+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 34

Tema: Naujokams privaloma perskaityti!

Hybrid View

  1. #1
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kada naujokai klausinėja elemantariu dalyku tai, nervuoja į tą patį klausimą atsakinėti todėl ir nerasom, kitas to aspektas yra sugaistas laikas ir jokios naudos mims kurie kažką išmano ir supranta, naujokui bebejo visada geriau. O ir naujokai yra kurie išmano ir tai greitai pasijaučia.
    Tu buri procesorine sistema, aš jau tai esu bandes man tai nepatinka ir negaliu tau patarti, kad procas yra gaidys, man net yra neidomu ir todėl nieko aš tau nesiulysiu. kaip sako senoliu išmintys geriau protingai tylėti negu kvailai kalbėti.
    supratau. šiaip tai aš be proco darau.
    Įdėja buvo pajungti 4 ch stiprą. 2 lineikos. Vienos į left kitos right. ir viskas ant 2omu. Ant left subas eina į priekį ir valdomas is grotuvo, o ant right eina į galinį suba ir valdomas su tuo ''remote control''. Va ir visa ''maklė''. subai po 250watt, o stiprass tipo atiduoda 440 x2. Taiva tik norėjau sužinoti ar vistiek yra reikalingas procas (aš jo nenoriu).

  2. #2
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    ir vistiek tu čia dviratį išradineji
    Last edited by peris; 2009-08-20 at 01:49 PM.
    groja kaip iš kibiro

  3. #3
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    supratau. šiaip tai aš be proco darau.
    Įdėja buvo pajungti 4 ch stiprą. 2 lineikos. Vienos į left kitos right. ir viskas ant 2omu. Ant left subas eina į priekį ir valdomas is grotuvo, o ant right eina į galinį suba ir valdomas su tuo ''remote control''. Va ir visa ''maklė''. subai po 250watt, o stiprass tipo atiduoda 440 x2. Taiva tik norėjau sužinoti ar vistiek yra reikalingas procas (aš jo nenoriu).
    Tada turbūt supainiojau su kažkuo.

  4. #4
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ant left subas eina į priekį ir valdomas is grotuvo, o ant right eina į galinį suba ir valdomas su tuo ''remote control''. Va ir visa ''maklė''. subai po 250watt, o stiprass tipo atiduoda 440 x2. Taiva tik norėjau sužinoti ar vistiek yra reikalingas procas (aš jo nenoriu).
    Senas kaip žemė rašinys, kuris man atrodo sukurtas apie 1999 metus ir mėtosi po internetą. Ten yra tokia nežymi ir primityvi frazė:
    Visi to paties dažnio signalai turi būti su tos pačios fazės virpesiais (bosinio garsiakalbio, priešbosio ir aukštų dažnių).
    Iš esmės šita liaudiškai parašyta frazė yra kertinė ir turi būti aksioma, pagal kurią mašinoje turi būti tik priekis + 1 vienintelis subas (ypač). Šia tema buvo daug kur diskutuota forume, tačiau viskas jau matomai paskendo mėšle....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  5. #5
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Senas kaip žemė rašinys, kuris man atrodo sukurtas apie 1999 metus ir mėtosi po internetą. Ten yra tokia nežymi ir primityvi frazė:
    Iš esmės šita liaudiškai parašyta frazė yra kertinė ir turi būti aksioma, pagal kurią mašinoje turi būti tik priekis + 1 vienintelis subas (ypač). Šia tema buvo daug kur diskutuota forume, tačiau viskas jau matomai paskendo mėšle....
    Dėkuij už super patarimą,
    Būtent- tai ir yra forumas

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT