Tu gal troleibusu parke dirbi, kad prie truliko taip prikibes?
Suprantu tave, nera daug SPL-iniu truliku, bet gal biski zemiskiau galvok, nes laikas eina, o darbai net nepajudejo. Daigiausia uztruksi eksperimentuodamas. Nei vienas nepasieke tikslo is pirmo karto, nemazai reikia subu, stipriaku ir nervu padeginti.
Nedirbu as ten =] visiskai sutinku, bet gal ateinancios kartos kazka sustresnio ir geresnio sugalvos nei troleibusas...
Laukiu bano už neveikiantį el. pašto adresą profilyje.... Cia nieko neparasyta... Visos mintis apie audio in BMW e28
Bookmarks