+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 63

Tema: Ar slegiui VIBE Space 12 D4 tiktu?

Hybrid View

  1. #1
    Naujokas Pavlusha87 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Vln
    Amžius
    38
    Žinučių
    66
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na gerai - kiek dedi ant stalo pinigu, kad jau uzgaidos tokios?
    Pradziai bent.
    Ir be isvedziojimu - a la pats pasidarysiu, man tik pasakykit, ir t.t.
    Beje - pats to ko nori nepasidarysi, gali buti ramus.

    pats vienas sukalsiu apiforminima ir instaliacija padarysiu,o su kazkuo tai pagalba pakaiciuosiu visus rezonansu ir dar visuokius niuoansus issaiskinsiu, kurie susije su fizika

    Pinigu yra.
    Laukiu bano už neveikiantį el. pašto adresą profilyje.... Cia nieko neparasyta... Visos mintis apie audio in BMW e28

  2. #2
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    49
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    49

    Pagal nutylėjimą

    Tiesiai sviesiai - apsikakosi aukstielninkas... Tik nepyk - gal ir gausis kada...

  3. #3
    Naujokas Pavlusha87 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Vln
    Amžius
    38
    Žinučių
    66
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tiesiai sviesiai - apsikakosi aukstielninkas... Tik nepyk - gal ir gausis kada...

    nepykstu, bet jauciu, kad cia pagalbos nesulauksiu... Ir jei zmogus labai nori, tai tikrai pasieks savo
    Laukiu bano už neveikiantį el. pašto adresą profilyje.... Cia nieko neparasyta... Visos mintis apie audio in BMW e28

  4. #4
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    49
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    49

    Pagal nutylėjimą

    Na - jei finansai nelabai riboja - ir dar pats darai - turetume dar isgirsti apie tave - ohoho...
    Del pagalbos - zmones kelis metus savo galva mokesi,dare, klydo, bande - ir tai negalima sakyti, kad jau tobulybe... O tu ketini vienas du ir pakelti gera rezultata...
    Ar viskas ka kalbi - tai tik siaip, pasidometi, ir aplamai, niekur neskubi...?

  5. #5
    Naujokas Pavlusha87 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Vln
    Amžius
    38
    Žinučių
    66
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na - jei finansai nelabai riboja - ir dar pats darai - turetume dar isgirsti apie tave - ohoho...
    Del pagalbos - zmones kelis metus savo galva mokesi,dare, klydo, bande - ir tai negalima sakyti, kad jau tobulybe... O tu ketini vienas du ir pakelti gera rezultata...
    Ar viskas ka kalbi - tai tik siaip, pasidometi, ir aplamai, niekur neskubi...?

    Sita suprantu, kad patirtis ir zinios ateina su laiku, ir tikrai suprantu, kad viens du nieko nedaroma, tuo labiau kokybisko. Siaip sau cia nekalbeciau, turiu tiksla, bet aisku reikes laiko ji pasiekt
    Laukiu bano už neveikiantį el. pašto adresą profilyje.... Cia nieko neparasyta... Visos mintis apie audio in BMW e28

  6. #6
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    36
    Žinučių
    3,235
    Rep Power
    55

    Pagal nutylėjimą

    Na smagu čia skaityt, SPL rimtas reikalas. Bet tokio dar nemačiau.... aš noriu aš padarysiu, pinigų yra.... Nieko čia gero nepasakei. Žinių trūkumas ir nori, kad viską ant lėkštutės patiektų....
    Turiu stipreką spl'ui tinkamą 5000lt domina? ir subą atatinkamą 1900lt, jei ką pm, jei nesiderėsi išmatuosiu rezonansą ir dėžę suprojektuosiu.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  7. #7
    Naujokas Pavlusha87 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Vln
    Amžius
    38
    Žinučių
    66
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata atvortke rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na smagu čia skaityt, SPL rimtas reikalas. Bet tokio dar nemačiau.... aš noriu aš padarysiu, pinigų yra.... Nieko čia gero nepasakei. Žinių trūkumas ir nori, kad viską ant lėkštutės patiektų....
    Turiu stipreką spl'ui tinkamą 5000lt domina? ir subą atatinkamą 1900lt, jei ką pm, jei nesiderėsi išmatuosiu rezonansą ir dėžę suprojektuosiu.
    Jei nenoreciau tai cia nerasynieciau, ir jei noriu reikskia padarysiu. Ant lekstutes neprasau, kad paduodtu. Del aparaturos tai butu idomu suzinot konkreciau
    Laukiu bano už neveikiantį el. pašto adresą profilyje.... Cia nieko neparasyta... Visos mintis apie audio in BMW e28

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT