Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 34 iš 34

Tema: Naujokams privaloma perskaityti!

  1. #31
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    [quote=Artūras-M;101419]Man geriau tokius bendrus klausimus išsiaiškinti viešai, nei su kiekvienu ginčytis atskirai. Savanaudiška žinoma, tačiau laikas pinigai
    aha.
    Įrodymas teisingas, bet turiu pastebėti pirmas mano sutiktas iš visų kiek teko matyti.
    Gal nukopijavo nuo Jusų.
    iki

  2. #32
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Įrodymas teisingas, bet turiu pastebėti pirmas mano sutiktas iš visų kiek teko matyti.
    Tokie dalykai priklauso nuo daugelio faktorių. Mano paminėtas WHT forumas nekovoja dėl kaip galima didesnio narių skaičiaus, vyksta atvirkštinis procesas - dalyviai stengiasi užsidirbti geresnį savo reitingą, nes tai didina šansą parduoti daugiau savo paslaugų. Tam pajungta SEO, signature ir visos kitos leistinos priemonės. Pabandęs rašyti forume kita kalba nei anglų, ne į temą arba naudodamas kažkokius nestandartainius simbolius geriausiu atveju būsi perspėtas, o greičiausiai apribotos kažkokios tai galimybės arba banas.
    Yra forumai, kurie nori kaip galima daugiau lankytojų, nes to reikia efektyviam reklamos pardavimui, SEO pozicijos gerinimui ir daugybei kitų paslėptų pajamų didinimui. i-Klubo forumas nesiekia jokios naudos apart to, kad kaupiama informacijos bazė. Dėka šito, forumas stabiliai auga ir kyla jo reitingai. Tai nėra absoliučiai teisinga politika, nes užsiėmus naudoti komercinį šio forumo potencialą (reklama) galima smarkiai pakelti bendrą forumo bei pačios svetainės kokybę. Tačiau yra kaip yra ir viskam savo laikas
    Pasižiūrėk į reklamos kiekį ir kainas visuose forumuose ir manau pats suprasi
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  3. #33
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tokie dalykai priklauso nuo daugelio faktorių. Mano paminėtas WHT forumas nekovoja dėl kaip galima didesnio narių skaičiaus, vyksta atvirkštinis procesas - dalyviai stengiasi užsidirbti geresnį savo reitingą, nes tai didina šansą parduoti daugiau savo paslaugų. Tam pajungta SEO, signature ir visos kitos leistinos priemonės. Pabandęs rašyti forume kita kalba nei anglų, ne į temą arba naudodamas kažkokius nestandartainius simbolius geriausiu atveju būsi perspėtas, o greičiausiai apribotos kažkokios tai galimybės arba banas.
    Yra forumai, kurie nori kaip galima daugiau lankytojų, nes to reikia efektyviam reklamos pardavimui, SEO pozicijos gerinimui ir daugybei kitų paslėptų pajamų didinimui. i-Klubo forumas nesiekia jokios naudos apart to, kad kaupiama informacijos bazė. Dėka šito, forumas stabiliai auga ir kyla jo reitingai. Tai nėra absoliučiai teisinga politika, nes užsiėmus naudoti komercinį šio forumo potencialą (reklama) galima smarkiai pakelti bendrą forumo bei pačios svetainės kokybę. Tačiau yra kaip yra ir viskam savo laikas
    Pasižiūrėk į reklamos kiekį ir kainas visuose forumuose ir manau pats suprasi
    Dėkuij už išsamų paaiškinima.
    Visiškai teisingai.
    Aš tik pastebėjau, nenoriu grįšti į praeitą diskusija, kad tas rangavimas labai atsiliepia žmonių savęs sureikšminimui ir kitu laikymu š...fuksais.

  4. #34
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    kadangi aš esu eilinis forumo narys, ir jau ilgai ir net su antra registracija (pirmąją per žioplumą ištryniau nagrinėdamas atnaujinto forumo (dar prieš tą kur jau archyve) įpatumus) ir esu toks kaip ir visi. ir fuksas buvau 2 kartus ir likau nesutryptas ir išlikau nes iš audio sistemos siekiu to, ko čia ir susirinkom. buvau skriaudžiamas dėl savo paties neišmanymo ty taisyklių pažeidimo (beprasmės žinutės, temos nevietoje, ir pan) bet teises turiu tokias kaip ir visi ir labai greitai galiu būti užblokuotas amžiams kaip ir bet kuris kitas. ir jokio asmeniškumo tik elementarios taisyklės kurias bent 1 kartą perskaityti tiesiog reikia. ir į šitą reikalą aš žiūriu tik vienu kampu 90 laipsnių statmenai į taisykles. ir kadangi buvo prašymas iš aukščiau aš į tą prašymą reaguosiu tiesiai kol nesustabdys tas pats balsas iš aukščiau arba nebus pakeistos taisyklės. tiesą pasakius ir pats jas skaičiau gal prieš pusmetį, bet pagrindinius pažeidimus kurų geriau nedaryti žinau.
    visi kas nesutinka su taisyklėmis turi teisę nedalyvauti diskusijose ir laisva valia išsiregistruoti.
    +37061857133 edmas

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT