na matote as viska pasidares viskas jau kaip ir yra tik dabar galvoju pastatyt stiprintuva komponentam dar . kad tureciau garso rezervo ir norint klausyt garsiau kad magas nepradetu kraipyt. na manau kazka is to ir bandysiu panasaus daryt.
o tu iš kur? Galečiau duot keleta stipru pabandymui ir nuomones susidarymui kaip keičiasi garsas nuo stiprintuvo. arba nesikeičia. tada dedi bet ka
*Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
---------------
tel. +47 46 222090 info@caraudio.lt www.caraudio.lt
Bookmarks