Is free'airiniu yra ALPINE, DLS, HERTZ. Tik juos naudojant, reikia atitinkamo vietos paruosimo.
Nori zemo - deze deti reikia. Beje - nebutinai kokia baisulinio didumo, buna ir kompaktisku, tai neitakoja grojimo. Tiesiog rinkis atitinkama zema...
Is free'airiniu yra ALPINE, DLS, HERTZ. Tik juos naudojant, reikia atitinkamo vietos paruosimo.
Nori zemo - deze deti reikia. Beje - nebutinai kokia baisulinio didumo, buna ir kompaktisku, tai neitakoja grojimo. Tiesiog rinkis atitinkama zema...
nu va, tai dabar isviso subalamutinot
pas pazistama pasiklausiau kaip groja ir visai patiko, anksciau jis turejo deze bagazinej tai buvo nesamone, barskejo skardos ir viskas, o dabar prisuko prie sedyniu sienos be jokiu deziu ir tikrai graziai bumsi.
jei kas netingetu pakonsultuoti, ka reiktu daryti, pvz ar reikia pjaut skyle slidziu sienoj ar ne? koki bosa pasirinkti jei prisukt be dezes? koki bosa jei su deze ir tt
zodziu padeti naujokui
aciu
paskaityk foruma apie free air subus, butent tokio tau ir reikia, jei nenori dezes![]()
Bookmarks