Ar imanoma kazka prikonstruoti kad 6V generuojama itampa pakelti iki 12-14 Voltu? Mastau kazka tokio kaip buna stiprintuvuose itampos kelikliai. Gal kas turite kokiu minciu?
ieskok dc-dc konverteriu,bet jie nepigus...siaip impulsinio maitinimo blokelio jau reiktu,ziurint kokia galia reikalinga
Tai cia elementaru kad jau reiks impulsinio keitiklio, o tada jau ir 80V gali pasidaryi, cia motocikle kazka gamini? ar kaip ? papasakok placiau gal ne nuo togalo pradedi beda spresti
Bookmarks