1: yra konkreciai tam skirti garsiakalbiai
2: jeigu masina sandari tai palangeje idetas garsiakalbis (su deze po apacia) duo kur kas normalesni garsa negu ikistas i bagazine ir uzdusintas
Susikurk vienoje skiltyje tema ir nuosekliai suredaguok klausimus, nepamirsk aiskiai suformuluoti. Tada visi lengviau matys tavo sopulius ir gausi kur kas daugiau atsakymu, nei lakstydamas per visa foruma.
O atsakymas i si klausima - kai zemas tikrai tempia kilovata - gali kur nori talpinti, jokio skirtumo.
Tavo atveju - talpink kur nori, vistiek gero zemo neturesi. Del to, kad subas labai nelabai koks.
Bookmarks