Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 2 1 2 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 36

Tema: Del bandpasso

  1. #1
    Bad Boy
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Sveiki,

    noreciau uzduot toki klausimeli: koks jusu nuomone yra optimalus subas sistemai, kurios pagrindinis tikslas yra kokybe, o ne slegis. Problema tame, kad subui vietos yra labai mazai, nes automobilis - universalas ir vienintele vieta, kur galiu montuoti suba - vietoj atsarginio rato.

    As siaip labai noreciau bandpasso, bet ar tai imanoma tokioj vietoj?

    Pasidalinkit mintim, please.

    Gedas

  2. #2
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Bandpass vietoj atsarginio rato?... na siaip imanoma, tik ar verta? siuo atveju manau pilnai pakaktu tiesiog uzdaros dezes su normaliu garsiakalbiu, muzikaliu ir dirbanciu mazuose turiuose...
    Beje, tu noretum kad ratas irgi ten tilptu, ar tau atsarginio rato nebereikia? nes galima ir taip, ir taip padaryti...

  3. #3
    Bad Boy
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Dėl atsarginio rato - tai jis man ten visai nereikalingas. Jau seniai yra kiti sprendimai tokie kaip run flat tires ir t.t. Taigi, visą tą tūrį galvoju skirti subui. Dabar ten gyvena pora stiprintuvų ir kondikas, tačiau greičiausiai juos teks iš ten iškeldint.

    O del "akustinio juostinio filtro" tai aš nesu įsitikinęs, kad uždara dėžė gali groti taip muzikaliai kaip bandpasas, gal man tiesiog neteko tokios dėžės girdėt

  4. #4
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Gal ir neteko... nezinau... man tai tikrai teko, na kad ir su situ subu, kur salia mano vardo nuotraukyte pavaizduota... o pagal muzikaluma tai uzdara deze ir 4 eiles bandpasas labai artimi...

  5. #5
    Bad Boy
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Na gal aš tiesiog užsiciklinęs ant vieno sprendimo. O kokio tūrio dėžės reikia tavo minėtam subui?

  6. #6
    paikis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    prie to pacio noreciau paklausti kuo skiriasi 4 eiles ir 6 eiles "akustinis juostinis filtras", kokiais kriterijais vadovaujantis renkamasi 4 ar 6 eiles bandpass

  7. #7
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    4 eilės artimesnis uždarai, o 6 artimesnis fazikui. 4eiles turi tik iš vienos kameros faziką, o 6 eilės turi fazikus iš abiejų kamerų.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  8. #8
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Sakykyt ka noryt bet tikslumu ir impulsinemis charakteristikom už uždarą dėžę nieko nėra geriau. Bandpasus megsta Artūras kuri tu manau tikrai pažysti. Vienintelis skirtumas tas, kad normalų subą uždarai dėžiai dabar yra sunkų surasti, nes visi subai tampa siurbliais.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  9. #9
    Savas Nerka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    518
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Ka tu turi omenyje sakydamas tampa "siurbliais" ?

  10. #10
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Siurblys tai yra prietaisas kažką pompuoti. Tai va šiuolaikiniai subai turi labai sunkia membramą ir didelę eiga. Sunki membrama labai sumažina subo jautrumą, kad jis butu bent jau normalus atsiranda 5 kg magnetai, bet ir tai negelbeja situacijos. o jeigu kalbeti apie grojima tai sunki membrama turi didele inercija, kad ja nugalėti reikia didžiulių jėgu, todėl atsiranda kilovatiniai daiktai. O kur kilpvatai ten ir didesnes klaidos ir paklaidos. Subai turi daugiau judeti tai irgi ineša iškraipymus. Bet viso to moralas yra tas, kad Dabartinis klijentas TO NORI.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  11. #11
    paikis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Citata "muzotonas" rašė čia:
    4 eilės artimesnis uždarai, o 6 artimesnis fazikui. 4eiles turi tik iš vienos kameros faziką, o 6 eilės turi fazikus iš abiejų kamerų.
    Mirka.
    na taip, o kas liecia muzikaluma, velavima ar spl

  12. #12
    Bad Boy
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Kas dėl Artūro tai yep, aš jį pažįstu ir turbūt tai daugiausia lėmė, kad esu užsiciklinęs ant bandpasso, nes girdėjau keletą jo padarytų. Rezultatas man labai patiko. Lyginant su uždara dėže, kurią aš dabar vežiojuos, tai bandpassas man panašus į dievų garsą.

    O apie kokius garsiakalbius kalbi, kad jie puikiai ir muzikaliai groja uždaroj dėžėj, bet juos sunku rast? Gal galėtum pateikt keletą pavyzdžių? Būt fine truputį padiskutuot tuo klausimu, nes man visai realiai bręsta rimta sistemos revoliucija :-)

  13. #13
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Citata "Robertas-G" rašė čia:
    Gal ir neteko... nežinau... man tai tikrai teko, na kad ir su šitu subu, kur šalia mano vardo nuotraukyte pavaizduota... o pagal muzikaluma tai uždara deže ir 4 eiles bandpasas labai artimi...
    Nu blyn, bobutei papasakok, uždara dėžė geriausiu atveju išgros 5 kritinius gabalus iš 10, tuo tarpu bandpass trauks iki kokių 9 :twisted:
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  14. #14
    Savas Nerka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    518
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Nezinau kaip ten buna, bet kai mano subas buvo uzdaroje dezeje (padaryta pagal gamintojo duota litraza) pritvirtintoje prie palanges tai jis grojo tik iki mazdaug 100Wrms, toliau tokie iskraipymai kad nzn, kai jo galia 350Wrms. Ir tas grojimas buvo nekoks. Dabar bandpassu labiau patenkintas

  15. #15
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Gamintojo duotas turis daznai buna duodamas is akies... Siaip kiekvienam garsiakalbiui geriausia pasigaminti kelias dezes ir bandyti, kas nera pigu... Arba pasikliauti meistru jau ne karta montavusiu konkretaus modelio garsiakalbi patirtimi ir rekomendacijomis, vat! :wink:

  16. #16
    Bad Boy
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Atvirai tariant, tai manau, kad klausimas bandpassas ar dėžė yra lygiai toks pats asmeniškas kaip ir skonis arba klausimas "kuris geresnis, BMW ar mersas". Tiesiog manau, kad kokiam pacukui būtų neįmanoma įrodyt bandpasso pranašumo, kadangi tas "nekala per stogą", o man labai graudu kasdien pas save mašinoje girdėt tą "beformį" bumsėjimą.

    Čia aš nebandau pacukais apšaukt visų tų, kuriems uždara dėžė - subų konstrukcijų viršūnė. Tiesiog manau, kad greičiausiai ji tinka jų klausomai muzikai ir skoniui ir tiek. Man labiau patiko bandpassas dėl mano klausomos muzikos arba dėl asmeninių prejudices :-).

    Iškėliau klausimą tik todėl, kad turiu labai mažai vietos subui (kaip jau sakiau, atsarginio rato niša) ir ar įmanoma ten įkišt tai, kas man labiau patinka. Ir norėjau profų pasisakymų tuo klausimu. Ar yra kam tekę montuot tiek bandpassą tiek uždarą dėžę į tokią vietą ir koks sėkmės rodiklis :-) Gal kokių fotkių ar šiaip patirties. Tik tiek.

  17. #17
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Citata "Robertas-G" rašė čia:
    Gamintojo duotas tūris daznai būna duodamas is akies...
    Paprastai gamintojai duoda kelis variantus dėžių. O jeigu duoda vieną, tai jis yra orentuotas į vidutinio automobilio salono charakteristikas ir jaunimo poreikį kalimui

    Citata "Robertas-G" rašė čia:
    šiaip kiekvienam garsiakalbiui geriausia pasigaminti kelias dėžes ir bandyti, kas nėra pigu...
    Hmm, nuvažiuosi į servisą taisytis mašiną, o tau pasakys žinai, yra nepigu, bet tu atsivežk antrą auto dalimis Iš kitos pusės, kalbant apie jūsų mylimas spaustas dėžes, tai kam ten jas kelias daryti ? Ar taip ar taip bus plaktukas, na geriausiu atveju apvyniotas storu veiloku
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  18. #18
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    As nekalbu apie kelias uzdaras... as kalbu pvz. viena uzdara, vienas fazikas, vianas BP, ir pagaliau galutinis variantas, tas kuris pasitvirtina ir montuojamas automobilyje...
    Kokio tipo deze man groja graziausiai net negaliu pasakyti, nors is tu, kurias esu dares, labiausiai patiko fazikai su audiofiline charakteristika...kabina nuo zemai, lygis skirtinguose dazniuose vienodas, mazi iskraipymai ir t.t. beda tik kad ilgoki portai gaunasi. paskutinis toks gavosi su 60cm ilgio lenktu portu, uztat EMMA CD Nr.7 gabala isgroja be priekaistu... is kitos puses pacukams geriausiai irgi fazikas, nes geriausiai "kilbasina", bet tokiu atveju reguliavimo daznis siekia 55Hz ir auksciau...uztat plaukai siausiasi...

