Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 9 iš 9

Tema: neuzkrauna

  1. #1
    Naujokas Rimantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2009
    Vieta
    šiauliai
    Amžius
    37
    Žinučių
    88
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą neuzkrauna

    sveiki isidejau 2subus pionier po 1kw rms man neuzkrauna akumuliatoriaus. per 2men nauja akuma numarina. ka reikia daryt? girdejau apie kazkokius sarminius akumus ir t.t bet neturiu su kuo pasitart. dar zinau kad deda antra generatoriu bet gal yra ir kitas sios problemos sprendimas. is anksto dekui uz patarimus esu tikras kad ne vienas as taip vargstu

  2. #2
    Naujokas kalimciks is on a distinguished road kalimciks's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Telsiai-Vilnius
    Amžius
    35
    Žinučių
    72
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    koks generatorius dabar masinoj? kiek amperu? koks stiprintuvas? tikrai teks deti galingesni generatoriu,kitaip bedos neisspresi
    pioneer-p80rs *seas lotus RT27F *polk audio sr6500 *tru tecnology b-475 *polk momo c 300.2 *jl audio 12w6v2 *signat instaliacija

  3. #3
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Cia tavo subai ne prie ko. Ir po kilovata kaip rasai juose tikrai nera. Turbut prasta stipreka turi - energija srebia kaip begemotas.

  4. #4
    Naujokas Rimantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2009
    Vieta
    šiauliai
    Amžius
    37
    Žinučių
    88
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    stiprekas dabar vienas paliktas jbl 1200w rms. generatorius originalus kintamos sroves berods iki 150ah. beja zinau kad subus ne kokius nusipirkau, pirma aparatura nereik manes kaltint labai del to tai vat kokius subus patartumet pirkt

  5. #5
    Naujokas Rimantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2009
    Vieta
    šiauliai
    Amžius
    37
    Žinučių
    88
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    beja pas mane vandeniu ausinamas generatorius. isistato i pati bloka. tai labai abejoju kad ji galiu pakei9st galingesniu. o gal yra galimybe ta pati kaipnors modifikuoti?

  6. #6
    Naujokas stuceris is on a distinguished road stuceris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    48
    Rep Power
    18

    Smile

    Citata Rimantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    beja pas mane vandeniu ausinamas generatorius. isistato i pati bloka. tai labai abejoju kad ji galiu pakei9st galingesniu. o gal yra galimybe ta pati kaipnors modifikuoti?
    Idomus konstrukcinis sprendimas: elektrine dalis vandenyje. Koks cia variklis, kokiame modelyje?

  7. #7
    Naujokas Ragelis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    33
    Žinučių
    55
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    pirma aparatūra ir iškart du subai?

  8. #8
    Savas spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Amžius
    47
    Žinučių
    803
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Tai reik pirma pamatuot kaip krauna, ar nėra kur nuotėkio ir tt. Tada ir paaiškės kas kaltas ir ką keist ar tvarkyt. Gal generą,gal akumą,o gal instalą. Ar tu 100proc.tikras dėl akumo kaltės?

  9. #9
    Naujokas Rimantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2009
    Vieta
    šiauliai
    Amžius
    37
    Žinučių
    88
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    dekui visiem jau issiaiskinau kas ne taip ) geriau patarkit i kokius subus man savo pakeist nes man jie nieko gero negroja db mazai turi

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT