+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 13 iš 13

Tema: dar karteli apie statybini bituma :)

  1. #1
    Jaunius kaspis is on a distinguished road kaspis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    11
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą dar karteli apie statybini bituma :)

    Zinau, kad yra daugelyje temu apkalbetas statybinis bitumas, bet galbut nepilnai. Kiek radau tai visi raso, kad pagrindinis jo minusas, tai kad su juo labai sunku dirbt, klijuot..
    Kas galbut esat dirbe ir zinot kitu minusu?
    Mane vienas zmogus paprotino, kad statybinio bitumo negalima naudot automobily, nes siltesne diena, saulei pakaitinus kebula, bitumas ims labai smirdet, teko kamnors susidurt?

    p.s. prasau neprotint apie naudojima pagal paskirti. Man tiesiog idomu

  2. #2
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    40
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Agam trenkia saulei pakaitinus Žiūrint apie kokį čia statybinį šnekį, jei iš senukų, tai kaip tik labai lengva dirbt, tik labai jau greit atlimpa

  3. #3
    Jaunius kaspis is on a distinguished road kaspis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    11
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata darko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Agam trenkia saulei pakaitinus Žiūrint apie kokį čia statybinį šnekį, jei iš senukų, tai kaip tik labai lengva dirbt, tik labai jau greit atlimpa
    Yra senukų lietuviškas ir ukrainietiškas bitumas. Jei nesilaiko tai dar gali kažką galvot, bet jei vasara pakaitinus jisai prades "valint" tai tada atkrenta iškart šitas variantas negi važiuodamas uostysi smalą.
    O tai kuom skiriasi automobilinis, kad jis nesmirda, apdirbtas kitaip?

  4. #4
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    40
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Na pačiam su STP neteko žaist, bet per seminarą pasakojo, kad lengvesnis, netrenkia, geriau prilimpa ir turi "tipo" geresnių garsui savybių Na nėra taip, kad įlipi ir kvėpuot nėra kuom, tiesiog toks specifinis kvapas jaučiasi, o dėl senukų, tai man rods pas mane buvo naudotas lenkiškas, tai kai tik saulutė pakaitina taip ir atšoka jis.... nebent skyles tik aklijuot tinka, kurios su apšivke prisispaudžia Yra šiaip dar soudaband bitumas, apie tą atsiliepimai neblogi, bet nesugebėjau jo nupirkt tai teko iš senių jamt

  5. #5
    Jaunius kaspis is on a distinguished road kaspis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    11
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    arba variantas, kam reikia pilnos izoliacijos, dėt į dugną arba arkas. Jei nėra daug litų galima į duris normalų dėt, o dugne kur daug ploto dėt iš senių nei nuciuos nei ten dugne prikaitina smarkiai, kad smirdetu.

  6. #6
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    40
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    iš senių jin žiauriai plona, jau geriau be folgos imt iš dažų parduotuvių ir kaina ~50 lt už kvadratą

  7. #7
    Naujokas assin is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    klaipeda
    Žinučių
    58
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Aš tai naudojau ši statybinį bitumą http://www.soudal.lt/product/view/id...soudaband-alu/
    kimba tikrai gerai, net kaitint nereik, nuo 10m juostos atsirėžei tiek kiek reikia. Dėl kvapo tai kokias 2 savaitės jis buvo, o vėliau dingo. Kaina 3 kvadratai 100lt.

  8. #8
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    tai kad jin gaidiška kažkokia, plona. silpna, minkšta, o galu gale gerai saulei pakaitinus atšoka..buvau sau kažkada tokia stoga išklijavęs, užkaitino saulė ir vieną kart liuką atidarius prikibo visas brudas prie liuko. teko vėl antrą kart ardyt visą stoga liuka ir pns kad ismest
    groja kaip iš kibiro

  9. #9
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    40
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Šitos nebandžiau, bet ta iš senių "Aluband" tai gaidiška
    Kažkada skaičiau, kad kažkas dėjo pora sluoksnių ant stogo ir atlipo (čia apie tą senių).... įdentiška situacija Reiškias stebuklas dar neišrastas

  10. #10
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    tai man čia turbūt taip ir buvo man čia grynai tokia pat kaip iš senių kaip ji gali būt tvirta gera kai į kažkokį mažą ritinuką susukta
    groja kaip iš kibiro

  11. #11
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    40
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Senių tai ten lenkai gamina, tai žinai... Čia norėtusi man tikėt, kad geriau gali būt, bet kol neišbandysiu tol nesužinosiu

  12. #12
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Bitumų kaina už kvadratą prasideda nuo 48lt.Kalbu apie kokybi6kus daiktus kurie neatšoka ir nesmirda.Neteko girdėti, kad iš "Senukų" būtų tokio lygio ir galima būtų naudoti kaip normalų.

  13. #13
    Naujokas scorpionas1 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    44
    Žinučių
    65
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Aš esu klijavęs statybiniu bitumu, bet ne iš senių , tai laiko normaliai. Smirdėjo vieną dieną jei būtų galima tai laikyti smirdėjimu ( buvo pašalinis kvapas ir tiek).
    Visos detalės ant kurių klijuota reikia nuvalyti, nuriebalinti o bitumą gerai įkaitinti ir klijuoti.
    Darbo tikrai daug. Su tam skirtom medžiagom tikrai maloniau dirbti

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT