Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 42 iš 42

Tema: Atsiųsk puštalietą ;)

  1. #31
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    savigynai didesnis kalibras geriau dėl savo stabdomojo efekto dar vadinamu "kūjo efektu" tiktai o kiti pliusai paminėti tavo. sporte blogiau dėl to kad antram šūviui taikliai paleisti reikia daugiau laiko nors ir tarp šūviu 0,19-0,25s čia priklauso nuo šaulio. beto ginklo svoris dalinai kompensuoja kulkos masę. o tarkim policijos tampomi, patikimi, ir tikrai patogūs glock tur rezerva apie 250000-300000 šūvių o tai tikrai didelis skaičius ir po tiek šūviu kiekvienas sau gali leisti "įranki" pasikeisti nauju taip kad amžino nieko nėra. iš nesvarbu ar tai elektrinis gręžtuvas ar automobilis ar bet koks buitinis prietaisas. visi daiktai turi savo "galą"
    o ginklu kaip ir bet ko gali būti broko...
    bet makara lyginti su tikru 1911 tai tas pats kas dviratį su buldozeriu visom prasmėm - ir galios ir patikimumo ir ilgaamžiškumo ir tt taip jis sunkus bet plonas ir aptakus ir kiek žinau kas turi savigynai tamposi ir džiaugiasi. bet man reikia sportui
    Last edited by Edmas; 2009-05-03 at 01:06 PM.
    +37061857133 edmas

  2. #32
    Aktyvus Kleckas78 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Amžius
    45
    Žinučių
    258
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    savigynai didesnis kalibras geriau dėl savo stabdomojo efekto dar vadinamu "kūjo efektu" tiktai o kiti pliusai paminėti tavo. sporte blogiau dėl to kad antram šūviui taikliai paleisti reikia daugiau laiko nors ir tarp šūviu 0,19-0,25s čia priklauso nuo šaulio. beto ginklo svoris dalinai kompensuoja kulkos masę. o tarkim policijos tampomi, patikimi, ir tikrai patogūs glock tur rezerva apie 250000-300000 šūvių o tai tikrai didelis skaičius ir po tiek šūviu kiekvienas sau gali leisti "įranki" pasikeisti nauju taip kad amžino nieko nėra. iš nesvarbu ar tai elektrinis gręžtuvas ar automobilis ar bet koks buitinis prietaisas. visi daiktai turi savo "galą"
    o ginklu kaip ir bet ko gali būti broko...
    bet makara lyginti su tikru 1911 tai tas pats kas dviratį su buldozeriu visom prasmėm - ir galios ir patikimumo ir ilgaamžiškumo ir tt taip jis sunkus bet plonas ir aptakus ir kiek žinau kas turi savigynai tamposi ir džiaugiasi. bet man reikia sportui
    butent mes ir renkames daiktus pagal tai kaip ir kiek naudosime
    ir jei perki savigynai ir tik kartais pasaudyti savo malonumui tai nera tikslo pirkti brangu ir pakankamai dideli pistoleta, cia jau geriau koki kompaktiska ir patikima daikta su mazesniu svoriu ir maziau detaliu.
    Varzybom ir greitosaudai as su tavim sutinku kad reikia visiskai kitokio ginklo ir netinka nei savoka lengvas nei kompaktiskas ir t.t.
    todel mes kalbejome kaip ir apie ta pati, bet tuo paciu ir visikai apie skirtingus poreikius ir t.t.
    nes jei man reiktu kasdien nesiotis as geriau rinkciausi iki 1 kg ir kompaktiskesni pistoleta ir paprastesni, o va varzybom jau visiskai kas kita cia jau ir svarbiau kaip ir prie rankos dera ir kiti parametrai ir t.t.

  3. #33
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kleckas78 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    butent mes ir renkames daiktus pagal tai kaip ir kiek naudosime
    ir jei perki savigynai ir tik kartais pasaudyti savo malonumui tai nera tikslo pirkti brangu ir pakankamai dideli pistoleta, cia jau geriau koki kompaktiska ir patikima daikta su mazesniu svoriu ir maziau detaliu.
    Varzybom ir greitosaudai as su tavim sutinku kad reikia visiskai kitokio ginklo ir netinka nei savoka lengvas nei kompaktiskas ir t.t.
    todel mes kalbejome kaip ir apie ta pati, bet tuo paciu ir visikai apie skirtingus poreikius ir t.t.
    nes jei man reiktu kasdien nesiotis as geriau rinkciausi iki 1 kg ir kompaktiskesni pistoleta ir paprastesni, o va varzybom jau visiskai kas kita cia jau ir svarbiau kaip ir prie rankos dera ir kiti parametrai ir t.t.
    taip tu teisus, bet tema manau jau ir gali būti rakinama nes buvau šiandien departamente ginkluotės skyriuje ir išsiaiškinau kad jav nors ir pigūs ginklai jie pabrangs daug kol pasieks lietuvą. ir nors gali ta ginklą siūsti man bet kas net ir pontifikas tik pirma siuntėjas turi gauti eksporto licenzija konkrečiam ginklui kurios kaina apie 200 usd ir ji padaroma nuo 6 iki ?? mėn greičiu. taigi tu sumoki ~200 ir užpildai prašyma ir tt ir lauki po pusės metų ar dar ilgiau gali sulaukti atsakyma kad vistik dėl xx priežasčiu atsisakome mes išduoti ta licenzija ir viskas matai kaip savo ausis...
    +37061857133 edmas

  4. #34
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    ačiū visiems padėjusiems ir kišantiems pagalius į ratus. ginklas jau pas mane ir išbandytas...
    dabar per žioplumą gydausi tankan bei phezam preparatais ir kažkuriam laikui atsistatydinu nuo betkokių muzikos perklausų ar kitokių komentarų apie garsus...
    +37061857133 edmas

  5. #35
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    kas tingi googlintis:
    KAS YRA PHEZAM KAPSULĖS IR NUO KO JOS VARTOJAMOS



    Sudėtinis preparatas Phezam yra veiksminga deguonies trūkumo audiniuose, ypač smegenų, šalinimo priemonė. Veikliosios medžiagos piracetamas ir cinarizinas, vartojamos kartu, stiprina viena kitos poveikį, todėl greičiau išnyksta deguonies trūkumas, sumažėja smegenų kraujagyslių pasipriešinimas, gerėja kraujotaka, pasireiškia raminamasis cinarizino poveikis CNS. Toksinis sudėtinio preparato poveikis yra ne didesnis, negu atskirai vartojamų jo veikliųjų medžiagų.



    Phezam vartojamas gydytojo nurodymu.



    Jis tinka, jei yra klausos ir pusiausvyros aparato veiklos sutrikimas: svaigulys, spengimas ausyse, Menjero sindromas.

    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  6. #36
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    ką tuo norėjai pasakyti?
    +37061857133 edmas

  7. #37
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ką tuo norėjai pasakyti?
    nevisi suprato(tam tarpe ir aš) kas tamstai nutiko.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  8. #38
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata atvortke rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nevisi suprato(tam tarpe ir aš) kas tamstai nutiko.
    .45acp kalibro keli šūviai atstumu apie 30cm nuo klausos aparato nenaudojant saugos priemonių patalpoje traumavo klausos aparatą... girdžiu bet su defektais...
    klaida ta, jog kol užtaisinėjau (kišant šovinius i dėtuvę) daviau kolegai pašaudyti ir tas nieko nelaukęs ėmė pyškinti, o aš tuo tarpu buvau nusiėmęs ausines...
    P.S kodėl audiokonkurentai.lt rodo jog Svetainė atsisakė rodyti šį tinklapį?
    Last edited by Edmas; 2009-10-25 at 08:51 PM.
    +37061857133 edmas

  9. #39
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    .45acp kalibro keli šūviai atstumu apie 30cm nuo klausos aparato nenaudojant saugos priemonių patalpoje traumavo klausos aparatą... girdžiu bet su defektais...
    klaida ta, jog kol užtaisinėjau (kišant šovinius i dėtuvę) daviau kolegai pašaudyti ir tas nieko nelaukęs ėmė pyškinti, o aš tuo tarpu buvau nusiėmęs ausines...
    P.S kodėl audiokonkurentai.lt rodo jog Svetainė atsisakė rodyti šį tinklapį?
    rodys rodys laiko klausimas.... tai matyt -mogus pirmą kart ginklą laikė rankose....
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  10. #40
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Nu maladiec draugelis tavo. Tai tamsta, leisk paklausti - kur tu užtaisinėjai dėtuvę, jei tik trisdešimt cm. buvo atstumas? A?
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  11. #41
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nu maladiec draugelis tavo. Tai tamsta, leisk paklausti - kur tu užtaisinėjai dėtuvę, jei tik trisdešimt cm. buvo atstumas? A?
    apsilankyk kada nors vollit uždaram tire pamatysi ir suprasi. šūvių metu jei šaudo keli remiasi beveik petimis, o jis stovėjo už manęs tai ištiesus rankas ginklas prie ausies praktiškai man... čia aš kaltas kad nėjau prie stalo, o užtaisinėdamas viena akim apžiūrinėjau pataikymo rezultatus pro šaudymo "angą" ir nemačiau kad jis taikosi.
    +37061857133 edmas

  12. #42
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Aš apie ką ir kalbu... Ginklų užtaisymo/ištaisymo vieta ne be reikalo padaryta.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT