+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 5 iš 5

Tema: Alpine cda9835 nesveikuoja

  1. #1
    Jaunius geet_govind is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Žinučių
    29
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Alpine cda9835 nesveikuoja

    Taigi, džiaugiausi savo alpine, kol vieną dieną beklausant gana garsiai, tai yra 25 vol. lygiame kelyje pats "restartavosi", po kiek tai laiko pradėjo kartotis dažniau, o dabar pastebėjau, kad kol magas šaltas ir nesisuka ventiliatoriukas visalaik išsijunginėja trumpai paklausius garsiau (atsuki iki 20 vol., po keliu sekundžių išsijungia, kokias 3 sekundes pabuna išsijunges ir vėl atsibunda, toliau groja, pritildzius taip pat išsijunginėja. Kai įkaista ir sukasi ventiliatorius viskas ciki, tai kame gali būti problem? (su pliusu ir minusu viskas tvarkoj).

  2. #2
    driver323f
    Guest

    Pagal nutylėjimą

    Man taip buvo su Sony CDX-M850,taisymas 20lt kainavo,bet pas sony ventiliatoriaus nebuvo,speju gal daviklis kaitros bus nuejas,gal per velai isijungia

    pasiziurek ar teisingai sujunti isejimu + ir -,pas mane kai pirkau buvo sumaisyta,kaito visi magai,taipat ir mano alpine,db netaip kaista kai viskas per nauja pervedziota,ir teisingai

  3. #3
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    53

    Pagal nutylėjimą

    Citata driver323f rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Man taip buvo su Sony CDX-M850,taisymas 20lt kainavo,bet pas sony ventiliatoriaus nebuvo,speju gal daviklis kaitros bus nuejas,gal per velai isijungia

    pasiziurek ar teisingai sujunti isejimu + ir -,pas mane kai pirkau buvo sumaisyta,kaito visi magai,taipat ir mano alpine,db netaip kaista kai viskas per nauja pervedziota,ir teisingai
    tai kaitimo tikrai neįtakoja.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  4. #4
    Jaunius geet_govind is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Žinučių
    29
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    su pliusais ir minusais viskas tvarkoj, beveik isitikines, kad kaltas termo daviklis, kuris duoda signala ventiliatoriukui, veluoja isijungt.
    Gal galit parekomenduoti meistra Vilniuje, kad pasalintu sia problemele?

  5. #5
    Fuksas subarik is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    2
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Ar susitvarkei maga? turiu panasia problema.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT