Na gerai - kiek dedi ant stalo pinigu, kad jau uzgaidos tokios?
Pradziai bent.
Ir be isvedziojimu - a la pats pasidarysiu, man tik pasakykit, ir t.t.
Beje - pats to ko nori nepasidarysi, gali buti ramus.
pats vienas sukalsiu apiforminima ir instaliacija padarysiu,o su kazkuo tai pagalba pakaiciuosiu visus rezonansu ir dar visuokius niuoansus issaiskinsiu, kurie susije su fizika
Pinigu yra.
Laukiu bano už neveikiantį el. pašto adresą profilyje.... Cia nieko neparasyta... Visos mintis apie audio in BMW e28
Bookmarks