Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 34

Tema: Naujokams privaloma perskaityti!

Hybrid View

  1. #1
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Ką aš jums galiu patarti, kai biudžetas yra pz 1000 lt? Čia tas pats, kas pas kokį Shumacheri klausti kokį bolidą pirkti už 10000, kad galėčiau lenktyniauti. Kitas reikalas varyti, tuo gali pasikliauti, tuo negali, nežinau ar tai yra didžiausias privalumas blevyzgojant forume. Aš jau per daug šūdo pabandžiau, kad man butu įdomu sugrįžti į pirmą klasę, o jeigu Gincė įsikišo su korektišku klausimu, tai nereiškia, kad mes čia susirinkę pablevyzgoti ir papyzdavoti vienas kitą, tiesiog dabar užkniso tie visi jaunikliai, kurie dar beveik nieko nesupranta ir pradeda aiškinti apie kažką.
    Visos audio sistemos pradžiamokslis yra labai nesudėtingas. Nusiperki turbut prieinamiausią knygą rusu kalba, "koncertnyj zal na kaliosach", ten tikrai yra viskas išlukštenta ir sudėliota i vietas. Tada reikia pačiam susigaudyti ko tu tikiesi iš garso, koks tau jis patinka, koks ne. Ir tik tada galima pradėti diskutuoti. Aš tau parekomenduosiu vieną daiktą, o tau jis nepatiks, tada tu sakysi va tas gaydys man įsiūlė šitą šūdą, jis blogas. Kol kokius 3 metus nepasikrušit su savo sistemom ir suprasit, kad subo valdymas yra 95 proc atveju nereikalingas ir jo lygis turėtų būti ne + 10-20 dB, o panašiai kaip ir kito spektro, tada galima diskutuoti. Kas iš jūsu pradeda klausimą "kiek čia kW" tai čia yra pilnas pingvinas, kuris nieko nenutuokia apie garsą ir žino kelias pagrindines funkcijas, čia garsas on/off ir vsio. Ir klausiat patarimo koks stipras geresnis D- klasės ar kažkoks senas gaidukas. Kažkodėl visi, kas čia nuo pradžių sako kad gaidukas. Arba padėkit išsirinkti subą, jeigu gofra ne per delną ir magnetas ne 16 kg giria, tai ne subas, čia didelis bosiukas.

    Sėkmes jaunimas, žygiuojant teisinga linkme, visos žinios ateina su laiku ir bandymais. Per savo sudegimus kelias trumpesnis ir greitesnis, o klausant kitų gali ilgai paklaidžioti ir vistek užlipsi ant savo grėblio.

  2. #2
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Atsiprasau už ne į tema...Bet ponas Muzotonas labai taikliai,pataikė... Nes kartais sunku skaityti foruma...Vien KW ir RMS
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  3. #3
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    As ne ponas Su tavim tai galima drasiai bendrauti

  4. #4
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Mirkos žodis naujokams

    Tema ištraukta iš perku/parduodu, originalas jau pašalintas...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  5. #5
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ką aš jums galiu patarti, kai biudžetas yra pz 1000 lt? Čia tas pats, kas pas kokį Shumacheri klausti kokį bolidą pirkti už 10000, kad galėčiau lenktyniauti. Kitas reikalas varyti tuo gali pasikliauti tuo negali, nežinau ar tai yra didžiausias privalumas blevyzgojant forume. Aš jau per daug šūdo pabandžiau, kad man butu įdomu sugrįžti į pirmą klasę, o jeigu Gincė įsikišo su korektišku klausimu, tai nereiškia, kad mes čia susirinkę pablevyzgoti ir papyzdavoti vienas kitą, tiesiog dabar užkniso tie visi jaunikliai, kurie dar beveik nieko nesupranta ir pradeda aiškinti apie kažką.
    Visos audio sistemos pradžiamokslis yra labai nesudėtingas. Nusiperki turbut prieinamiausią knygą rusu kalba, "koncertnyj zal na kaliosach", ten tikrai yra viskas išlukštenta ir sudėliota i vietas. Tada reikia pačiam susigaudyti ko tu tikiesi iš garso, koks tau jis patinka, koks ne. O tik tada galima pradėti diskutuoti. Aš tau parekomenduosiu vieną daiktą, o tau jis nepatiks, tada tu sakysi va tas gaydys man įsiūlė šitą šūdą, jis blogas. Kol kokius 3 metus nepasikrušit su savo sistemom ir suprasit, kad subo valdymas yra 95 proc atveju nereikalingas ir jo lygis turėtų būti ne + 10-20 dB, o panašiai kaip ir kito spektro, tada galima diskutuoti. Kas iš jūsu pradeda klausimą "kiek čia kW" tai čia yra pilnas pingvinas, kuris nieko nenutuokia apie garsą ir žino kelias pagrindines funkcijas, čia garsas on/off ir vsio. Ir klausiat patarimo koks stipras geresnis D- klasės ar kažkoks senas gaidukas, kažkodėl visi kas čia nuo pradžių sako kad gaidukas, arba padėkit išsirinkti subą, jeigu gofra ne per delną ir magnetas ne 16 kg giria, tai ne subas, čia didelis bosiukas.

    Sėkmes jaunimas, žygiuojant teisinga linkme, visos žinios ateina su laiku ir bandymais. Per savo sudegimus kelias trumpesnis ir greitesnis, o klausant kitų gali ilgai paklaidžioti ir vistek užlipsi ant savo grėblio.
    Na čia su tais vatais ir magnetų dydžiais tai ryškiai taikia naujokams.
    Dabar matau pats užsidėjęs EMMA esi... Gal netyčia patartum ką man daryti būtent su subo reguliavimu.
    2 focal 27wx. Viena priekyje kita gale. Žiūriu į stiprą pavadinimu '' Audio system F4 380'' 440 watt prie 2 om. X2. Kaip manai ar jis tinkamas. Turint omeny kad stiprui išleidžiu 400lt.

  6. #6
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Dabar matau pats užsidėjęs EMMA esi... Gal netyčia patartum ką man daryti būtent su subo reguliavimu.
    Skirtingai nuo tavęs, kuris tingi kažkuom pasidomėti pats, Miroslovas yra vienas geriausių montuotojų Lietuvoje, atestuotas EMMA tarptautinės klasės teisėjas (už savo pinigus ir ne mažus praėjęs kursus Vokietijoje). O kas esi tu, kad turi teisę tokiu tonu kreiptis į šį žmogų? Tai ką žino Miroslovas, tu gal būt gyvenime nesužinosi, nes kol kas matau tik arogancijos pilną personą.

    Citata mersas32 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    2 focal 27wx. Viena priekyje kita gale. Žiūriu į stiprą pavadinimu '' Audio system F4 380'' 440 watt prie 2 om. X2. Kaip manai ar jis tinkamas. Turint omeny kad stiprui išleidžiu 400lt.
    O kodėl Miroslovas ar kas nors kitas tau turėtų patarti? Nors vieną argumentą svarų parašyk. Jis ir dauguma kitų pataria tik tada, jeigu mato kad pats interesantas jau pajudino subinę ir kažką sužinojo. Jeigu interesantas tik kaulija sprendimo dar nieko nedaręs ir absoliučiai neturintis jokio supratimo, tai toks interesantas yra niekam neįdomus. Šis forumas yra "Gero garso mėgėjų forumas". Kur matei užrašą kad čia laukiami visi lopai, kad juos pakonsultuoti kaip pasidaryti mašiną kad "pyzdintų ir lauke girdėtųsi"? Na neįdomūs tokie forumo nariai šiam forumui, lai skaito ir ieško patys informacijos. O kai jau pradės kažką suprasti, atsiras pas juos kažkokia patirtis, vat tuomet jau galima tikėtis kad kažkas iš patyrusių kyštels savo mintį ar patarimą. Nėra jokio intereso rašyti tą patį per tą patį kiekvienam naujam žiopliui, kuris tingi pasinaudoti paieška. Forume yra labai daug informacijos tarp viso to, ką prirašę ale tokie kaip tu, pons mersas32

    P.S. Prašau teisingai cituoti, nėra reikalo visą tekstą bukai pakartoti!
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  7. #7
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Skirtingai nuo tavęs, kuris tingi kažkuom pasidomėti pats, Miroslovas yra vienas geriausių montuotojų Lietuvoje, atestuotas EMMA tarptautinės klasės teisėjas (už savo pinigus ir ne mažus praėjęs kursus Vokietijoje). O kas esi tu, kad turi teisę tokiu tonu kreiptis į šį žmogų? Tai ką žino Miroslovas, tu gal būt gyvenime nesužinosi, nes kol kas matau tik arogancijos pilną personą.



    O kodėl Miroslovas ar kas nors kitas tau turėtų patarti? Nors vieną argumentą svarų parašyk. Jis ir dauguma kitų pataria tik tada, jeigu mato kad pats interesantas jau pajudino subinę ir kažką sužinojo. Jeigu interesantas tik kaulija sprendimo dar nieko nedaręs ir absoliučiai netutrintis jokio supratimo, tai toks interesantas yra niekam neįdomus. Šis forumas yra "Gero garso mėgėjų forumas". Kur matei užrašą kad čia laukiami visi lopai, kad juos pakonsultuoti kaip pasidaryti mašiną kad "pyzdintų ir lauke girdėtųsi"? Na neįdomūs tokie forumo nariai šiam forumui, lai skaito ir ieško patys informacijos. O kai jau pradės kažką suprasti, atsiras pas juos kažkokia patirtis, vat tuomet jau galima tikėtis kad kažkas iš patyrusių kyštels savo mintį ar patarimą. Nėra jokio intereso rašyti tą patį per tą patį ir su kiekvienu nauju žiopliu, kuris tingi pasinaudoti paieška. Forume yra labai daug informacijos tarp viso to, ką prirašę ale tokie kaip tu, pons mersas32
    visų pirma:
    ''People participating in an Internet forum may cultivate social bonds and interest groups for a topic may form from the discussions''^ a b c "What is an "Internet forum"? (video entry by Ethan Feerst and Dylan Stewart group)". http://www.videojug.com/expertanswer...internet-forum. Retrieved 2008-11-04.

    as apakęs...
    gal ir ne taip suformulavau ta kreipimąsi i gerb. muzonas atleiskit tikrai retai tenka naudoti taisyklingą lietuvių kalba jau 8 metai šitoj skylėj sėdžiu. Nieko įžeidžiančio nepasakiau ar nenorėjau pasakyti. Sakydamas ''EMMa užsidėjęs'' turėjau omeny, kad bus susidūręs su tokiais daiktais. Nes Jūsų kaip paklausi ''focal, ar AA, ar ppi, zapco'' tai niekas nieko nežino... galvojau tai bus žmogus kuris tikrai klausęs focal utopia ir žinos ar tas stipras tinka jiems ar ne.

    ''O kodėl Miroslovas ar kas nors kitas tau turėtų patarti? Nors vieną argumentą svarų parašyk.''

    kietas tu artūrai.

    tavo manymu kaip tu galvoji,- ko čia žmonės susirenka. Ar tik ne savo sukaupta patirtimi pasidalinti ir kitus nepatyrusius apšviesti, ar tik ne kažką naujo sužinoti kažkaip patobulėti. Tai kokio velnio dedat tas ''nakleikes'' jaunius, aktyvus, expertas ir pan. Tai jei jau sukūrėt forumą tik profams tai ir rašyk ''forumas tik profams''. Visi ''įsiloginę užpildo anketą su patirties kriterijais ir jei juos atitinka bus pakviesti į forumą o jei dar per skysti pagal jūsų sugraduotą lygį tai eina parūko išsitraukia knygas paskaito porą metų ir vėl '' applyina'' dėl galimybės padiskutuoti su profais.

    ''Na neįdomūs tokie forumo nariai šiam forumui, lai skaito ir ieško patys informacijos. O kai jau pradės kažką suprasti, atsiras pas juos kažkokia patirtis, vat tuomet jau galima tikėtis kad kažkas iš patyrusių kyštels savo mintį ar patarimą. Nėra jokio intereso rašyti tą patį per tą patį ir su kiekvienu nauju žiopliu, kuris tingi pasinaudoti paieška.'' tai tik patvirtina mano mintis.
    Pakomentuok,- švarus argumentas ar ne.

    O del info paieškos... Aš turiu visa info apie garsiakalbį , turiu visa info apie stiprintuvą. Man tik reikia patarimo ar jie tarpusavyje susišaukia ar ne. Jokioj knygoj, jokiam goole nerasi tokio patarimo, tai yra specifinis patyrimas žmogaus, išbandžiusio- girdėjusio tam tikrus produktus. TIK PAMANIAU kad tas žmogus būtent ir yra '' muzotonas'' užsidėjęs emme ''logo'' ar kitas pilietis ''world wide'' forumuose. Žinoma aš galiu paskabinti dėdei ''p'' ir paklausti jo nuomonės paskuij skambinti dėdei ''p1'' ir .t.t. Bet moderni visuomenė, internetas man leidžia vienu sakiniu užklausti 100 žmonių forumo pagalba.
    Taip kad tie tavo menkinantys svaisčiojimai apie jauniklius forumo parazintus yra nepagrįsti ir manau,- yra diskriminaciniai.

    ''O kas esi tu, kad turi teisę tokiu tonu kreiptis į šį žmogų? Tai ką žino Miroslovas, tu gal būt gyvenime nesužinosi, nes kol kas matau tik arogancijos pilną personą.''
    nei tu žinai kas aš esu nei tau turėtų būti įdomu ištikrųjų. Esu forumo dalyvis. pavadinimu mersas32. Jei tave domina mano CV galiu įmesti į ''privat''. Jei aš nusižengiu forumo taisyklėm ''ok'' yra mechanizmas kuris tai sprendžia, bet jeigu aš išsakau savo nuomonę ar klausiu kito muomonės niekas negali to uždrausti tai yra mano konstitucinė teisė. Menkinti kitus, žeminti jų orumą yra konstitucinės teisės pažeidimas.
    ''Kur matei užrašą kad čia laukiami visi lopai, kad juos pakonsultuoti kaip pasidaryti mašiną kad "pyzdintų ir lauke girdėtųsi".'' Nėra jokio intereso rašyti tą patį per tą patį ir su kiekvienu nauju žiopliu, kuris tingi pasinaudoti paieška.''Jeigu interesantas tik kaulija sprendimo dar nieko nedaręs ir absoliučiai netutrintis jokio supratimo, tai toks interesantas yra niekam neįdomus''.

    Sėkmės ,
    p.s. forumas visiems- tiek fuksams tiek expertams !!!
    Last edited by mersas32; 2009-08-20 at 12:51 PM.

  8. #8
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Rizikuodamas susilaukti nemalonės vistiek pasakysiu.... man rodos Artūrai jau truputėlį per daug užlenkei

  9. #9
    Savas JDM is on a distinguished road JDM is on a distinguished road JDM's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    39
    Žinučių
    224
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    +1
    tačiau suprantu ir Artūro pusę, tikrai vargina ir net erzina tie patys pradiniai klausimai, galbūt šiuo atveju buvo kiek kitaip ir neviskas teisingai suprasta, kadangi parašytas tekstas nuo pasakyto labai skiriasi.

    Labai teisingas žingsnis dėl kalbos ir šiaip dėl kultūros forume, šie aspektai turi būti palaikomi čia

  10. #10
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Rizikuodamas susilaukti nemalonės vistiek pasakysiu.... man rodos Artūrai jau truputėlį per daug užlenkei
    Kodėl tu rizikuoji susilaukti nemalonės???? Kažkaip susidaro įspūdis, kad čia kažkokia nomenklatūrinė diktatūra.
    Nesakyk to , nesakyk ano, fuksai žiopliai, neišmanai nerašyk, ...ir t.t
    Būtent todėl Lietuvoje ir yra tiek daug to pykčio kurį mes sukeliam patys, supriešindami save vieni su kitais. Kažkaip įpartę paklusti kažkokiai mistinei '' chruščiovo rankai''. Kas stipresnis, daugiau patyręs tas Caras. Kiti silpnesni 'fuksai'' nieko negali pasakyti, nes dauguma jų minčių ar pasiteiravimų yra iškarto sudirbami.

    Dar ilgai Lietuvoj nebus gera, turbūt tol, kol neišlaisvės visuomenė kitaip tariant kol neišmirs represijoj subrendusi chruščiovo karta

    ''Peace out''

  11. #11
    Aktyvus mersas32 can only hope to improve mersas32's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2009
    Vieta
    Siaures Airija
    Amžius
    42
    Žinučių
    201
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Forume yra labai daug informacijos tarp viso to, ką prirašę ale tokie kaip tu, pons mersas32

    Bandžiau rasti ta info visą savaitę kurią prirašę ''ale tokie'' kaip aš. Nieko nėra nei apie Focal 27wx , nei apie audio system f4 380.
    dekuij

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT