Ne, nera
...
Jau net nezinau ka daryt, tiek forumu aplankiau ir ne vienam panasios situacijos...........
Gal ALPINE grotuvai jautresni radio adzvilgiu?
seniau turejau zemos klases poioneer (lygtais 2000)
dabar alpine 9881...
------------
Gal siektiek 'praplyses' antenos laidas ? ir del to?
sujungus abu kontaktus (tarpusavyje)(nes antenoje du - antena ir dar vienas.. tas cypimas man atrodo dingsta.. bet vistiek prastai gaudo (nes per maza 'antena' - juk tik trumpa laiduka pajunges sujungimui...) AR GALI BUTI DEL SIOS PRIEZASTIES? (blogas antenos laidas - kazkur plyses)
Rytoj bandysiu vaziuot i elektronikos parduotuve prasyt pabandymui kokios antenos...
ka rekomenduosit? kiek zinau yra elektrines ir paprastos.. kurios efektyvesnes
Last edited by Dell911; 2009-06-07 at 11:11 PM.
geriausia antena yra paprasta teleskopinė
projektas procese:
"JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
"Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
"Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
"Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
"Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...
Old School Car Audio
išlieka galimibe kad trumpinasi šarvas ir vidinis laidas,oksidacija kontaktosia sujungime laido ir paciuos antenos,o gal antena su stiprintuveliu?ir nepasiduoda +12V ijungus radija,kokia mašina?variantu nemazai ,bandik ikišt paprasta vielos gabala kokia 15 cm,ir ei kokybe geresne nei su automobiline antena tai išvada viena kalta antena.
Jai masina wv turi det toki blokeli,kad suzadintu orginalu antenos stiprintuva...Jis susizadina per centrini antenos laideli...O alpina to nedaro
2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.
IPod
Edti kiek matau neina..
viena tema radau:
citata:
------------------------------------
kaip perjungt amerikietišką Alpine CDA9883 kad gaudytų porines stotys. Galbūt tinka ir kitom Alpine CDA.
1. Įjungiam radiją - TUNER
2. Kartu nuspaudžiam du mygtukus SOURCE ir TUNE/A.ME . Ekrane atsiranda užrašas AREA
3. Nuspaudžiame 6 radijo stoties mygtuką. Ekrane turi atsirast užrašas AREA2
------------------------------------
dabar negaliu pabandyt, (nes taiso) bet gal yra galimybe panasu dalyka atlikti ir su CDE ? (9881)
Bookmarks