ka galvojat apie MC HAMMER 1500W stiprala?
ka galvojat apie MC HAMMER 1500W stiprala?
labai geras! siaip pats svajoju ar Mega Kickx 2000 kilowatu jimt, ar makhameri... Siaip skamba tikrai geriau nei raveland, galingai veikia! :lol:
o koki saugikli ir kaip jam statyti matinime?alidu storu pajingiau bet tai juk reikia dar saugiklio kazkoki ideti?"SerZ" rašė čia:
jo, be saugiklio nevisai gerai... nu dek koki 150A, turetu uztekt! :shock:
koki subai prie jo jungt kad veztu visu pajegumu?"SerZ" rašė čia:
Paieskok omnitel.net skelbimuose, turetu but naujausias SUPER_SPL_MEGA_BRAIN_KICK modelis! Ten jis, man atrodo, kaip tik prie sito stipro ,,pritiunintas" yra.
kaip ten man juos susirast nieko nerandu?"fingerprint" rašė čia:
zewrus...
The only brand I can not stand is a music that I hear.
Turi but. Galbut senesniu datu paieskok. Per search'a. Kas iesko, tas randa. O tokie subai- patys i bagaznyka lenda. Rasyk search'e ,,SUB+BRAIN+WASH". Turetu but. Toks bachurelis stumdo- SUB:PIGU:SUB klichke lyg ir. Jis ten visko turi- nuo ,,EXCURSION_MAX" subu ir ,,LASER TWEETER" komponentu iki ,,SUPER LIKTING" neonkiu po masinos dugnu- sitos dar ir mirksi nuo muzono. Tik jeigu jas susimesi- tada JOKIU BUDU NESUGALVOK dar ir kondiko isidet.
nu aciu"fingerprint" rašė čia:
Ner uz ka. Tikrai ner.
Bookmarks