Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 2 1 2 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 34

Tema: Naujokams privaloma perskaityti!

  1. #1
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai dabar skelbsi verdikta ?
    neturit jus ka veikti,,, cia kazka diskutuojat..
    geriau patarkit kietiems zmonems kuriems reikia tikru patarimu

  2. #2
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Butent, vietoj to kad zmones patartu kitiems ka pasirinkti, jie sukelia bereikalingas ir visiskai naudos neturincias diskusijas.

  3. #3
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Ką aš jums galiu patarti, kai biudžetas yra pz 1000 lt? Čia tas pats, kas pas kokį Shumacheri klausti kokį bolidą pirkti už 10000, kad galėčiau lenktyniauti. Kitas reikalas varyti, tuo gali pasikliauti, tuo negali, nežinau ar tai yra didžiausias privalumas blevyzgojant forume. Aš jau per daug šūdo pabandžiau, kad man butu įdomu sugrįžti į pirmą klasę, o jeigu Gincė įsikišo su korektišku klausimu, tai nereiškia, kad mes čia susirinkę pablevyzgoti ir papyzdavoti vienas kitą, tiesiog dabar užkniso tie visi jaunikliai, kurie dar beveik nieko nesupranta ir pradeda aiškinti apie kažką.
    Visos audio sistemos pradžiamokslis yra labai nesudėtingas. Nusiperki turbut prieinamiausią knygą rusu kalba, "koncertnyj zal na kaliosach", ten tikrai yra viskas išlukštenta ir sudėliota i vietas. Tada reikia pačiam susigaudyti ko tu tikiesi iš garso, koks tau jis patinka, koks ne. Ir tik tada galima pradėti diskutuoti. Aš tau parekomenduosiu vieną daiktą, o tau jis nepatiks, tada tu sakysi va tas gaydys man įsiūlė šitą šūdą, jis blogas. Kol kokius 3 metus nepasikrušit su savo sistemom ir suprasit, kad subo valdymas yra 95 proc atveju nereikalingas ir jo lygis turėtų būti ne + 10-20 dB, o panašiai kaip ir kito spektro, tada galima diskutuoti. Kas iš jūsu pradeda klausimą "kiek čia kW" tai čia yra pilnas pingvinas, kuris nieko nenutuokia apie garsą ir žino kelias pagrindines funkcijas, čia garsas on/off ir vsio. Ir klausiat patarimo koks stipras geresnis D- klasės ar kažkoks senas gaidukas. Kažkodėl visi, kas čia nuo pradžių sako kad gaidukas. Arba padėkit išsirinkti subą, jeigu gofra ne per delną ir magnetas ne 16 kg giria, tai ne subas, čia didelis bosiukas.

    Sėkmes jaunimas, žygiuojant teisinga linkme, visos žinios ateina su laiku ir bandymais. Per savo sudegimus kelias trumpesnis ir greitesnis, o klausant kitų gali ilgai paklaidžioti ir vistek užlipsi ant savo grėblio.

  4. #4
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Atsiprasau už ne į tema...Bet ponas Muzotonas labai taikliai,pataikė... Nes kartais sunku skaityti foruma...Vien KW ir RMS
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  5. #5
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    As ne ponas Su tavim tai galima drasiai bendrauti

  6. #6
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Mirkos žodis naujokams

    Tema ištraukta iš perku/parduodu, originalas jau pašalintas...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  7. #7
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ką aš jums galiu patarti, kai biudžetas yra pz 1000 lt? Čia tas pats, kas pas kokį Shumacheri klausti kokį bolidą pirkti už 10000, kad galėčiau lenktyniauti. Kitas reikalas varyti tuo gali pasikliauti tuo negali, nežinau ar tai yra didžiausias privalumas blevyzgojant forume. Aš jau per daug šūdo pabandžiau, kad man butu įdomu sugrįžti į pirmą klasę, o jeigu Gincė įsikišo su korektišku klausimu, tai nereiškia, kad mes čia susirinkę pablevyzgoti ir papyzdavoti vienas kitą, tiesiog dabar užkniso tie visi jaunikliai, kurie dar beveik nieko nesupranta ir pradeda aiškinti apie kažką.
    Visos audio sistemos pradžiamokslis yra labai nesudėtingas. Nusiperki turbut prieinamiausią knygą rusu kalba, "koncertnyj zal na kaliosach", ten tikrai yra viskas išlukštenta ir sudėliota i vietas. Tada reikia pačiam susigaudyti ko tu tikiesi iš garso, koks tau jis patinka, koks ne. O tik tada galima pradėti diskutuoti. Aš tau parekomenduosiu vieną daiktą, o tau jis nepatiks, tada tu sakysi va tas gaydys man įsiūlė šitą šūdą, jis blogas. Kol kokius 3 metus nepasikrušit su savo sistemom ir suprasit, kad subo valdymas yra 95 proc atveju nereikalingas ir jo lygis turėtų būti ne + 10-20 dB, o panašiai kaip ir kito spektro, tada galima diskutuoti. Kas iš jūsu pradeda klausimą "kiek čia kW" tai čia yra pilnas pingvinas, kuris nieko nenutuokia apie garsą ir žino kelias pagrindines funkcijas, čia garsas on/off ir vsio. Ir klausiat patarimo koks stipras geresnis D- klasės ar kažkoks senas gaidukas, kažkodėl visi kas čia nuo pradžių sako kad gaidukas, arba padėkit išsirinkti subą, jeigu gofra ne per delną ir magnetas ne 16 kg giria, tai ne subas, čia didelis bosiukas.

    Sėkmes jaunimas, žygiuojant teisinga linkme, visos žinios ateina su laiku ir bandymais. Per savo sudegimus kelias trumpesnis ir greitesnis, o klausant kitų gali ilgai paklaidžioti ir vistek užlipsi ant savo grėblio.
    Na čia su tais vatais ir magnetų dydžiais tai ryškiai taikia naujokams.
    Dabar matau pats užsidėjęs EMMA esi... Gal netyčia patartum ką man daryti būtent su subo reguliavimu.
    2 focal 27wx. Viena priekyje kita gale. Žiūriu į stiprą pavadinimu '' Audio system F4 380'' 440 watt prie 2 om. X2. Kaip manai ar jis tinkamas. Turint omeny kad stiprui išleidžiu 400lt.

  8. #8
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Dabar matau pats užsidėjęs EMMA esi... Gal netyčia patartum ką man daryti būtent su subo reguliavimu.
    Skirtingai nuo tavęs, kuris tingi kažkuom pasidomėti pats, Miroslovas yra vienas geriausių montuotojų Lietuvoje, atestuotas EMMA tarptautinės klasės teisėjas (už savo pinigus ir ne mažus praėjęs kursus Vokietijoje). O kas esi tu, kad turi teisę tokiu tonu kreiptis į šį žmogų? Tai ką žino Miroslovas, tu gal būt gyvenime nesužinosi, nes kol kas matau tik arogancijos pilną personą.

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    2 focal 27wx. Viena priekyje kita gale. Žiūriu į stiprą pavadinimu '' Audio system F4 380'' 440 watt prie 2 om. X2. Kaip manai ar jis tinkamas. Turint omeny kad stiprui išleidžiu 400lt.
    O kodėl Miroslovas ar kas nors kitas tau turėtų patarti? Nors vieną argumentą svarų parašyk. Jis ir dauguma kitų pataria tik tada, jeigu mato kad pats interesantas jau pajudino subinę ir kažką sužinojo. Jeigu interesantas tik kaulija sprendimo dar nieko nedaręs ir absoliučiai neturintis jokio supratimo, tai toks interesantas yra niekam neįdomus. Šis forumas yra "Gero garso mėgėjų forumas". Kur matei užrašą kad čia laukiami visi lopai, kad juos pakonsultuoti kaip pasidaryti mašiną kad "pyzdintų ir lauke girdėtųsi"? Na neįdomūs tokie forumo nariai šiam forumui, lai skaito ir ieško patys informacijos. O kai jau pradės kažką suprasti, atsiras pas juos kažkokia patirtis, vat tuomet jau galima tikėtis kad kažkas iš patyrusių kyštels savo mintį ar patarimą. Nėra jokio intereso rašyti tą patį per tą patį kiekvienam naujam žiopliui, kuris tingi pasinaudoti paieška. Forume yra labai daug informacijos tarp viso to, ką prirašę ale tokie kaip tu, pons mersas32

    P.S. Prašau teisingai cituoti, nėra reikalo visą tekstą bukai pakartoti!
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  9. #9
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Skirtingai nuo tavęs, kuris tingi kažkuom pasidomėti pats, Miroslovas yra vienas geriausių montuotojų Lietuvoje, atestuotas EMMA tarptautinės klasės teisėjas (už savo pinigus ir ne mažus praėjęs kursus Vokietijoje). O kas esi tu, kad turi teisę tokiu tonu kreiptis į šį žmogų? Tai ką žino Miroslovas, tu gal būt gyvenime nesužinosi, nes kol kas matau tik arogancijos pilną personą.



    O kodėl Miroslovas ar kas nors kitas tau turėtų patarti? Nors vieną argumentą svarų parašyk. Jis ir dauguma kitų pataria tik tada, jeigu mato kad pats interesantas jau pajudino subinę ir kažką sužinojo. Jeigu interesantas tik kaulija sprendimo dar nieko nedaręs ir absoliučiai netutrintis jokio supratimo, tai toks interesantas yra niekam neįdomus. Šis forumas yra "Gero garso mėgėjų forumas". Kur matei užrašą kad čia laukiami visi lopai, kad juos pakonsultuoti kaip pasidaryti mašiną kad "pyzdintų ir lauke girdėtųsi"? Na neįdomūs tokie forumo nariai šiam forumui, lai skaito ir ieško patys informacijos. O kai jau pradės kažką suprasti, atsiras pas juos kažkokia patirtis, vat tuomet jau galima tikėtis kad kažkas iš patyrusių kyštels savo mintį ar patarimą. Nėra jokio intereso rašyti tą patį per tą patį ir su kiekvienu nauju žiopliu, kuris tingi pasinaudoti paieška. Forume yra labai daug informacijos tarp viso to, ką prirašę ale tokie kaip tu, pons mersas32
    visų pirma:
    ''People participating in an Internet forum may cultivate social bonds and interest groups for a topic may form from the discussions''^ a b c "What is an "Internet forum"? (video entry by Ethan Feerst and Dylan Stewart group)". http://www.videojug.com/expertanswer...internet-forum. Retrieved 2008-11-04.

    as apakęs...
    gal ir ne taip suformulavau ta kreipimąsi i gerb. muzonas atleiskit tikrai retai tenka naudoti taisyklingą lietuvių kalba jau 8 metai šitoj skylėj sėdžiu. Nieko įžeidžiančio nepasakiau ar nenorėjau pasakyti. Sakydamas ''EMMa užsidėjęs'' turėjau omeny, kad bus susidūręs su tokiais daiktais. Nes Jūsų kaip paklausi ''focal, ar AA, ar ppi, zapco'' tai niekas nieko nežino... galvojau tai bus žmogus kuris tikrai klausęs focal utopia ir žinos ar tas stipras tinka jiems ar ne.

    ''O kodėl Miroslovas ar kas nors kitas tau turėtų patarti? Nors vieną argumentą svarų parašyk.''

    kietas tu artūrai.

    tavo manymu kaip tu galvoji,- ko čia žmonės susirenka. Ar tik ne savo sukaupta patirtimi pasidalinti ir kitus nepatyrusius apšviesti, ar tik ne kažką naujo sužinoti kažkaip patobulėti. Tai kokio velnio dedat tas ''nakleikes'' jaunius, aktyvus, expertas ir pan. Tai jei jau sukūrėt forumą tik profams tai ir rašyk ''forumas tik profams''. Visi ''įsiloginę užpildo anketą su patirties kriterijais ir jei juos atitinka bus pakviesti į forumą o jei dar per skysti pagal jūsų sugraduotą lygį tai eina parūko išsitraukia knygas paskaito porą metų ir vėl '' applyina'' dėl galimybės padiskutuoti su profais.

    ''Na neįdomūs tokie forumo nariai šiam forumui, lai skaito ir ieško patys informacijos. O kai jau pradės kažką suprasti, atsiras pas juos kažkokia patirtis, vat tuomet jau galima tikėtis kad kažkas iš patyrusių kyštels savo mintį ar patarimą. Nėra jokio intereso rašyti tą patį per tą patį ir su kiekvienu nauju žiopliu, kuris tingi pasinaudoti paieška.'' tai tik patvirtina mano mintis.
    Pakomentuok,- švarus argumentas ar ne.

    O del info paieškos... Aš turiu visa info apie garsiakalbį , turiu visa info apie stiprintuvą. Man tik reikia patarimo ar jie tarpusavyje susišaukia ar ne. Jokioj knygoj, jokiam goole nerasi tokio patarimo, tai yra specifinis patyrimas žmogaus, išbandžiusio- girdėjusio tam tikrus produktus. TIK PAMANIAU kad tas žmogus būtent ir yra '' muzotonas'' užsidėjęs emme ''logo'' ar kitas pilietis ''world wide'' forumuose. Žinoma aš galiu paskabinti dėdei ''p'' ir paklausti jo nuomonės paskuij skambinti dėdei ''p1'' ir .t.t. Bet moderni visuomenė, internetas man leidžia vienu sakiniu užklausti 100 žmonių forumo pagalba.
    Taip kad tie tavo menkinantys svaisčiojimai apie jauniklius forumo parazintus yra nepagrįsti ir manau,- yra diskriminaciniai.

    ''O kas esi tu, kad turi teisę tokiu tonu kreiptis į šį žmogų? Tai ką žino Miroslovas, tu gal būt gyvenime nesužinosi, nes kol kas matau tik arogancijos pilną personą.''
    nei tu žinai kas aš esu nei tau turėtų būti įdomu ištikrųjų. Esu forumo dalyvis. pavadinimu mersas32. Jei tave domina mano CV galiu įmesti į ''privat''. Jei aš nusižengiu forumo taisyklėm ''ok'' yra mechanizmas kuris tai sprendžia, bet jeigu aš išsakau savo nuomonę ar klausiu kito muomonės niekas negali to uždrausti tai yra mano konstitucinė teisė. Menkinti kitus, žeminti jų orumą yra konstitucinės teisės pažeidimas.
    ''Kur matei užrašą kad čia laukiami visi lopai, kad juos pakonsultuoti kaip pasidaryti mašiną kad "pyzdintų ir lauke girdėtųsi".'' Nėra jokio intereso rašyti tą patį per tą patį ir su kiekvienu nauju žiopliu, kuris tingi pasinaudoti paieška.''Jeigu interesantas tik kaulija sprendimo dar nieko nedaręs ir absoliučiai netutrintis jokio supratimo, tai toks interesantas yra niekam neįdomus''.

    Sėkmės ,
    p.s. forumas visiems- tiek fuksams tiek expertams !!!
    Last edited by mersas32; 2009-08-20 at 01:51 PM.

  10. #10
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Forume yra labai daug informacijos tarp viso to, ką prirašę ale tokie kaip tu, pons mersas32

    Bandžiau rasti ta info visą savaitę kurią prirašę ''ale tokie'' kaip aš. Nieko nėra nei apie Focal 27wx , nei apie audio system f4 380.
    dekuij

  11. #11
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Rizikuodamas susilaukti nemalonės vistiek pasakysiu.... man rodos Artūrai jau truputėlį per daug užlenkei

  12. #12
    Savas JDM is on a distinguished road JDM is on a distinguished road JDM's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    39
    Žinučių
    224
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    +1
    tačiau suprantu ir Artūro pusę, tikrai vargina ir net erzina tie patys pradiniai klausimai, galbūt šiuo atveju buvo kiek kitaip ir neviskas teisingai suprasta, kadangi parašytas tekstas nuo pasakyto labai skiriasi.

    Labai teisingas žingsnis dėl kalbos ir šiaip dėl kultūros forume, šie aspektai turi būti palaikomi čia

  13. #13
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Rizikuodamas susilaukti nemalonės vistiek pasakysiu.... man rodos Artūrai jau truputėlį per daug užlenkei
    Kodėl tu rizikuoji susilaukti nemalonės???? Kažkaip susidaro įspūdis, kad čia kažkokia nomenklatūrinė diktatūra.
    Nesakyk to , nesakyk ano, fuksai žiopliai, neišmanai nerašyk, ...ir t.t
    Būtent todėl Lietuvoje ir yra tiek daug to pykčio kurį mes sukeliam patys, supriešindami save vieni su kitais. Kažkaip įpartę paklusti kažkokiai mistinei '' chruščiovo rankai''. Kas stipresnis, daugiau patyręs tas Caras. Kiti silpnesni 'fuksai'' nieko negali pasakyti, nes dauguma jų minčių ar pasiteiravimų yra iškarto sudirbami.

    Dar ilgai Lietuvoj nebus gera, turbūt tol, kol neišlaisvės visuomenė kitaip tariant kol neišmirs represijoj subrendusi chruščiovo karta

    ''Peace out''

  14. #14
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Kada naujokai klausinėja elemantariu dalyku tai, nervuoja į tą patį klausimą atsakinėti todėl ir nerasom, kitas to aspektas yra sugaistas laikas ir jokios naudos mims kurie kažką išmano ir supranta, naujokui bebejo visada geriau. O ir naujokai yra kurie išmano ir tai greitai pasijaučia.
    Tu buri procesorine sistema, aš jau tai esu bandes man tai nepatinka ir negaliu tau patarti, kad procas yra gaidys, man net yra neidomu ir todėl nieko aš tau nesiulysiu. kaip sako senoliu išmintys geriau protingai tylėti negu kvailai kalbėti.

  15. #15
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kada naujokai klausinėja elemantariu dalyku tai, nervuoja į tą patį klausimą atsakinėti todėl ir nerasom, kitas to aspektas yra sugaistas laikas ir jokios naudos mims kurie kažką išmano ir supranta, naujokui bebejo visada geriau. O ir naujokai yra kurie išmano ir tai greitai pasijaučia.
    Tu buri procesorine sistema, aš jau tai esu bandes man tai nepatinka ir negaliu tau patarti, kad procas yra gaidys, man net yra neidomu ir todėl nieko aš tau nesiulysiu. kaip sako senoliu išmintys geriau protingai tylėti negu kvailai kalbėti.
    supratau. šiaip tai aš be proco darau.
    Įdėja buvo pajungti 4 ch stiprą. 2 lineikos. Vienos į left kitos right. ir viskas ant 2omu. Ant left subas eina į priekį ir valdomas is grotuvo, o ant right eina į galinį suba ir valdomas su tuo ''remote control''. Va ir visa ''maklė''. subai po 250watt, o stiprass tipo atiduoda 440 x2. Taiva tik norėjau sužinoti ar vistiek yra reikalingas procas (aš jo nenoriu).

  16. #16
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    ir vistiek tu čia dviratį išradineji
    Last edited by peris; 2009-08-20 at 02:49 PM.
    groja kaip iš kibiro

  17. #17
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Rizikuodamas susilaukti nemalonės vistiek pasakysiu.... man rodos Artūrai jau truputėlį per daug užlenkei
    O kad man nuo 2003 metų reikia loti apie elementarią kalbos kultūrą, elementarią pagarbą kitiems (informacijos paieška, išsamus problemos išdėstymas, pateikta papildoma informacija reikalinga problemos supratimui) čia yra norma? Šiandien "Savas" grupės narį užbaninau už tai, kad jis absoliučiai ignoruoja net ir tokį užrašą kurį dabar visi mato forumo viršuje. Aš žinau, kuriems žmonėms yra realios problemos su minčių reiškimu raštu lietuvių kalba, tačiau aš tai toleruoju. Bet yra tie, kurie iš principo jaučiasi išdidūs būdami gezais, va tuos baninsiu be gailesčio.


    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    visų pirma:
    ''People participating in an Internet forum may cultivate social bonds and interest groups for a topic may form from the discussions''^ a b c "What is an "Internet forum"? (video entry by Ethan Feerst and Dylan Stewart group)". http://www.videojug.com/expertanswer...internet-forum. Retrieved 2008-11-04.

    as apakęs...
    Aš tuo labiau. Šis forumas turi savo taisykles, kurios daug maž yra išdėstytos čia. Yra du variantai - su jomis sutikti ir laikytis, arba pamiršti apie šio forumo egzistavimą.
    O tu ne tik kad nepasidomėjai taisyklėmis, tačiau net cituoti normaliai neišmokai. Nekalbu jau apie tai, kad nepadarei to, ką aš parašiau šiek tiek aukščiau, atsakydamas Black Scorpio. Yra pilnas Help anglų kalboje, kuria parodei kad moki daug maž naudotis. Tai ko tu reikalauji pagarbos sau, jeigu neparodei elementarios pagarbos bendruomenei į kurią atėjai?
    Nemanau, kad esi turintis už mane daugiau kompetencijos apie internetinį bendravimą. Jeigu turėtum, nebūtų kilę jokių nesusipratimų. Šio forumo paskirtis ne amžinai atsakinėti į nesuformuluotus klausimus, o kaupti patirtį žmonių, kurie nori ir gali ta patirtim dalintis, bei gauti.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  18. #18
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    supratau. šiaip tai aš be proco darau.
    Įdėja buvo pajungti 4 ch stiprą. 2 lineikos. Vienos į left kitos right. ir viskas ant 2omu. Ant left subas eina į priekį ir valdomas is grotuvo, o ant right eina į galinį suba ir valdomas su tuo ''remote control''. Va ir visa ''maklė''. subai po 250watt, o stiprass tipo atiduoda 440 x2. Taiva tik norėjau sužinoti ar vistiek yra reikalingas procas (aš jo nenoriu).
    Tada turbūt supainiojau su kažkuo.

  19. #19
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ant left subas eina į priekį ir valdomas is grotuvo, o ant right eina į galinį suba ir valdomas su tuo ''remote control''. Va ir visa ''maklė''. subai po 250watt, o stiprass tipo atiduoda 440 x2. Taiva tik norėjau sužinoti ar vistiek yra reikalingas procas (aš jo nenoriu).
    Senas kaip žemė rašinys, kuris man atrodo sukurtas apie 1999 metus ir mėtosi po internetą. Ten yra tokia nežymi ir primityvi frazė:
    Visi to paties dažnio signalai turi būti su tos pačios fazės virpesiais (bosinio garsiakalbio, priešbosio ir aukštų dažnių).
    Iš esmės šita liaudiškai parašyta frazė yra kertinė ir turi būti aksioma, pagal kurią mašinoje turi būti tik priekis + 1 vienintelis subas (ypač). Šia tema buvo daug kur diskutuota forume, tačiau viskas jau matomai paskendo mėšle....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  20. #20
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O kad man nuo 2003 metų reikia loti apie elementarią kalbos kultūrą, elementarią pagarbą kitiems (informacijos paieška, išsamus problemos išdėstymas, pateikta papildoma informacija reikalinga problemos supratimui) čia yra norma? Šiandien "Savas" grupės narį užbaninau už tai, kad jis absoliučiai ignoruoja net ir tokį užrašą kurį dabar visi mato forumo viršuje. Aš žinau, kuriems žmonėms yra realios problemos su minčių reiškimu raštu lietuvių kalba, tačiau aš tai ignoruoju. Bet yra tie, kurie iš principo jaučiasi išdidūs būdami gezais, va tuos baninsiu be gailesčio.




    Aš tuo labiau. Šis forumas turi savo taisykles, kurios daug maž yra išdėstytos čia. Yra du variantai - su jomis sutikti ir laikytis, arba pamiršti apie šio forumo egzistavimą.
    O tu ne tik kad nepasidomėjai taisyklėmis, tačiau net cituoti normaliai neišmokai. Nekalbu jau paie tai, kad nepadarei to, ką aš parašiau šiek tiek aukščiau, atsakydamas Black Scorpio. Yra pilnas Help anglų kalboje, kuria parodei kad moki daug maž naudotis. Tai ko tu reikalauji pagarbos sau, jeigu neparodei elementarios pagarbos bendruomenei į kurią atėjai?
    Nemanau, kad esi turintis už mane daugiau kompetencijos apie internetinį bendravimą. Jeigu turėtum, nebūtų kilę jokių nesusipratimų. Šio forumo paskirtis ne amžinai atsakinėti į nesuformuluotus klausimus, o kaupti patirtį žmonių, kurie nori ir gali ta patirtim dalintis, bei gauti.
    atsakysiu, nes tai privalau padaryti- apiginti savo nuomonę.
    atsakydamas į Black scorpio nieko nenorėjau cituoti.

    NEREIKALAUJU jokios pagarbos iš nieko ir niekada juo labiau iš forumiečių kurių nei vieno asmeniškai nepažįstu.

    Nesiekiu įrodyti niekam jokios kompetencijos nes man tai neįdomu aš esu sau seniai įsirodęs savo kompetencija dabar man kiti žmonės rodo jų komptenciją kai nori gauti darbo, todėl dabar būdamas 35 erių galiu sau leisti sėdėti prie pc ištisą dieną ir užsiiminėti savo homiu- car audio.

    Nematu jokio nesusipratimų.
    Viskas labai aišku. Kreipiausi į žmogų su ''emme'' logo patarimo. Tu užsipuoliai ir sumenkinai mane ir visus kitus nepatyrusius sio forumo ir viso pasaulio jaunuolius. Aš pabandžiau paaiškinti kad taip nėra. Tada tu griebiaisi savo ''šautuvo'' grąsindamas visus blogiečius ''išbaninti'' ir prisikabindamas prie mano citavimo nesklandumų išvadinai mane gezu ir arogantiška persona.

    tavo forumo apibūdinimas aiškiai išskiria ''silpnuosius'': '' kaupti patirtį žmonių, kurie nori ir gali ta patirtim dalintis, bei gauti."
    kurie nori ir gali. aš noriu, bet negaliu, nes neturiu tos patirties tai ką man dabar daryti, aš jau netinku į forumo apibrėžtį???

    Būtent tą ir kartoju, kad baikit skaldyti žmones į fuksus, pažengusius ir expertus!!! Neiviename užsienio (pažengusių valstybių kur asmuo yra vertinamas kaip asmenybė o ne fuksas) forume Jūs nerasit suskirstymų į rangus.

    Baikim tas nesamones su patirtim ir pasikėlimais.
    Žmogus turi klausimą jį išsako, kitas žino atsakymą,- pasisako.
    O ne atsakymų 1,2...o sumenkinančių pasisakymų 10. Lietuviai vienykitės gyvenkit draugiškai nepykit ir neskaldykit... juk krizė
    Visi kalba apie ekonominę krizę..., kada Jūs atsibusit kad ištikrųjų esate kultūrinėje krizėje. Išvažiuokit pažiūrėkit kaip tarpusavyje bendrauja kitų tautų žmonės. Vokiečiai, anglai, amerikonai, tie patys lenkai. Jei negalit nuvažiuot nueikit į forumus:
    klangfuzzi.de
    talkaudio.co.uk
    caraudio.com
    onlinecarstereo.com

    Nerasit tokių bajerių kokie vyksta čia pas mus
    Ramybė Jus telydi

  21. #21
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O kad man nuo 2003 metų reikia loti apie elementarią kalbos kultūrą, elementarią pagarbą kitiems (informacijos paieška, išsamus problemos išdėstymas, pateikta papildoma informacija reikalinga problemos supratimui) čia yra norma? Šiandien "Savas" grupės narį užbaninau už tai, kad jis absoliučiai ignoruoja net ir tokį užrašą kurį dabar visi mato forumo viršuje. Aš žinau, kuriems žmonėms yra realios problemos su minčių reiškimu raštu lietuvių kalba, tačiau aš tai toleruoju. Bet yra tie, kurie iš principo jaučiasi išdidūs būdami gezais, va tuos baninsiu be gailesčio.
    dėl kalbos kultūros nesiginčiju, neduok dieve (nors iš esmės jeigu neklystu google.com puikiai randa žodį ar jis parašytas su "s" ar su "š")

    visa esmė yra ta, kad reformos neduotų priešingų rezultatų negu tikimasi: a.k.a. kaip sake Edmas forumas taps neprieinamu bastionu i kurio bendruomenę isipaišys vienas kitas žmogus per mėnesį, o visa kita liaudis bus ujama lauk be teisės tobulėti. Aišku yra personažų kuriuos banint reikia nesvarstant (pvz pabėgėlis is Opel klubo, besiklausantis bošmaninio hi-endo) bet nereiketų su tuo persistengti, kartais kai ekspertui klausimas atrodo kvailas o vidutiniokui tas dalykas toli gražu neišku. trumpai tariant manau kad trupučiuką per daug užkelta kartelė... tokio elgesio, kai senbuviai beveik neįsileidžia naujokų pasekmes jau teko kartą stebėti... kadais populiarus forumas buvo paprasčiausias pamirštas, o į jį tebeužsuka vos keletas senūjų dinozaurų pablevyzgoti apie bile ką

    ka noriu pasakyti: niekas negimė mokėdamas, taigi neatimkime galimybės tobulėti


    P.S. Gezų, "kiaušų", kilowatų ir panašių dalykų aš pats netoleruoju, (kaip ir visi kiti šio forumo nariai) taigi šie atvejai lieka nesvarstomi kaip meilės kančios, liga nuo kurios geriausia vaistai yra tik laikas

  22. #22
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Senas kaip žemė rašinys, kuris man atrodo sukurtas apie 1999 metus ir mėtosi po internetą. Ten yra tokia nežymi ir primityvi frazė:
    Iš esmės šita liaudiškai parašyta frazė yra kertinė ir turi būti aksioma, pagal kurią mašinoje turi būti tik priekis + 1 vienintelis subas (ypač). Šia tema buvo daug kur diskutuota forume, tačiau viskas jau matomai paskendo mėšle....
    Dėkuij už super patarimą,
    Būtent- tai ir yra forumas

  23. #23
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    dėl kalbos kultūros nesiginčiju, neduok dieve (nors iš esmės jeigu neklystu google.com puikiai randa žodį ar jis parašytas su "s" ar su "š")

    visa esmė yra ta, kad reformos neduotų priešingų rezultatų negu tikimasi: a.k.a. kaip sake Edmas forumas taps neprieinamu bastionu i kurio bendruomenę isipaišys vienas kitas žmogus per mėnesį, o visa kita liaudis bus ujama lauk be teisės tobulėti. Aišku yra personažų kuriuos banint reikia nesvarstant (pvz pabėgėlis is Opel klubo, besiklausantis bošmaninio hi-endo) bet nereiketų su tuo persistengti, kartais kai ekspertui klausimas atrodo kvailas o vidutiniokui tas dalykas toli gražu neišku. trumpai tariant manau kad trupučiuką per daug užkelta kartelė... tokio elgesio, kai senbuviai beveik neįsileidžia naujokų pasekmes jau teko kartą stebėti... kadais populiarus forumas buvo paprasčiausias pamirštas, o į jį tebeužsuka vos keletas senūjų dinozaurų pablevyzgoti apie bile ką

    ka noriu pasakyti: niekas negimė mokėdamas, taigi neatimkime galimybės tobulėti


    P.S. Gezų, "kiaušų", kilowatų ir panašių dalykų aš pats netoleruoju, (kaip ir visi kiti šio forumo nariai) taigi šie atvejai lieka nesvarstomi kaip meilės kančios, liga nuo kurios geriausia vaistai yra tik laikas
    That's something more like it!!!!

  24. #24
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    brangieji, čia ne vieta tokiai diskusijai. eikit į skundų ir pageidavimų skiltį, pasikurkit temą ir ten reiškite savo nepasitenkinimą. čia man rankos niežti pavaišinti už spam - ten ir aš įkišiu savo trigrašį. išsakyti savo nuomonę galit visi, bet prisilaikydami taisyklių yra tam tikros skiltys. nėra? sakykit - bus. o visas forumui nereikalingas "šlamštas" numatytas keliauti į konteinį.
    P.S forumo reitingavimas yra būtinas tik dėl to, jog gavęs naujokas du panašius bet jokiu būdu ne vienodus patarimus galėtų pats spręsti kuriuo pasinaudoti. (nekalbu apie privalumus turgaus skiltyje)
    P.P.S ne EMME o EMMA (european mobile media association).
    +37061857133 edmas

  25. #25
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Netyčia paskaičiau šitą diskusiją. Visai karšta...Paprasčiausiai išdėstysiu savo supratimą ir nuomonę:
    Forumas, įmonė, sporto komanda ar kita tam tikrų tikslų suburta žmonių grupė turi turėti discipliną. Dažniausiai veiklos pradžioje viskas sunkiau ar lengviau įsivažiuoja, paskui eina kaip iš pypkės, tačiau daugeliu atveju būna taip, kad viskas lb stipriai nusivažiuoja dėl per daug atleistų vadelių. Todėl suprantu paskutiniu metu administratorių liejama prakaitą blokuojant ar įspėjant forumiečius dėl vienų ar kitų priežasčių. Galbūt per daug buvo atleistos vadelės, tačiau ar ne per drastiškos ir priemonės?
    Asmeniškai pats praleidžiu tikrai nemažai laiko šitam forume ir galiu tik padėkoti labai daug man padėjusiems sužinoti asmenims, suradau kažkokia naują saviraiškos formą, toliau domiuosi ir lendu gilyn į tuos dalykus, daug klausinėju, nes man tiesiog įdomu, dažniausiai, kad nekurti naujų temų pasiskaičius geriau per PM paklausiu tiesiai žogaus, kuris galbūt pagal patirtį yra susidūręs su rūpima problema. Prie ko vedu?
    Nemanau, kad vienas aš čia toks sėdęs ant šito forumo, todėl ar ne per drąsu būtų, jei netyčia kuriam mano pasisakyme kažkas nepatiktų, netyčia neužkabinčiau kelių nosinių ar mano tonas pasirodytų kažkam per aukštas, paimti mane ir užblokuoti? (čia ne konkrečiai mane bet kalbu pirmuoju asmeniu už kitus galbūt esančius bendraminčius).
    Kažkaip rašydamas čia po truputi jautiesi nebesaugus, dėl galimų bausmių ir dėl to kad į asmeniškai pažįstamu narių postus yra reaguojama švelniau, nors kartais jie būna gana žeidžiantis. Nesu svieto lygintojas, bet naujokus prašau nuoširdžiai įsiskaityti jei tikrai nori normalių atsakymų, o adminus šiek tiek švelniau elgtis su nariais, kuriems galbūt šis forumas turi šiokią tokią reikšmę. PYS ))))))

  26. #26
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Netyčia paskaičiau šitą diskusiją. Visai karšta...Paprasčiausiai išdėstysiu savo supratimą ir nuomonę:
    Forumas, įmonė, sporto komanda ar kita tam tikrų tikslų suburta žmonių grupė turi turėti discipliną. Dažniausiai veiklos pradžioje viskas sunkiau ar lengviau įsivažiuoja, paskui eina kaip iš pypkės, tačiau daugeliu atveju būna taip, kad viskas lb stipriai nusivažiuoja dėl per daug atleistų vadelių. Todėl suprantu paskutiniu metu administratorių liejama prakaitą blokuojant ar įspėjant forumiečius dėl vienų ar kitų priežasčių. Galbūt per daug buvo atleistos vadelės, tačiau ar ne per drastiškos ir priemonės?
    Asmeniškai pats praleidžiu tikrai nemažai laiko šitam forume ir galiu tik padėkoti labai daug man padėjusiems sužinoti asmenims, suradau kažkokia naują saviraiškos formą, toliau domiuosi ir lendu gilyn į tuos dalykus, daug klausinėju, nes man tiesiog įdomu, dažniausiai, kad nekurti naujų temų pasiskaičius geriau per PM paklausiu tiesiai žogaus, kuris galbūt pagal patirtį yra susidūręs su rūpima problema. Prie ko vedu?
    Nemanau, kad vienas aš čia toks sėdęs ant šito forumo, todėl ar ne per drąsu būtų, jei netyčia kuriam mano pasisakyme kažkas nepatiktų, netyčia neužkabinčiau kelių nosinių ar mano tonas pasirodytų kažkam per aukštas, paimti mane ir užblokuoti? (čia ne konkrečiai mane bet kalbu pirmuoju asmeniu už kitus galbūt esančius bendraminčius).
    Kažkaip rašydamas čia po truputi jautiesi nebesaugus, dėl galimų bausmių ir dėl to kad į asmeniškai pažįstamu narių postus yra reaguojama švelniau, nors kartais jie būna gana žeidžiantis. Nesu svieto lygintojas, bet naujokus prašau nuoširdžiai įsiskaityti jei tikrai nori normalių atsakymų, o adminus šiek tiek švelniau elgtis su nariais, kuriems galbūt šis forumas turi šiokią tokią reikšmę. PYS ))))))
    that's more like it

  27. #27
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    NEREIKALAUJU jokios pagarbos iš nieko ir niekada juo labiau iš forumiečių kurių nei vieno asmeniškai nepažįstu.
    Blogai, o aš priešingai - reikalauju, kad žmonės ir jų laikas būtų gerbiami. Na skirtumas gal tik tas, kad didžioji dauguma gerbiamų yra pažįstami ir offline....
    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nesiekiu įrodyti niekam jokios kompetencijos nes man tai neįdomu aš esu sau seniai įsirodęs savo kompetencija dabar man kiti žmonės rodo jų komptenciją kai nori gauti darbo, todėl dabar būdamas 35 erių galiu sau leisti sėdėti prie pc ištisą dieną ir užsiiminėti savo homiu- car audio.
    Čia daug tokių ir vyresnių. Man 47, jeigu ką ir jeigu teisingai atsimenu....

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Viskas labai aišku. Kreipiausi į žmogų su ''emme'' logo patarimo. Tu užsipuoliai ir sumenkinai mane ir visus kitus nepatyrusius sio forumo ir viso pasaulio jaunuolius. Aš pabandžiau paaiškinti kad taip nėra. Tada tu griebiaisi savo ''šautuvo'' grąsindamas visus blogiečius ''išbaninti'' ir prisikabindamas prie mano citavimo nesklandumų išvadinai mane gezu ir arogantiška persona.
    Žiūrėk mano pirma citatą šioje žinutėje
    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tavo forumo apibūdinimas aiškiai išskiria ''silpnuosius'': '' kaupti patirtį žmonių, kurie nori ir gali ta patirtim dalintis, bei gauti."
    Bet neatšaukė pagarbos "stipriesiems", tai yra tiems kurie pasiryžę savo patirtį atiduoti.
    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kurie nori ir gali. aš noriu, bet negaliu, nes neturiu tos patirties tai ką man dabar daryti, aš jau netinku į forumo apibrėžtį???
    Tu gali savo lygį labai greitai pakelti, pasivartęs forumą. Sutinku, sunku kapstytis mėšle, tačiau aš su tuo kovoju kaip galiu. Ne tik aš, Moderatoriai, kai kurie seni nariai taip pat taip pat. Už tai jiems padėka ir visokeriopas mano palaikymas.

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Būtent tą ir kartoju, kad baikit skaldyti žmones į fuksus, pažengusius ir expertus!!! Neiviename užsienio (pažengusių valstybių kur asmuo yra vertinamas kaip asmenybė o ne fuksas) forume Jūs nerasit suskirstymų į rangus.
    Manau smarkiai klysti arba paprasčiausiai esi nedėmesingas. Aš dalyvauju ne tik šiame forume, bet ir kai kuriuose kituose stambiuose (stambiausiuose) iš tos srities kuri mane domina. Suskirstymas į rangus yra visur ir atvirai kalbant, aš niekur nemačiau, kad pats forumo administratorius leistųsi į tokias polemikas, kaip kad leidžiuosi aš. Na, bent jau man atrodo, kad esu pakankamai liberalus
    Pvz prieš kelias dienas gavau špilką nuo Anatolij Manakov (tikiuosi nereikia aiškinti kas toks) ir buvau pasiųstas pastudijuoti teorijos. O gavau už tai, kad pavadinau pereinamąjį (tarpkaskadinį) kondensatorių - prochodnym (iš esmės prochodnoj rusiškai yra tecnologiškai atskira kondensatorių rūšis, naudojama super aukštam dažnyje). Forume debatų nevarinėjau, tačiau jam asmeniškai priminiau, jog esu ne rusas ir pas mane ne visada mintys dėstosi rusiškai, dažnai vertimus iš lietuvių/anglų darau on the fly. Tada ir gaunasi ne visai tikslūs terminai. Papildomai jam įkirtau, kad jis irgi per daug technokratas, o nesivelia į metafiziką, kurios garse yra daug. Gavau ilgą atsakymą į PM su jo laipsniais, (beje, jam jau 60) ir paneigimą mano nuomonės, kad jis yra tecnokratas pavyzdžiais iš jo techninių sprendimų. Na man teko sukurti dar ilgesnį laišką atsakymui Iš esmės, jis yra teisus, publikai nerodo visko ką turi pats, nes publika jo nesupras. Palieka rimtesniems sugromuluoti ir atrasti daug ką patiems. Iš kitos pusės, yra blogai, jeigu kitas rusų audio Grandų dalį savo samprotavimų apie metafizikos įtaką garsui neskelbtų, aš ko gero būdamas tik 47 dar nebūčiau sužinojęs ir reiktų pačiam ilgai grybauti kas yra kas. Mintyje turiu A.Lichnickį (Brig stiprintuvo autorius), jam dabar per 70. Tačiau pastarąjam klijuojamos įvairios etiketės.... Kad taip man šių žmonių smegenų turinį perimti Tai yra Gero Garso Grandai.

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Žmogus turi klausimą jį išsako, kitas žino atsakymą,- pasisako.
    Miroslovas surašė viską labai taikliai, dėl to aš ir atskyriau tą dalį, dėl to atsirado ši nauja tema, kurią labai verta perskaityti visiems naujokams, nežiūrint į visus temos vystymosi nesklandumus...

    Trumpai perfrazuosiu: kam kažką rašyti, jeigu žmogus nesupras apie ką kalba? Dėstyti viską nuo nulio yra per daug ilgas kelias.

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O ne atsakymų 1,2...o sumenkinančių pasisakymų 10. Lietuviai vienykitės gyvenkit draugiškai nepykit ir neskaldykit... juk krizė
    Krizė visiems į naudą, seniai tai sakiau.
    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Visi kalba apie ekonominę krizę..., kada Jūs atsibusit kad ištikrųjų esate kultūrinėje krizėje. Išvažiuokit pažiūrėkit kaip tarpusavyje bendrauja kitų tautų žmonės.
    Patikėk, žinom Šitas forumas yra "Gero Garso Mėgėjų Forumas" ir ne tik automobilinio garso.. Ir jis toks bus, arba bus velniop viskas ištrinta.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  28. #28
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    [quote=Artūras-M;101410]Blogai, o aš priešingai - reikalauju, kad ž

    Labai dėkuij už tavo laiką ir laišką.
    Viskas ore. labai daug teisybės ypač kad moderatoriai nedominuoja debatuose.
    Tik va dėl tų rangų. Vis dar jaučiasi tas tarybinis palikimas. Aš tik paminėjau grubiai vakarų europos valstybes. Rusai asmeniškai nesusidūręs bet neabejoju kad pas juos ''chruščiovo ranka'' jaučiasi ą0 kartų stipriau nei pas mus, tame pačiame tavo minėtame forume beabejo irgi.
    '' Nepažįstu aš tu draugų''. nei vieno ištikrųjų. Ir manau kad šiuolaikiniam eiliniam vartotojui yra įdomūs tie fizikiniai reiškiniai ir sudedamosios detalės šiandieninėj aparatūroj.
    Minimali investicija - maximalus pelnas.
    Nusiperku magę- man ji groja puikia (nu aišku patobulinus visą sistemą)
    Respect tokiem žmonėm kaip tu ir tAvo draugai kurie supranta iš kur tas puikus grojimas ateina.

    Dekuij už dėmesį, turiu varyt pas advokatą.
    iki

  29. #29
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    manau laikas baigti kelių žmonių debatus šitoje temoje arba persikelti į PM

  30. #30
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    manau laikas baigti kelių žmonių debatus šitoje temoje arba persikelti į PM
    Man geriau tokius bendrus klausimus išsiaiškinti viešai, nei su kiekvienu ginčytis atskirai. Savanaudiška žinoma, tačiau laikas pinigai

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tik va dėl tų rangų. Vis dar jaučiasi tas tarybinis palikimas. Aš tik paminėjau grubiai vakarų europos valstybes. Rusai asmeniškai nesusidūręs bet neabejoju kad pas juos ''chruščiovo ranka'' jaučiasi ą0 kartų stipriau nei pas mus, tame pačiame tavo minėtame forume beabejo irgi.
    Įrodymas remiantis vienu stambiausių IT forumų, kad smarkiai klysti. O šiaip, tiems kurie turi 300 ir daugiau žinučių + forume yra metus laiko, įsijungia papildoma funkcija nustatymuose ir jie gali užsirašyti ką tik nori Tai tik kiekvieno forumo vidinė tvarka.
    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    '' Nepažįstu aš tu draugų''. nei vieno ištikrųjų. Ir manau kad šiuolaikiniam eiliniam vartotojui yra įdomūs tie fizikiniai reiškiniai ir sudedamosios detalės šiandieninėj aparatūroj.
    Minimali investicija - maximalus pelnas.
    Na va matai. O šiam forumui neįdomios eilinių žinių klausytojų problemos (nors Žinių Radiją klausau, bet man tai maloniau daryti per lempinį stiprintuvą ar bent jau nors per gerą sistemą). Forumas nekomercinis, nesiekiantis pelno ar skatinantis pardavimus (nors realiai jis padeda daug kam ir parduoti ir gauti pelną). Ir tai ne "pagalbos" forumas kažkurio tai masinio brendo vartotojams.
    Trumpai - eilinis vartotojas arba pataps gero garso mėgėju arba tyliai pamirš apie šį forumą.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT