Negi niekas neturit kokiu tai komentaru ???
Negi niekas neturit kokiu tai komentaru ???
O ką nori žinoti?turėjau tokį prieš kelis metus, kai jis buvo gaminamas, tai pirkau nauja. Man jis patiko, neturint konkrečių pageidavimų, geras variantas, neturi nereikalingų garso reguliavimų, gal ir todel skamba skaidriai, dinamiškai. Kaip sakoma turi firminį Alpine skambesį, jei jis tau tinka, tai tikrai geras variantas. Nesiekant kažkokio hi-end'o paprastesnei sistemai aš pats sau vėl dėčiau
![]()
Seip gal ir groja,jai nereik procesoriaus,paprasta alpine...Net distancinio akies neturi...
2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.
IPod
Nu mp3 jame yra...Ir tiek kad priekis vercemas daugiau tuscias...
2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.
IPod
Bookmarks