Sunku irodyti kartais, kad tam , kad garsiakalbis uzgrotu - reikia dar ir stiprintuvo. Negana tureti kazkoki bauba su uzrasu 10 000 W RMS. Pats gi jis negros, ne koks trimitas....
Neziuri niekas i tuos su kukliais galingumais - ne lygis gi...Ka cia suda gros...![]()



Reply With Quote
Bookmarks