Citata JLsystem rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Tai tu savo masinos rezonansa zinai? siaip gali bandyti spaust ant kokiu 54hz. daznis priklauso nuo masinos turio. tai i kokia klase sauti planuoji ? geriau imk kokius du 12D4 subus ir 4 monoblkus sutiltuok i du. jei uzmesi bent kokiu 4kw rezultatas turetu buti ne pats blogiausias. tik wa tavo vibe gali varzybu nesulaukti jei rimtai ruosies
Yra du variantai, 5er e28, arba c4, reiks paskaiciuot ju salono turi ir tada suzinuosiu rezonansa, ir spresiu kurioj daryt slegi.
Tiesa, gal galit apie rezonansa salone papasakot daugiau


Jeigu nugrybavau - Pataisykit