Citata rebik rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Tu gal troleibusu parke dirbi, kad prie truliko taip prikibes?
Suprantu tave, nera daug SPL-iniu truliku, bet gal biski zemiskiau galvok, nes laikas eina, o darbai net nepajudejo. Daigiausia uztruksi eksperimentuodamas. Nei vienas nepasieke tikslo is pirmo karto, nemazai reikia subu, stipriaku ir nervu padeginti.

Nedirbu as ten =] visiskai sutinku, bet gal ateinancios kartos kazka sustresnio ir geresnio sugalvos nei troleibusas...