i ToPo centra (na pavz as buvau vakar sostinej) ir ten yra Arizona ....
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  10. #40
    Aktyvus Qrmis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2004
    Žinučių
    169
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    4 Sharunas:

    kokia kaina bus komponentu 16cm Arizonu?

    Aciu uz ats.

    Kas del ishsireishkimu...kai eina kalba apie tokias sumas, kaip 200lt uzh komponentus..tiketis apskritai kokybes manau negalima...tachiau ir pigus daiktai turi savo kokybe.

    jauchiuos gerai suveles :lol:

  11. #41
    Aktyvus LiPaLaZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    41
    Žinučių
    130
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    ne tas zodis.

  12. #42
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Citata "Qrmis" rašė čia:
    Kas del ishsireishkimu...kai eina kalba apie tokias sumas, kaip 200lt už komponentus..tiketis apskritai kokybės manau negalima...tachiau ir pigus daiktai turi savo kokybe.
    Pirk Arizonas, nenusivilsi
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  13. #43
    Šarūnas
    Guest

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Citata "Qrmis" rašė čia:
    4 Sharunas:

    kokia kaina bus komponentu 16cm Arizonu?

    Aciu uz ats.

    Kas del ishsireishkimu...kai eina kalba apie tokias sumas, kaip 200lt už komponentus..tiketis apskritai kokybės manau negalima...tachiau ir pigus daiktai turi savo kokybe.

    jauchiuos gerai suveles :lol:
    199lt, jei neklystu.

  14. #44
    Silorak
    Guest

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Na teko padaryti ta gyvenimo klaida, kai masinoj buvo gamyklines koloneles, o norejosi bent jau isgirsti, kaip bugninkas per lekstute terksteli. Pinigu kaip visada nebuvo... Evr i paranke ir kimbam i darba. Susidedam viska (aisku be jokiu garso izoliaciju, be jokiu podiumu, isskyrus fanierinius ziedus) ir jungiam galva JVC KD SX 998R. Pirmas akordas ir nusiurpstu... Ogi girdziu aukstus daznius. O ir gitara kazkur smestelejo. Prienam iki vietus kur turi uzgroti bosas ir girdziu 0 Sukam tembro reguliatoriu i +2 +3 +4 +5 +6 ir nieko Zodziu jokio zemesnio daznio neisgirdau. Na sukam garso rankenele aukstyn. Pasiekes 1/3 garso isgirstu pirmajį tylu, taciau "bosa". Ausktadazniai cypia kaip iskastruoti (gerai, kad dar nebuvau suspejes stoikiu supjaustyt jiem). Ausys nepriema aukstu nors tu ka - kaip sakute i lekste trintu kas... Zodziu pirma akimirka suprantu, kad pinigus paleidau vejais, kita diena suprantu, kad yra geriau nei buvo. Po menesio suprantu, kad kazkiek "prasigrojo" tie EVR, o dabar, beveik po metu suprantu, kad neturiu pinigu norimai sistemai, taciau sitos nebegaliu pakesti... Galbut griebdamasis siaudo bandysiu stiprintuva jiem paduoti, taciau bijau, kad 200 su virsum litu nuejo siauraakiu atgrubnagiu gamyklai paremti...
    Stai mano reziume apie EVR.
    Teko girdeti ir 3-juoste EVR masinoje... Mano isvada buvo tokia - kam pirkti 3 juoste EVR, jei atsiprasant "kiausus" gali nusipirkti uz tiek pat ar net pigiau, maziau suniokosi palange, uzimsi ir taip maza bagazines turi ir maziau vagims akis ganyti duosi...
    Groja kaip bet kurios elipses uz 300 litu. Aukstadazniai zviegia kaip nenormalus, bosas skamba kaip kibire, midai kazkur pasislepe bando isbegti, bet aukstadazniai juos grazina atgalios...
    Stai tokie tie EVR mano ausimis...

    Esu is tu, kurie negali sau leisti pirkti vogtu daiktu, nors ir pinigu nera, tdel tumet EVR man buvo nusvitimas...

    Dabar su malonumu paklausysiu savo vidinio balso ir parduosiu kokiam "Ezio" fanui ta EVR ir medziosiu bitumine danga bei nauja komponentine sistema uz ~400 lt - sakot vel gailesiuos? Turbut taip, taciau mokausi is saves... O kur dar bagazines "dievas" ponas subvuferis su kolega stiprintuvu, o gal geriau 2
    Ech tas taupumas ir amzinas pinigu trukumas iki ko priveda...

    Gero darbo su EVR. Galbut kazkam pavyksta su jais padaryti stebuklus, taciau as tikrai nerekomenduociau ju.
    Gerai, kad nespejau ir subvuferio sio gamintojo isigyti - dar 150 lt butu iskeliave musems bagazineje gasdint

    Gero savaitgalio visiems

  15. #45
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    48
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Va čia geras. Gerai kad nepatingėjai parašyt savo nuomonę. Gal kitiem bus naudingiau... Be to šis postas labai tiktų ten kur kalba eina apie gerą aparatūrą ir jos kainą.
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  16. #46
    Aktyvus furious is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    233
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    gal netycia sumaiset priesbosiu fazes... negali buti kad didinant boso kieki nieks nesikeicia.

  17. #47
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Blogiausia - kad kencia pirkejas....
    Jei kam nors is cia esanciu teko nors viena savo Dievu klausyt tikram koncerte ir jame isigyt plokshtele (CD), tai klausant ja net nesigirdi jokiu plojimu..shvilpimu, o ka ten kalbet apie viena ar kita nata...
    Taip kad, rinkis - tas kas pigu - nebutinai shu... ir kas brangu - nebutinai auksas..
    Mano patarle vis dar galioja - ne viskas saule - kas ryte pakyla... :wink:
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  18. #48
    Silorak
    Guest

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Priesbosiu faziu tikrai nesumaisiau. Esme ta, kad EVR dinamikams "prasigroti" reikia labai daug laiko. Kaip ir sakiau - po menesio jie kazkiek "atsigavo", taciau tikrai ne tiek, kad galeciau pasakyti - groja...

    Tikrai ne viskas, kas pigu yra blogai, taciau...

    Zinoma, galima gincytis iki pazaliavimo - kas skamba gerai, kas blogai. Visu skonis ir poreikiai skiriasi. Vieniems patinka viska uzgoziantis bosas, kitiems ypatingai daug aukstu, tretiems patinka duslus bet ne zemas garsas. Juk visi girdime siek tiek skirtingai, taciau EVR mano klausomai muzikai - nuo klasikos, jazzo iki elektronines muzikos ar net roko visiskai netinka. Nei viena ju neskamba bent patenkinamai.

  19. #49
    Savas spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Amžius
    47
    Žinučių
    803
    Rep Power
    29

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Citata "Silorak" rašė čia:
    priešbosiu faziu tikrai nesumaisiau. Esme ta, kad EVR dinamikams "prasigroti" reikia labai daug laiko. Kaip ir sakiau - po menesio jie kazkiek "atsigavo", tačiau tikrai ne tiek, kad galeciau pasakyti - groja...

    Tikrai ne viskas, kas pigu yra blogai, tačiau...

    žinoma, galima gincytis iki pazaliavimo - kas skamba gerai, kas blogai. Visu skonis ir poreikiai skiriasi. Vieniems patinka viska uzgoziantis bosas, kitiems ypatingai daug aukstu, tretiems patinka duslus bet ne zemas garsas. Juk visi girdime siek tiek skirtingai, tačiau EVR mano klausomai muzikai - nuo klasikos, jazzo iki elektronines muzikos ar net roko visiskai netinka. Nei viena ju neskamba bent patenkinamai.
    Galima dar itarti, kad jie baisiai nejautrus, ir galvos galia jie praryja nekramte. Stiprintuvas turetu smarkiai pagelbeti kiekybei, bet del kokybes...:roll:...kolega kazkokius EVR midbosus namie i inkilus isriege nuo stiprintuvo pajunge - patenkintas, kaip uz tiek litu, sako, kambary kilbasina atsakanciai.
    The only brand I can not stand is a music that I hear.

  20. #50
    Silorak
    Guest

    Pagal nutylėjimą EVR komponentai vs Arizona Eagle

    Kad "Kilbasina" tai tikiu Bet ar kokybes nors lasas rastas?

    Zinoma, kaip ir sakiau - ne visi gali sutarti del savokos "kokybe", nes ne visi girdime muzika vienodai...
    Kiekvienas renkasi pagal savo poreikius...

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT