Vilmantas rašė čia: Nori pigiai ir gerai... Arba apgaus arba negausi. Cia taisykle. Atmink. O kas nenori pigiai ir skaniai siaip turiu dar pora savaiciu paieskom todel ir ziuriu galimus variantus. tamstos paiulymo taip pat nepamirses.
Forum Rules
Bookmarks