+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 22 iš 22

Tema: patarkit koki suba pirkt

  1. #1
    Naujokas Rimantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2009
    Vieta
    šiauliai
    Amžius
    37
    Žinučių
    88
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą patarkit koki suba pirkt

    sveiki. nusipirkes esu 2 pionierius TS-W3001D4 bet man jie nepagroja nieko gero tai noriu pasikeist tik nezinau i kokius kriterijus pagrinde ziuret kad atsukus garsa priekiniai valituvai sokinetu ))

  2. #2
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    6 x Alpine typeR , 6x monoblokai, 6x akumai ir po dinama ant kiekvieno rato )))
    arba JL 12w7 ir JL 1000/1 stipra jei tiek pinigu investuot gali

  3. #3
    Aktyvus Kleckas78 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Amžius
    45
    Žinučių
    258
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Rimantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    sveiki. nusipirkes esu 2 pionierius TS-W3001D4 bet man jie nepagroja nieko gero tai noriu pasikeist tik nezinau i kokius kriterijus pagrinde ziuret kad atsukus garsa priekiniai valituvai sokinetu ))
    tu pradziai situos normaliai uzmaitink (kiekvienam po 1KW rms ~ pvz po JL 1000/1) ir i normalias dezes idek ir bus normaliai 100%

    nes itariu nuo kokio mc sito paleides del to ir nepurto tau jie nieko.

  4. #4
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kleckas78 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tu pradziai situos normaliai uzmaitink (kiekvienam po 1KW rms ~ pvz po JL 1000/1) ir i normalias dezes idek ir bus normaliai 100%

    nes itariu nuo kokio mc sito paleides del to ir nepurto tau jie nieko.
    jie nuo JL isprotes, o negros isigijai du baublius

  5. #5
    Aktyvus Kleckas78 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Amžius
    45
    Žinučių
    258
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    jie nuo JL isprotes, o negros isigijai du baublius
    Taigi jam to ir reikia
    kad valytuvai sokinetu
    siaip pigiau ir greiciau butu - koki perforatoriu isideti kad uzpurtytu negyvai

  6. #6
    Naujokas Rimantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2009
    Vieta
    šiauliai
    Amžius
    37
    Žinučių
    88
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nu man reikia kad jie normalei belstu. stipras kaip ir neblogas pas mane jbl 1200rms prie 2omu berods bet kad as juos jau kaip ir sudegines buvau tai rites viniojo siaip girdejau kad jie db turi permazai delto ir dega nes noris garso vis daugiau ir daugiau o jo nera )

  7. #7
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kleckas78 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Taigi jam to ir reikia
    kad valytuvai sokinetu
    siaip pigiau ir greiciau butu - koki perforatoriu isideti kad uzpurtytu negyvai


    Kaiptik parduodu beroc 1300w makita uz 600 atiduociau Taip visa masina isdraskytu Ir ausim dideles zalos nebutu

  8. #8
    beausis :) manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Calgary, Canada
    Amžius
    40
    Žinučių
    895
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata ZaXaS rašė čia: Peržiūrėti žinutes


    Kaiptik parduodu beroc 1300w makita uz 600 atiduociau Taip visa masina isdraskytu Ir ausim dideles zalos nebutu
    Ale isivaizduoji, net 1,3 kW

  9. #9
    Naujokas Rimantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2009
    Vieta
    šiauliai
    Amžius
    37
    Žinučių
    88
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nu aciu aciu uz patarimus bet man perforatoriaus nereikia ir beja nelabai rasi kad prie 12v dirbtu koks )

  10. #10
    Aktyvus Kleckas78 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Amžius
    45
    Žinučių
    258
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Rimantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nu aciu aciu uz patarimus bet man perforatoriaus nereikia ir beja nelabai rasi kad prie 12v dirbtu koks )
    tam yra itampos keitikliai ir t.t.
    pradziai savo pioneer i normalu inkila idek - o dega subai nuo persilpno stiprintuvo - kuris negaledamas duoti daugiau vatu duoda kruva iskraipymu ir sudegina tau subus.

  11. #11
    Naujokas Rimantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2009
    Vieta
    šiauliai
    Amžius
    37
    Žinučių
    88
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    bl kleckas ) tai kodel man tie subai dege kada buvo prie dvieju stipreku prijungti o dabar kai viena palikau groja nepavargdami kazka tu ce maisai man atrodo

  12. #12
    Aktyvus Kleckas78 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Amžius
    45
    Žinučių
    258
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Rimantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    bl kleckas ) tai kodel man tie subai dege kada buvo prie dvieju stipreku prijungti o dabar kai viena palikau groja nepavargdami kazka tu ce maisai man atrodo
    Man atrodo kad reiktu tau gerai pasiskaitinet, o po to jau aiskinti kazka - susirask ka reiskia "gerai" uzmaitinti tokius du stiprintuvus, po to pasiskaitinek apie iskraipymus del elektros trukumu ir visokiu dugnu atsukinejimus ir tiek.
    Jei JL 1000/1 ar eton pa 2802 ima po ~150 amperu
    tai tavo aparatams 2vnt (panasus galingumas) reikia 300 amperu
    itariu pajungti nuo standartinio akumo (maksimum 80 Ah ir su levu atidavimu) + generas koks ~90 amperu + laidai jauciu ne tokie kokie turetu buti ir t.t. - kritimai iki 10V garantuoti 100% ko pasekoje dugnais uzleidus su levu stiprintuvu (kaip tavo) turi kruva iskraipymu, o jei dar ideti i levas dezes subus (netinkamas) - del to ir dega tie subai
    Pajunk ant kokio JL 1000/1 - 1 vnt ir nedeks ir laikys nes gaus kokybiskus vatus, o ne iskraipymu kruva

    pats leisdavau alpine swr 1222d ant etono pa 2802 ir ka - nedegdavo, bet kai proto nera ir ikales pradedi nesamones daryti ir bandai isspausti is stiprintuvo tiek kiek jis negali - tai sudega subas nuo iskraipymu be dideliu bedu

  13. #13
    Naujokas Rimantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2009
    Vieta
    šiauliai
    Amžius
    37
    Žinučių
    88
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nu kalbant apie inkilus tai is ko geriausia daryt? kokio tipo ir ka i vidu det? ar vata arba paralonas naudos duoda kiek? girdejau kad bandpasai gerai bet kaip ji grojanti susikalt?

  14. #14
    Naujokas Rimantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2009
    Vieta
    šiauliai
    Amžius
    37
    Žinučių
    88
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nu ant laidu tikrai nepagailejau. pliusinis ir minusinis uz nyksti storesni. akumas 110ah atidavimas jo aukstas. nzn apie tuos iskraipimus nieko nes nesu profas bet aisku man tik tiek kad kai dabar palikau viena stipreka vietoi dvieju man nebedega subai ) tai ka zinau..

  15. #15
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Taip, nusipirkai gaidi, ir laukei kol kiausinius prades deti?
    Nepagailejai ant laidu, negailek ir stiprekui - kitaip galesi pats valytuvus nusistveres kratyt...
    Imk viena didesni suba ( 13 ar 15 diametro ) - dek i fazikine deze - ir tiek to vargo. Visa beda - kad pigiai negalvok prasisukt, tukstanti, pusantro pinigu ruosk kaip niekur.
    Tik ziurek vel kad kas neikalbetu kokio sudo su 1000000 RMS nusipirkti.

  16. #16
    Aktyvus Kleckas78 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Amžius
    45
    Žinučių
    258
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Rimantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nu kalbant apie inkilus tai is ko geriausia daryt? kokio tipo ir ka i vidu det? ar vata arba paralonas naudos duoda kiek? girdejau kad bandpasai gerai bet kaip ji grojanti susikalt?
    esme ne is ko o kaip??? - svarbu kokybiskai - jei nori nors is plytu daryk ar marmuro
    darai priekine sienele dviguba - sonines ir galines minimum 20mm ir viduj pertvaros sutvirtinimui, vidu del triuksmo kiekio isgavimo nieko nereikia deti.
    Pagal turi su faziku pritiunini mazdaug ~33-35Hz ir tiek.

    Dabar del akumo 110Ah nieko nesako - pasakytum Optima 55Ah ir butu aisku kad tavo akumui reiktu sleptis po lapais nes ah ir atidavimai ir t.t. yra skirtingi parametrai - nori paziureti kas dedasi - pasiemi voltmetra ir pajungi ant stiprintuvo iejimu ir ziuri kas dedasi
    beje generatorius ~200A taip pat labai pageidaujamas butu ten kur du tokie stiprintuvai.

    Del stiprintuvu - tai jie is pigiuju del to ir nera "kokybiski" o tie vatai rms tai reiskia kad valanda gali veikti prie tu galingumu ir tiek ir neaisku prie kokio daznio

    Tai va gali buti kad prie tokiu galingumu ir netikusio maitinimo duoda labai daug iskraipymu ir tiek ko pasekoje dega subai
    Senais gerai laikais budavo nominalus galingumas - tai reiskia islaikydavo visus gamintojo nurodytus parametrus prie jo nurodytu dazniu ir galingumu, tada ir budavo galima matyti kas ir kaip, o dabar - vatai tik reklaminis triukas ir tiek.
    parase kad tavo Pioneer laiko 1000wrms bet pamirso parasyti kad prie 50Hz ir t.t.

  17. #17
    Naujokas Rimantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2009
    Vieta
    šiauliai
    Amžius
    37
    Žinučių
    88
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nu aisku. as kvailelis paskaiciau kad 1kw tai galvojau gera daikta turesiu ir kratys tokie 2 normalei. tai va kad juos parduot tai esu tvirtai nusprendes. tai sakykit kokius pirkt kad vel neprasaut ) ir koki stiprintuva ieskotis ir nelabai man tie vatai svarbus svarbu kad kratytu gerai

  18. #18

  19. #19
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    oi vos neprisidirbau-pamirsau jl1000/1

  20. #20
    Aktyvus Kleckas78 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Amžius
    45
    Žinučių
    258
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Skardu lankstymui neblogai Kicker S15L7
    o tiks ir tavo stiprintuvai pradziai

  21. #21
    Naujokas Rimantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2009
    Vieta
    šiauliai
    Amžius
    37
    Žinučių
    88
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nu dekui dekui bandysim sulankstyt skardas mano tackos ) zesim kas is to gausis

  22. #22
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Nieko nesigaus - turesi pas skardininkus vaziuot - lygint, spakliuot...

    Ir rinkis didesniu difuzoriaus plotu - ims nuo zemiau, linksmiau klausyt bus...

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT