Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 2 1 2 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 42

Tema: Atsiųsk puštalietą ;)

  1. #1
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą Atsiųsk puštalietą ;)

    labas reikia man kad parsiūstum vieną prekę M1911A1 (nurodei kad siunti) tarkim kad ir šitą nors čia ne A1 kiek siuntimo ir visos kitos papildomos išlaidos sužinok preliminariai. bet kad dauguma pardavėjų belekam neparduoda.

    cituoju: By Federal Law, firearms can only be shipped to an FFL Holder. If you do not have an FFL, you must make arrangements with an FFL Holder in your state to handle the transfer. We maintain a list of FFL Holders who are willing to handle transfers for qualified buyers. Please contact an FFL Holder before placing a bid to make sure you qualify.

    jei gali rašyk pm susitarsim
    Last edited by Edmas; 2009-04-28 at 01:54 PM.
    +37061857133 edmas

  2. #2
    Savas pontifikas is on a distinguished road pontifikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Vieta
    Kankakee, Illinois, USA
    Amžius
    39
    Žinučių
    534
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    beveik trys paros be miego man daba tai nelabai ką suprantu, kas tas FFL holders?
    išmiegosiu ir nuvarysiu į paštą paklaust kaip su ginklų siuntimu

  3. #3
    Aktyvus daruku is on a distinguished road daruku's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    42
    Žinučių
    220
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Edmas susiruošei Kelmėj tvarką padaryt?

  4. #4
    Doktorantas rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    1,099
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    Paste galima net neklausti: ginklai ieina i nesiunciamu daiktu sarasa
    Zeal without knowledge is a runaway horse.

  5. #5
    Savas pontifikas is on a distinguished road pontifikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Vieta
    Kankakee, Illinois, USA
    Amžius
    39
    Žinučių
    534
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    ir man dar viena mintis suktis pradėjo. negi man taip lengvai ir parduos ginklą? maža ką jei aš koks psichas ir eisiu į mokyklą medžiot? nemanau, Edmai, kad kas pavyktų su šituo reikalu.

  6. #6
    Doktorantas rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    1,099
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    Tai Amerikoi taip ir vaiksto, kaip tu parasei
    Istikruju, tai skirtingose valstyjose skirtingi istatymai
    Zeal without knowledge is a runaway horse.

  7. #7
    Savas pontifikas is on a distinguished road pontifikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Vieta
    Kankakee, Illinois, USA
    Amžius
    39
    Žinučių
    534
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    gali būt, nežinau, bet tokio "medžioklio" susitikt nenorėčiau. (ypč jei blogos nuotaikos pasitaikytu )

  8. #8
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    ką, Edmai, nebesusitvarkai su savo augintiniu? skriaudžia jis tave, negali apsigint?
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  9. #9
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Talking

    Citata pontifikas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nelabai ką suprantu, kas tas FFL holders?
    Federal Firearms License

    Citata daruku rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Edmas susiruošei Kelmėj tvarką padaryt?
    reikia tvarkos visur ne tik kelmėje

    Citata rebik rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Paste galima net neklausti: ginklai ieina i nesiunciamu daiktu sarasa
    tu visiškai teisus... ir tik fedex atrodo gali pigiausiai siūsti nes tokio tipo prekės gabenamos tik spec šarvuotais konteineriais (esu susidūręs su švedais)

    Citata pontifikas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ir man dar viena mintis suktis pradėjo. negi man taip lengvai ir parduos ginklą?
    iš tikro tai man jau tas nerūpi, tu nors ir iš negro pirk patvorį, bet kuo galiu aš padėti tai tik gauti savo vardu leidimą ginklo įvežinui i lietuvą biurokratiniu įstaigų darbo greičiu.
    Citata pontifikas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nemanau, Edmai, kad kas pavyktų su šituo reikalu.
    Citata pontifikas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    (ginklai, narkotikai, sprogstamosios medžiagos ir t.t. įeina į tą beveik).
    nesakyk kitą karta op neperšokęs...
    Citata Ernestas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ką, Edmai, nebesusitvarkai su savo augintiniu? skriaudžia jis tave, negali apsigint?
    Ernestai, jam iki skriaudiko statuso kaip man iki ....
    +37061857133 edmas

  10. #10
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes

    iš tikro tai man jau tas nerūpi, tu nors ir iš negro pirk patvorį, bet kuo galiu aš padėti tai tik gauti savo vardu leidimą ginklo įvežinui i lietuvą biurokratiniu įstaigų darbo greičiu.

    nesakyk kitą karta op neperšokęs...
    Broliai lietuviai, esate pikti. Ar čia taip krizė ant smegenų užspaudė ar koks velnias? O gal neturit ką veikt kad noras kabinėtis?

    galiu atsiųsti beveik bet ką iš JAV (ginklai, narkotikai, sprogstamosios medžiagos ir t.t. įeina į tą beveik).
    Aš pvz supratau, kad kas yra beveik, tas nesiunčiamas. Ir aiškiai parašytas pavyzdys kas į tą beveik įeina. Kaip tik ginklai paminėti.

    Dėl to ar tiksliai ar ne tiksliai prašyta lietuviškai, sakykim man asmeniškai nusišvilpt, dar įdomiau, jeigu žmogus masto nestandartiškai. Plius jeigu kasdien kalbi/rašai kita kalba nei lietuvių, labai dažnai lietuviškai kalbant žodžių vieta sakinyje susikeičia. Galiu iš patirties tai sakyti, nes kasdien susirašinėjimui naudoju tris kalbas be lietuvių.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  11. #11
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Jo, ko jūs pikti? Nesuprantu. Sakiau kad man nerūpi iš kur pirkti nes yra parduotuviu ne viena ir gal galina rasti kas parduos. Ginklus gali parsiusti tik tai żiauriai sunku bet įmanoma todel ir prašau
    +37061857133 edmas

  12. #12
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Aš prieš ginklus, nes labai specifinis įrankis. Juo girtis negalima, pageidautina nedemonstruoti. Jeigu jau ištraukei iš dėklo - reikia šaut. Blin, paukščiuko gaila O jeigu sunervins dramblys, tai teks nudėti - irgi gaila, gal ten dramblienė ir ji nieko pikto nemasto, tik PMS užpuolė
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  13. #13
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Aš prieš ginklus, nes labai specifinis įrankis. Juo girtis negalima, pageidautina nedemonstruoti. Jeigu jau ištraukei iš dėklo - reikia šaut. Blin, paukščiuko gaila O jeigu sunervins dramblys, tai teks nudėti - irgi gaila, gal ten dramblienė ir ji nieko pikto nemasto, tik PMS užpuolė
    taip, bet man jis reikalingas sporto tikslais ir tampytis virš kilo metalo gabala visai nenoriu.
    +37061857133 edmas

  14. #14
    Aktyvus marko can only hope to improve
    Registracijos data
    May 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    297
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    primena istorija kaip be iphono pasiklyst mieste galima.blemba ginklai,narkotikai,net zvaigzdziu metalo taip paprastai neiveshi.Jamk lotynu podvodke ir gabenk kiek nori,man dar ak47 nepamirsk prigriebt
    Tu "sportininku" nebandei teirautis kaip jie iveze kontrabanda?

  15. #15
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    linksma tema gavosi, reiktų perkelt į "Laisvalaikis"
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  16. #16
    Doktorantas rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    1,099
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    Zmogus ka tik emigravo i USA ir sugalvojo suteikti tautieciams galimybe pirkti tai, ko ameriai siaip neparduotu, o ji iskart pakisti sumane. Pamirso Pontifikas, kad lietuviams krizes apimtoje Lietuvoje siulo.
    Zeal without knowledge is a runaway horse.

  17. #17
    Savas pontifikas is on a distinguished road pontifikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Vieta
    Kankakee, Illinois, USA
    Amžius
    39
    Žinučių
    534
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    nepamiršo, ką kiti tauzyja man giliai širdy px. jei kam ko reikės turės omeny, kad galiu padėt. aš iš to neuždirbu, ir nesisiūlau, kad "davai pirkit, aš atsiųsiu ir tau ir man gerai bus". man dzin. o be to - krizė-pizė juk ne amžinas dalykas.

  18. #18
    Aktyvus Kleckas78 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Amžius
    45
    Žinučių
    258
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    nematau tikslo isvis pirkti pistoleto kazkur intiku.
    palankai kursus gauni leidima isigyti saunamaji ginkla savigynai - vaziuoji i ginklu sandeli ir pasiemi naudota Makarova - uz 400 lt naudota ko daugiau reikia noreti
    pats atsisaudziau su tokiu NNNN, ir galiu pasakyti nebuvo uzsikirtes ne karto ir t.t.
    o greitosauda tik pavarai ir prasideda bedos su tais naujeis pistoletais ir t.t.
    + vamzdziai is levo metalo ir t.t.
    taip kad tas tavo kabinejimasis ir ginklo ieskojimas ten kur nereikia - juokingai atrodo.
    O jei reikia Lt be problemu galima ir kalasa nusipirkti tik jei tu nenori jo ir tau jo nereikia tai tu jo nei rasi nei nusipirksi ir tiek.

  19. #19
    Savas 525i is on a distinguished road 525i is on a distinguished road 525i's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    639
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą

    Banditu forumas darosi,vienas i duda siule,kitas brauniko uzsimane... karzygiai panimajes atsirado

  20. #20
    Naujokas Faenor is on a distinguished road Faenor's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2008
    Vieta
    Kėdainiai
    Žinučių
    62
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata 525i rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Banditu forumas darosi,vienas i duda siule,kitas brauniko uzsimane... karzygiai panimajes atsirado
    Man atrodo kazkaip gresia vel block forever
    Waiting summer

  21. #21
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata marko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tu "sportininku" nebandei teirautis kaip jie iveze kontrabanda?
    visu pirma niekas nenori jokios kontrabandos. parvežti gali tarkim iš DE laisvai, bet ten kaina +20% produktas amerikietištas atitinkamai ir kaina anapus vandenyno todėl ir klausiu žmogaus ir prašau jei man tinka kaina. ir tik dėl taupmo. antraip eičiau i lgf ir užsakyčiau tik ten taurusas1911 kainuoja tiek kiek usa coltas. geje dauguma "sportininku" naudoja glockus ir tik vieną žinau (pažystu) šaudantį su SW1911. vienintelis jo trūkumas - maža dėtuvės talpa kas sporte atima sekundes dėtuvės keitime.

    Citata pontifikas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nepamiršo, ką kiti tauzyja man giliai širdy px. jei kam ko reikės turės omeny, kad galiu padėt. aš iš to neuždirbu,
    aš kalbu rimtai ir jei turi galimybę parvežti pasinaudosiu ja. beto gali ir uždirbti tik aišku ne tiek kiek lgf antraip krepčiaus tik pas juos

    Citata Kleckas78 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nematau tikslo isvis pirkti pistoleto kazkur intiku.
    palankai kursus gauni leidima isigyti saunamaji ginkla savigynai - vaziuoji i ginklu sandeli ir pasiemi naudota Makarova - uz 400 lt naudota ko daugiau reikia noreti
    pats atsisaudziau su tokiu NNNN, ir galiu pasakyti nebuvo uzsikirtes ne karto ir t.t.
    o greitosauda tik pavarai ir prasideda bedos su tais naujeis pistoletais ir t.t.
    + vamzdziai is levo metalo ir t.t.
    taip kad tas tavo kabinejimasis ir ginklo ieskojimas ten kur nereikia - juokingai atrodo.
    O jei reikia Lt be problemu galima ir kalasa nusipirkti tik jei tu nenori jo ir tau jo nereikia tai tu jo nei rasi nei nusipirksi ir tiek.
    o prie ko čia leidimas ir pirkimas intiku? beje kad tau tamsta teko šauti iš makaro tai nereiškia kad jis tinka visiems nes man teko važiuoti su vaz bet turiu bmw, teko klausyti vdo ir sanyo bet pasitaupiau ant alpinos. jaučiau nesusigaudai ka lygini. ar supranti kas yra greitošauda?
    ir dar ar esi ką nors girdėjęs apie ginklo rezervą? taip kad tavo komentaras čia labai juokingas
    jei nesigaudai apie ka kalbi nesikišk. beje a kategorijos gali tik pasapnuoti ar papasakoti kam nors kitam tarkim mano sūnui jis gal ir patikės.



    to pontifikas : kartoju dar kartą, kad oficialus ginklo pardavėjas nesiunčia ginklo jei neturi FFL bet parduoda ir siunčia savo teritorijoje. ir jei gali nupirkti tai nuperki o siunti tu o ne pardavėjas. aš per 45 dienas (toks laikas nurodytas licenzijavimo skyriaus) gaunu leidimą oficialiai ivežti ji i lietuva + kažkiek laiko užtruks išversi i anglų kalbą ir patvirtinti pas notara. kontrabandos nenoriu. iš mano pusės viskas legalu. tau belieka sužinoti ar tu ji vietoje nuperki ir kiek ir kaip su pargabenimu. jei man kaina neviršys ginklas+1000-1500 pasinaudosiu tavo paslauga. antraip pigiau lgf...
    Last edited by Edmas; 2009-05-02 at 12:07 AM.
    +37061857133 edmas

  22. #22
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    visu pirma niekas nenori jokios kontrabandos. parvežti gali tarkim iš DE laisvai, bet ten kaina +20% produktas amerikietištas atitinkamai ir kaina anapus vandenyno todėl ir klausiu žmogaus ir prašau jei man tinka kaina. ir tik dėl taupmo. antraip eičiau i lgf ir užsakyčiau tik ten taurusas1911 kainuoja tiek kiek usa coltas.

    aš kalbu rimtai ir jei turi galimybę parvežti pasinaudosiu ja. beto gali ir uždirbti tik aišku ne tiek kiek lgf antraip krepčiaus tik pas juos

    o prie ko čia leidimas ir pirkimas intiku? beje kad tau tamsta teko šauti iš makaro tai nereiškia kad jis tinka visiems nes man teko važiuoti su vaz bet turiu bmw, teko klausyti vdo ir sanyo bet pasitaupiau ant alpinos. jaučiau nesusigaudai ka lygini. ar supranti kas yra greitošauda?
    ir dar ar esi ką nors girdėjęs apie ginklo rezervą? taip kad tavo komentaras čia labai juokingas
    jei nesigaudai apie ka kalbi nesikišk. beje a kategorijos gali tik pasapnuoti ar papasakoti kam nors kitam tarkim mano sūnui jis gal ir patikės.
    taip, kad tavo komentaras dar juokingesnis, manau, kad rakint šia tema vertėtų

  23. #23
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    taip, kad tavo komentaras dar juokingesnis, manau, kad rakint šia tema vertėtų
    pagrysk jei labai išmanai istatyma
    +37061857133 edmas

  24. #24
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    pagrysk jei labai išmanai istatyma
    neprivalau to daryti, bet atšaudęs su AK-47 ir AK4 daugiau nei įsivaizduoji

  25. #25
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    neprivalau to daryti, bet atšaudęs su AK-47 ir AK4 daugiau nei įsivaizduoji
    sakai? kur kariuomenėje? o gal ir tu savo turi? jei manai kad mano komentaras juokingas pagrysk. jei ne nekišk nosies ten kur nesigaudai
    +37061857133 edmas

  26. #26
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    aš kalbu rimtai ir jei turi galimybę parvežti pasinaudosiu ja. beto gali ir uždirbti tik aišku ne tiek kiek lgf antraip krepčiaus tik pas juos
    Manau pontifikas pakankamai blaivaus proto, kad neužsiimtų tarpininkavimu perkant ginklą. Tam yra pakankamai daug priežasčių net ir tokiu atveju, jeigu realus pirkėjas su realia licenzija įsigyti. Visų pirma, manau jog pontifiko bandymas siųsti ginklą, jam kainuotų minimum pakliūti į JAV teisėsaugos akiratį ir išlaidomis geram advokatui.
    Tavo vietoj bandyčiau tartis su pačiu siuntėju, siuntimui daug nesutaupysi šiuo atveju. Taip pat pašte pasitikrink kokiu būdu galima siųsti ginklą. Nemanau kad paprastu paštu leistina.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  27. #27
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    sakai? kur kariuomenėje? o gal ir tu savo turi? jei manai kad mano komentaras juokingas pagrysk. jei ne nekišk nosies ten kur nesigaudai
    turėjau ne savo, bet priskirta man ir šia veikla užsiėmiau 5 metus

  28. #28
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Manau pontifikas pakankamai blaivaus proto, kad neužsiimtų tarpininkavimu perkant ginklą. Tam yra pakankamai daug priežasčių net ir tokiu atveju, jeigu realus pirkėjas su realia licenzija įsigyti. Visų pirma, manau jog pontifiko bandymas siųsti ginklą, jam kainuotų minimum pakliūti į JAV teisėsaugos akiratį ir išlaidomis geram advokatui.
    Tavo vietoj bandyčiau tartis su pačiu siuntėju, siuntimui daug nesutaupysi šiuo atveju. Taip pat pašte pasitikrink kokiu būdu galima siųsti ginklą. Nemanau kad paprastu paštu leistina.
    na sorry , bet usa istatymu aš nežinau bet ir neprašau pontifiko net bandyti siūsti "aklai", o pirma išsiaiškinti ten galiojančius istatymus ir draudimus kas galima ir ko ne. siuntimui nesutaupysi, bet pigiau nei pirkti jau parsiūstą net tokiu atveju jei tas kas parsisiuntė siuntė urminį kieki. nes tarkim c kategorijos snaipingo rungčiai ilgaji šaunamaji ginkla parsisiunčiau iš švedijos už 650 kronų + ginklas 8000 išėjo apie 2800 litų. perkant balticarms ar pan kaina to paties ginklo nuo 3500 iki 4200. parvežimo paslauga buvo fedex kompanijos. pristatė per 9 dienas pardavėjas Sunnanvägen 14 S, 222 26 LUND hammerarms.com taigi geriau pamidžioti departamento slenkstį ir gavus leidima vežtis pačiam nei pirkti nuėjus i parduotuvę o dar geriau i ginklu fonda nes kainos užkeltos žiauriai. man vienintelis trūkumas ir kalbos nemokėjimas nes visada bendrauju emeilu o tai užtrunka nes naudoju vertėjo paslaugas atsakymams rašyti. telefonu būtų greičiau...

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    turėjau ne savo, bet priskirta man ir šia veikla užsiėmiau 5 metus
    armijoi ir aš turėjau, turiu ir dabar tik ne a, o c ir b kategorija ir kiekviena mėnesį iki krizės iššaunu po 2-4 šimtus šovinių (daugiau neuždirbu) dabar senokai nešaudžiau jau nuo spalio gal.
    Last edited by Edmas; 2009-05-02 at 01:05 AM.
    +37061857133 edmas

  29. #29
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    To "Omsonass" - jei dirbai LK, tai dar nebutinai saudei iki ziaukciojimo... O tik dusyk per metus koviniais - ir tai limituotai. Na - buna gal ir dazniau, jei pagal plana.
    Cia toks draugiskas pastebejimas, jei ka...

  30. #30
    Aktyvus Kleckas78 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Amžius
    45
    Žinučių
    258
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    visu pirma niekas nenori jokios kontrabandos. parvežti gali tarkim iš DE laisvai, bet ten kaina +20% produktas amerikietištas atitinkamai ir kaina anapus vandenyno todėl ir klausiu žmogaus ir prašau jei man tinka kaina. ir tik dėl taupmo. antraip eičiau i lgf ir užsakyčiau tik ten taurusas1911 kainuoja tiek kiek usa coltas. geje dauguma "sportininku" naudoja glockus ir tik vieną žinau (pažystu) šaudantį su SW1911. vienintelis jo trūkumas - maža dėtuvės talpa kas sporte atima sekundes dėtuvės keitime.

    aš kalbu rimtai ir jei turi galimybę parvežti pasinaudosiu ja. beto gali ir uždirbti tik aišku ne tiek kiek lgf antraip krepčiaus tik pas juos

    o prie ko čia leidimas ir pirkimas intiku? beje kad tau tamsta teko šauti iš makaro tai nereiškia kad jis tinka visiems nes man teko važiuoti su vaz bet turiu bmw, teko klausyti vdo ir sanyo bet pasitaupiau ant alpinos. jaučiau nesusigaudai ka lygini. ar supranti kas yra greitošauda?
    ir dar ar esi ką nors girdėjęs apie ginklo rezervą? taip kad tavo komentaras čia labai juokingas
    jei nesigaudai apie ka kalbi nesikišk. beje a kategorijos gali tik pasapnuoti ar papasakoti kam nors kitam tarkim mano sūnui jis gal ir patikės.



    to pontifikas : kartoju dar kartą, kad oficialus ginklo pardavėjas nesiunčia ginklo jei neturi FFL bet parduoda ir siunčia savo teritorijoje. ir jei gali nupirkti tai nuperki o siunti tu o ne pardavėjas. aš per 45 dienas (toks laikas nurodytas licenzijavimo skyriaus) gaunu leidimą oficialiai ivežti ji i lietuva + kažkiek laiko užtruks išversi i anglų kalbą ir patvirtinti pas notara. kontrabandos nenoriu. iš mano pusės viskas legalu. tau belieka sužinoti ar tu ji vietoje nuperki ir kiek ir kaip su pargabenimu. jei man kaina neviršys ginklas+1000-1500 pasinaudosiu tavo paslauga. antraip pigiau lgf...
    Pats tu nejuokink, kalbejau apie ginkla savigynai, o ne varzybom, o savigynai kuo lengvesnis ir mazesnis yra tik privalumas ir niekam nereikia kad 15 soviniu tilptu ir svertu 1.5 kg.
    kas del rezervo tai tie nauji kaikurie tokie levi buna kad susidevi vamzdis ir t.t. zymiai greiciau nei kokio senuko makarovo.

    saudziau nemazai ivairiais pistoletais ir kalasais ir visokiais vincesteriais saudyklose kiek sirdis geidzia ir zinau apie ka kalbu ir kas yra greitosauda ir t.t.
    teisybe pasakius paskutiniu metu apleides esu ta reikala nebera to laiko ir pinigu nemenkai tai kainuoja, bet su draugais butelius vis dar pasaudom karts nuo karto su makarovu

    Ginkla perki nekasdien uztat ir nesiusciau is kazkur nes visada buna broku ir t.t. o tada jau ir rukai su savo parsiustu pistalietu kainuojanciu ne 50 lt.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT