+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 68

Tema: Aksesuarai: DLS, Audison?

Hybrid View

  1. #1
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    54
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą

    neturit kuom užsiimt..........
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  2. #2
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Gal kas pina dar jauni turi daug laiko

  3. #3
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Kazkas is to neblogai uzdirba

    http://www.gramofonas.lt/lt/klubas/t...l.php?ID=66493

    Kokia jusu nuomone apie tai?

    Tai taip iseina, kad Ignalinoj muzika skamba geriau, nei Klaipedoj...

  4. #4
    Savas DMA is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2005
    Vieta
    Vilkaviškis
    Amžius
    54
    Žinučių
    387
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata ZaXaS rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kazkas is to neblogai uzdirba

    http://www.gramofonas.lt/lt/klubas/t...l.php?ID=66493

    Kokia jusu nuomone apie tai?

    Tai taip iseina, kad Ignalinoj muzika skamba geriau, nei Klaipedoj...
    Sumoki 2800 ir Klaipedoj skamba taip pat gerai
    Mindaugas 869980106

  5. #5
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Nea, tai cia taip visvien neprasisuksi Nes srove iki klaiopedos kol atitekes ir prisirinks visokiu "siuksliu" Tai manau, tada reiktu poros transformatoriniu ir kokiu 400km to laido

    As sakau, kad mazoka pajurio gyventoju sitam forume... pasirodo ten muzika neskamba

    Bet as skaitau, normaliai cia dar lietuvis uzsiprase Nordost kompanija po 30000 uz maitinimo laideli praso

  6. #6
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    43
    Žinučių
    723
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą

    Citata ZaXaS rašė čia: Peržiūrėti žinutes

    As sakau, kad mazoka pajurio gyventoju sitam forume... pasirodo ten muzika neskamba
    Tik nereikia čia lia-lia

    Skamba skamba, ir dar kaip skamba

  7. #7
    Savas pontifikas is on a distinguished road pontifikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Vieta
    Kankakee, Illinois, USA
    Amžius
    42
    Žinučių
    534
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata ZaXaS rašė čia: Peržiūrėti žinutes

    As sakau, kad mazoka pajurio gyventoju sitam forume... pasirodo ten muzika neskamba
    skamba dar geriau nei pas tamsą - ten nuo vėjo jėgainių elektrą žmonės jama

  8. #8
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    54
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą

    rusų audiofiliniuose forumuose buvo tokie pastebėjimai kad jei pasistatai upsą arba "latrą" - maitinimo laidas nebeturi jokios įtakos garsui.......
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  9. #9
    Aktyvus Irmantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    100
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Ar bandet kas lietkabelio akustini kabeli? Senukuose po 99ct viengyslis (2.5), tai reiskia, kad metras vienai koloneliai ~2lt, 2.5mm@. Siandien nusipirkau pabandymui, tik nezinau, kada isbandysiu. Info lenteleje raso, kad varinis (ko neraso prie kitaico ir lenkisko akustinio laido).

  10. #10
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Laukiam atsiliepimu

  11. #11
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    37
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    36

    Pagal nutylėjimą

    as dabar kai atrandu puisvalanduka laiko pamazginu is utp ir pasieskau seip kabeliu eksperimentams, dar reiks bandyt jegos kabeli lygtais iki 4kv ekranuota tarpblokiniam laidam, jei nei su vienu nesigirsiu skirtumo bent minimalaus tai tegu visi audiofilais ka nors nuveikia nelabai naudingo na jei isgirsiu reiks gerai pagalvot apie laidu itaka. kolkas lietkabeli klausau ir nesiskundziu
    groja kaip iš kibiro

  12. #12
    Savas Amigos is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    44
    Žinučių
    602
    Rep Power
    29

    Pagal nutylėjimą

    Citata Irmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ar bandet kas lietkabelio akustini kabeli? Senukuose po 99ct viengyslis (2.5), tai reiskia, kad metras vienai koloneliai ~2lt, 2.5mm@. Siandien nusipirkau pabandymui, tik nezinau, kada isbandysiu. Info lenteleje raso, kad varinis (ko neraso prie kitaico ir lenkisko akustinio laido).
    Bandziau butent 2.5mm2 lietkabeli monolitini namie. Piniau dvi gyslas, viena pliusui kita minusui. Grojo gerai, bet kai pajungiau Rega audio kabeli, atsisveikinau su high-endiniu lietkabeliu bent man sulyginus juos girdejosi skirtumas toks, kad lietkabelis garsa padaro sterilu, atima givybe bet manau jis tikrai geriau nei audio kabeliai is senuku po pora litu

  13. #13
    Aktyvus Irmantas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    100
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Citata Amigos rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Bandziau butent 2.5mm2 lietkabeli monolitini namie. Piniau dvi gyslas, viena pliusui kita minusui. Grojo gerai, bet kai pajungiau Rega audio kabeli, atsisveikinau su high-endiniu lietkabeliu bent man sulyginus juos girdejosi skirtumas toks, kad lietkabelis garsa padaro sterilu, atima givybe bet manau jis tikrai geriau nei audio kabeliai is senuku po pora litu
    Gal nevisiskai taip issireiskiau ir ne taip supratai. ten ne monolitas. Ten pintas kabelis, skaidriam apvalkaliam, nu kaip normalus akustinis kabelis, is plonu "vario" gyslu.

  14. #14
    Savas Amigos is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    44
    Žinučių
    602
    Rep Power
    29

    Pagal nutylėjimą

    Citata Irmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Gal nevisiskai taip issireiskiau ir ne taip supratai. ten ne monolitas. Ten pintas kabelis, skaidriam apvalkaliam, nu kaip normalus akustinis kabelis, is plonu "vario" gyslu.
    tada busiu netiap suprates. Bandziau monolita Del pinto nieko pasakyt negaliu, juo tik elektros instaliacija dariau name

  15. #15
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    As ir supratau, kad monolitas Nu tada labai abejoju, kaip ten tau jis skambes... Nebus bedeguonis... To vario irgi kazin kiek ten yra uz tokia kaina

  16. #16
    Aktyvus kreizas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Amžius
    49
    Žinučių
    204
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    o tu pabandyk, gali but maloniai nustebintas

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT