Visgi paemiau Kenwood'a ir kolkas nesiskundziu-gan padoriai groja...
Visgi paemiau Kenwood'a ir kolkas nesiskundziu-gan padoriai groja...
Sveiki, noriu paklausti ar pakeitus mano turima Clarion 578rusb i alpine 9886 as pajusiu skirtuma ar ne? Nors esu patenkintas kaip groja dabar, bet noriu dar geriau ar imanoma tai pasiekti su 9886?
Bookmarks