ZaXaS rašė čia: As sakau, kad mazoka pajurio gyventoju sitam forume... pasirodo ten muzika neskamba skamba dar geriau nei pas tamsą - ten nuo vėjo jėgainių elektrą žmonės jama
Forum Rules
Bookmarks