Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 36 iš 36

Tema: Del bandpasso

  1. #31
    Aktyvus furious is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    233
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    kazkurioj temoj buvo minetas bandpass is s90 gal kas galetu man primesti kameru turius? o dar geriau butu bandpass su dviem dinamikais t.y. dvi uzdaros ir viena atvira. porto duomenys igi butu labai gerai zinot. is anksto aciu

  2. #32
    Savas boolve is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Amžius
    42
    Žinučių
    322
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Citata "furious" rašė čia:
    kažkurioj temoj buvo minetas bandpass is s90 gal kas galetu man primesti kameru turius? o dar geriau būtų bandpass su dviem dinamikais t.y. dvi uždaros ir viena atvira. porto duomenys igi būtų labai gerai žinot. is anksto aciu :)
    http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/281756.43.1-=(711949546
    chia perskaityk ta tema ten daug infos rasi apie basavykus ir sheip ish S90 koloneliu garsiakalbiu ishdarkymus. yra daug nuorodu i kitus puslaopius ir sheip sanprotavimu apie tai..
    sekmes.

  3. #33
    klaustukas
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    man tai idomu kaip ta deze daro vietoj zapaskes :]
    esu mates berods jaguare taip sumontuota bosavyka cia kai buvo kazkada auto tiuning show kaune laisves al.

    siaip esu nuotrauku mates kai ten dezes belekokios formos padaro

    tai man idomu is ko ji buna padaryta ? juk kvadratines vietoj zapaskes neikisi...

    as kaip galvoju tai ja formuoja is stiklo pluosto audinio turbut o gal ir klystu...
    ir siaip tuomet butu labai didelis dezes rezonansas nu nebent baisiai stora padaryt...

    o gal tik dangti padaro is viskas :]]] bet tai irgi nesamone butu nes skarda rezonuotu tada :]

  4. #34
    Šarūnas
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Citata "klaustukas" rašė čia:
    tai man idomu is ko ji būna padaryta ? juk kvadratines vietoj zapaskes neikisi...
    Kodėl ne? galima ir įkišti, jei tik tūrio pakanka. Būtent tame Jaguare - taip ir buvo padaryta. O šiaip - įmantrių formų sub'ai daromi, kaip pastebejai, ir iš stiklo pluošto audinio, o dažniausiai - hibridas iš flokštės/faneros ir stiklo pluošto. Reikiamas sienas darai iš pluošto, o tas, kurias galima padaryti lygias - iš medienos. Aišku, audiofilai pasakys, kad dėžėj iš stiklo pluošto skambės prasčiau, su tuo nesutikti negalima, bet dabartinės medžiagos daug ką leidžia padaryti... Sienos, aišku, daromos storos, pobrangis malonumas gaunasi.

    --
    Šarūnas
    www.audioprojektai.lt

  5. #35
    Savas boolve is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Amžius
    42
    Žinučių
    322
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    nu arba varijantas jei geras stakles imanoma kur prikabinti, pjauti ish daug sienu apvaluma, koki 8 kampu ir lesiti vietoj atsarginio rato.

    http://www.audioprojektai.lt/instali...BMW328_104.jpg

  6. #36
    Šarūnas
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Citata "boolve" rašė čia:
    nu arba varijantas jei geras stakles įmanoma kur prikabinti, pjauti ish daug sienu apvaluma, koki 8 kampu ir lesiti vietoj atsarginio rato.
    Mazdaug taip..?
    http://www.audioprojektai.lt/instaliacijos.php?f=1 (visutine nuotrauku eile).
    Blyn, uz 3000lt neapsiimtume to pakartoti... Virs 3 savaiciu darbo su sub'u...

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT