Na tai pasimodeliuok ir matysi kas gausis, naudotis programa gi mokiIdėk tada grafikus čia ir pasakysim kaip mums atrodo
![]()
Na tai pasimodeliuok ir matysi kas gausis, naudotis programa gi mokiIdėk tada grafikus čia ir pasakysim kaip mums atrodo
![]()
Kokius grafikus?
Ką tu ten su winisd skaičiuoji jei į kreives nežiūri?Ta linija su kalniukais ir ne tik ir yra tas grafikas.
![]()
linija su kalniukais ir ne tik![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
beviltiškas manau draiveris.....
Gal kas galetut paskaiciuot bandpass 6 deze siam subui
4ohm
400W RMS/800W peak power
FS 23
QTS 0.44
VAS 262
A tai kokio litrazo fazikine butu?
Kad nezinau kitu parametru as jo net,nerandau info,o jei per maza deze bus,jausis labai?
Jeigu dezes sonus darant is stikloplastiko,stora siena daryt reiktu?kokio mazdaug storiu 0.5cm ar storesne?
Kai prie pc busiu imesiu tada
darai savo 15" fazikine deze ir nesuki kiausiu
nes greicio is jo nebus ir i uzdara deti nera tikslo nes 15" skirti skardas raityti, o ne groti (aisku cia nekalbam apie popierinius 15" ir t.t.)
Bet tai kokio litrazo deze,seip turiu 76l ar 78l,tiek kad faziko neidejau dar,desiu 12x25cm,gal i mazesne dar kist kokia 65l?
Pagal tavo parametrus Qts ir Fs - subas skirtas groti uzdaroje dezeje,
Uzdara deze tokio turio ~80 ltr butu pats tas.
jei idesi i 80 ltr deze fazika 12x25 gausi ~35 Hz patiuninta deze ir tiek.
Apie bandpasa net negalvociau - nes gaunasi tokie turiai kad visai bagazinei ragas butu ir neaisku kaip dar gros.
Bookmarks