Žąsies plunksnos būtų dar geriauŠiaip neišradinėk dviračio, dėk sinteponą, o dar geriau - nedėk nieko
Dėžė kaip suprantu fazikinė, taip? Jei persistengsi jis kirs per jautrumą, prarasi dB
![]()
Jai kokybiai verta sieneles isklot...Jai slegui nieko det nereik
2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.
IPod
Paaiskinkit ka reiskia kokybiskas skambesys?
Taip kad suprasciau
Kokybeja kai subas atrodo kad is priesbosiu groja....
2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.
IPod
ta prasme ne tox kietas,atrodo kad kuju i plokste dauzytai?o kaip priesbosiai komponentu grotu,tiek kad zemesni dazniai jap?
Bookmarks