neturit kuom užsiimt..........![]()
neturit kuom užsiimt..........![]()
projektas procese:
"JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
"Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
"Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
"Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
"Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...
Old School Car Audio
Gal kas pina dar jauni turi daug laiko
Kazkas is to neblogai uzdirba
http://www.gramofonas.lt/lt/klubas/t...l.php?ID=66493
Kokia jusu nuomone apie tai?
Tai taip iseina, kad Ignalinoj muzika skamba geriau, nei Klaipedoj...![]()
Nea, tai cia taip visvien neprasisuksiNes srove iki klaiopedos kol atitekes ir prisirinks visokiu "siuksliu"
Tai manau, tada reiktu poros transformatoriniu ir kokiu 400km to laido
![]()
As sakau, kad mazoka pajurio gyventoju sitam forume... pasirodo ten muzika neskamba
Bet as skaitau, normaliai cia dar lietuvis uzsipraseNordost kompanija po 30000 uz maitinimo laideli praso
![]()
rusų audiofiliniuose forumuose buvo tokie pastebėjimai kad jei pasistatai upsą arba "latrą" - maitinimo laidas nebeturi jokios įtakos garsui.......![]()
projektas procese:
"JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
"Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
"Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
"Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
"Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...
Old School Car Audio
Ar bandet kas lietkabelio akustini kabeli? Senukuose po 99ct viengyslis (2.5), tai reiskia, kad metras vienai koloneliai ~2lt, 2.5mm@. Siandien nusipirkau pabandymui, tik nezinau, kada isbandysiu. Info lenteleje raso, kad varinis (ko neraso prie kitaico ir lenkisko akustinio laido).
Laukiam atsiliepimu![]()
as dabar kai atrandu puisvalanduka laiko pamazginu is utp ir pasieskau seip kabeliu eksperimentams, dar reiks bandyt jegos kabeli lygtais iki 4kv ekranuota tarpblokiniam laidam, jei nei su vienu nesigirsiu skirtumo bent minimalaus tai tegu visi audiofilais ka nors nuveikia nelabai naudingona jei isgirsiu reiks gerai pagalvot apie laidu itaka. kolkas lietkabeli klausau ir nesiskundziu
groja kaip iš kibiro
Bandziau butent 2.5mm2 lietkabeli monolitini namie. Piniau dvi gyslas, viena pliusui kita minusui. Grojo gerai, bet kai pajungiau Rega audio kabeli, atsisveikinau su high-endiniu lietkabeliubent man sulyginus juos girdejosi skirtumas toks, kad lietkabelis garsa padaro sterilu, atima givybe
bet manau jis tikrai geriau nei audio kabeliai is senuku po pora litu
![]()
As ir supratau, kad monolitasNu tada labai abejoju, kaip ten tau jis skambes... Nebus bedeguonis... To vario irgi kazin kiek ten yra uz tokia kaina
![]()
o tu pabandyk, gali but maloniai nustebintas![]()
Bookmarks