Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 42

Tema: Atsiųsk puštalietą ;)

Hybrid View

  1. #1
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą Atsiųsk puštalietą ;)

    labas reikia man kad parsiūstum vieną prekę M1911A1 (nurodei kad siunti) tarkim kad ir šitą nors čia ne A1 kiek siuntimo ir visos kitos papildomos išlaidos sužinok preliminariai. bet kad dauguma pardavėjų belekam neparduoda.

    cituoju: By Federal Law, firearms can only be shipped to an FFL Holder. If you do not have an FFL, you must make arrangements with an FFL Holder in your state to handle the transfer. We maintain a list of FFL Holders who are willing to handle transfers for qualified buyers. Please contact an FFL Holder before placing a bid to make sure you qualify.

    jei gali rašyk pm susitarsim
    Last edited by Edmas; 2009-04-28 at 12:54 PM.
    +37061857133 edmas

  2. #2
    Savas pontifikas is on a distinguished road pontifikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Vieta
    Kankakee, Illinois, USA
    Amžius
    39
    Žinučių
    534
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    beveik trys paros be miego man daba tai nelabai ką suprantu, kas tas FFL holders?
    išmiegosiu ir nuvarysiu į paštą paklaust kaip su ginklų siuntimu

  3. #3
    Aktyvus daruku is on a distinguished road daruku's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    42
    Žinučių
    220
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Edmas susiruošei Kelmėj tvarką padaryt?

  4. #4
    Doktorantas rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    1,099
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    Paste galima net neklausti: ginklai ieina i nesiunciamu daiktu sarasa
    Zeal without knowledge is a runaway horse.

  5. #5
    Savas pontifikas is on a distinguished road pontifikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Vieta
    Kankakee, Illinois, USA
    Amžius
    39
    Žinučių
    534
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    ir man dar viena mintis suktis pradėjo. negi man taip lengvai ir parduos ginklą? maža ką jei aš koks psichas ir eisiu į mokyklą medžiot? nemanau, Edmai, kad kas pavyktų su šituo reikalu.

  6. #6
    Doktorantas rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    1,099
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    Tai Amerikoi taip ir vaiksto, kaip tu parasei
    Istikruju, tai skirtingose valstyjose skirtingi istatymai
    Zeal without knowledge is a runaway horse.

  7. #7
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    ačiū visiems padėjusiems ir kišantiems pagalius į ratus. ginklas jau pas mane ir išbandytas...
    dabar per žioplumą gydausi tankan bei phezam preparatais ir kažkuriam laikui atsistatydinu nuo betkokių muzikos perklausų ar kitokių komentarų apie garsus...
    +37061857133 edmas

  8. #8
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    kas tingi googlintis:
    KAS YRA PHEZAM KAPSULĖS IR NUO KO JOS VARTOJAMOS



    Sudėtinis preparatas Phezam yra veiksminga deguonies trūkumo audiniuose, ypač smegenų, šalinimo priemonė. Veikliosios medžiagos piracetamas ir cinarizinas, vartojamos kartu, stiprina viena kitos poveikį, todėl greičiau išnyksta deguonies trūkumas, sumažėja smegenų kraujagyslių pasipriešinimas, gerėja kraujotaka, pasireiškia raminamasis cinarizino poveikis CNS. Toksinis sudėtinio preparato poveikis yra ne didesnis, negu atskirai vartojamų jo veikliųjų medžiagų.



    Phezam vartojamas gydytojo nurodymu.



    Jis tinka, jei yra klausos ir pusiausvyros aparato veiklos sutrikimas: svaigulys, spengimas ausyse, Menjero sindromas.

    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  9. #9
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    ką tuo norėjai pasakyti?
    +37061857133 edmas

  10. #10
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ką tuo norėjai pasakyti?
    nevisi suprato(tam tarpe ir aš) kas tamstai nutiko.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  11. #11
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata atvortke rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nevisi suprato(tam tarpe ir aš) kas tamstai nutiko.
    .45acp kalibro keli šūviai atstumu apie 30cm nuo klausos aparato nenaudojant saugos priemonių patalpoje traumavo klausos aparatą... girdžiu bet su defektais...
    klaida ta, jog kol užtaisinėjau (kišant šovinius i dėtuvę) daviau kolegai pašaudyti ir tas nieko nelaukęs ėmė pyškinti, o aš tuo tarpu buvau nusiėmęs ausines...
    P.S kodėl audiokonkurentai.lt rodo jog Svetainė atsisakė rodyti šį tinklapį?
    Last edited by Edmas; 2009-10-25 at 07:51 PM.
    +37061857133 edmas

  12. #12
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    .45acp kalibro keli šūviai atstumu apie 30cm nuo klausos aparato nenaudojant saugos priemonių patalpoje traumavo klausos aparatą... girdžiu bet su defektais...
    klaida ta, jog kol užtaisinėjau (kišant šovinius i dėtuvę) daviau kolegai pašaudyti ir tas nieko nelaukęs ėmė pyškinti, o aš tuo tarpu buvau nusiėmęs ausines...
    P.S kodėl audiokonkurentai.lt rodo jog Svetainė atsisakė rodyti šį tinklapį?
    rodys rodys laiko klausimas.... tai matyt -mogus pirmą kart ginklą laikė rankose....
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  13. #13
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Nu maladiec draugelis tavo. Tai tamsta, leisk paklausti - kur tu užtaisinėjai dėtuvę, jei tik trisdešimt cm. buvo atstumas? A?
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  14. #14
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nu maladiec draugelis tavo. Tai tamsta, leisk paklausti - kur tu užtaisinėjai dėtuvę, jei tik trisdešimt cm. buvo atstumas? A?
    apsilankyk kada nors vollit uždaram tire pamatysi ir suprasi. šūvių metu jei šaudo keli remiasi beveik petimis, o jis stovėjo už manęs tai ištiesus rankas ginklas prie ausies praktiškai man... čia aš kaltas kad nėjau prie stalo, o užtaisinėdamas viena akim apžiūrinėjau pataikymo rezultatus pro šaudymo "angą" ir nemačiau kad jis taikosi.
    +37061857133 edmas

  15. #15
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Aš apie ką ir kalbu... Ginklų užtaisymo/ištaisymo vieta ne be reikalo padaryta.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT