tai as ta suprantu bet man idomu kas ten jiem taip blogai kad reikia zaist su juo
groja kaip iš kibiro
ju gausis per daug siektiek ir atsiranda astrumas soks toks o kai jie buna i stikla atsukti tai juk netaip .
o tai prie ko cia tas kirpimas? norejau prisikabint kai sakei kad karpyt kad neskubetum ten su tais filtrais![]()
groja kaip iš kibiro
omeni turejau ekvalaizerio nupjovimais tai mazdauk nuo kokia 16,5khz iki 20khz . na gal dar kitos juostos cia reikia klausyt .
nu jau nesugalvok virsaus pjaustyt, ir taip masinoj pacio virsaus nera
groja kaip iš kibiro
na bent jau pas mus darbe ekvalaizeriai auksti gan nupjauti kurie apie 18 gal juostu jau neklystu. o beto juk per galva niekas neduos jai paeksperimentuosiu ir juk nuo yrasu daug kas priklauso. beto skonio reikalas dar .
Bookmarks