  19. #19
    Savas Nerka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    518
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Kiek supratau is Roberto kalbos fazine deze duoda daugiau slegio nei BP... Tai ka as be reikalo dariau Band Pass'a :?: Tiklumo atvilgiu tai geriau bet slegio kolkas nejauciu, gal kai vatu bus pakankamai bus daugiau??? nes vented tai buvo ar 150Wrms ar 300wrms taip pat buvo (prunkste)

  20. #20
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Dėja bobučių neturių jau seniai mirusios, o žmonėms papasakosiu. Žmogus pasakė groti o ne spl. Ir kiekvienas turi savo nuomone apie tą ar kitą daiktą ir požiurį. Man labiausiai patinka uždara, ir bandpasas netenkina keliais punktais.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  21. #21
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Audi b4 dariau dėže kad butu boso tai juostinio tipo, fazikai i saloną. I golfą uždarą, labai patiko teisejams. labai daug priklauso nuo garsiakalbio ir dežes padarymo.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  22. #22
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    BP turi daugiau slegio!!! Robertai!
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  23. #23
    Bad Boy
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Jau žinau ką daryt. Pervažiuosiu per visus siūlančius vienokį ar kitokį variantą, jei jūs turite kokių pavyzdinių variantų arba darysite ką nors panašaus kokiam klientui. Kadangi visus variantus jungčiau prie tos pačios sistemos (galva, stiprai ir etc.) tai manau, kad skirtumas turėtų būti tik dėl subo ypatumų. Ir finale pasirinksiu tą variantą, kuris man labiausiai bus prie širdies pagal skambesį. Ir pagal tą variantą jau užsisakysiu konkrečiai man skirtą dėžę.

    Kaip manot, ar teisingai mąstau?

  24. #24
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Labai gerai tik pabandimui reiktu bent po porą dienų pasivažinėti, kad pilnai ivertinti.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  25. #25
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Citata "Bad Boy" rašė čia:
    Kaip manot, ar teisingai mąstau?
    Praktika rodo, kad tokios perklausos neduoda efekto. Kiekviena mašina yra daroma su kažkokiom tai išlygom ir pagal konkrečius poreikius.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  26. #26
    Nelius
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    Idomus svarstymai, apie band-pasinius filtrus ir slegius skirtingo tipo dezese.

    Filtro eiles numeris nurodo ne ka kita o kirtimo kampa per oktava !
    O dezes tipas automatiskai apsprendzia atkurimo charakteristikas:
    Uzdaro tipo - platus diapazonas praktiskai vienodu spaudimo lygiu
    Fazinvertorine - siauresnis diapazonas su didesniu slegiu
    Band-pass - labai siauras diapazonas (aisku galima prizaisti su ispletimu, bet atsiranda velavimai ir faziu nesuderinamumas) ir didziausias slegis - ir cia aisku tik is tradiciniu tipu deziu. Apie ruporines dezes kalbu ant LT zemes dar girdeti neteko...

    Dezes tipa manau reiketu rinktis priklausomai nuo to ka turi priekyje, turiu omenyje koki apatini diapazona reikia kompensuoti

    Priestaraukit :lol:

  27. #27
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Re: Del bandpasso

    [quote="Bad Boy"]Sveiki,

    norėčiau uzduot toki klausimeli: koks Jūsų nuomone yra optimalus subas sistemai, kurios pagrindinis tikslas yra kokybe, o ne slėgis.

    raso Gedas


    Dedi mazo diametro subus su mazu difuzoriaus svoriu (pvz15g)i maza turi,3-8l uzdara arba fazikas.Bus greitas ir tikslus bosas ir nadaug slegio.
    Na o subus galima ikisti kad ir i prietaisu paneles apacia, po sedyne ir tt.
    Viskas.

  28. #28
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Re: Del bandpasso

    Citata "Artūras S" rašė čia:
    Na o subus galima ikisti kad ir i prietaisu paneles apacia, po sedyne ir tt.
    Viskas.
    eik jau eik, šposinyke
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  29. #29
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Re: Del bandpasso

    Ka bendro turi svoris su litrais? Kiek pastebejau tai lengvo dofuzoriaus subai kaip tik reikalauja didelio turio.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  30. #30
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Del bandpasso

    na Arturas S turejo minty 13cm subus, ju ir membrana lengva, o pagal difuzoriaus plota, kokie 8 litrai jam jau daug...
    zinoma jei tai butu 38cm koncertinis subas, tada tikrai reikia dezes per visa bagazine...
    is kitos puses, kokio gi reikia grojimo is subo, jei jis negroja... viskas kas zemiau 50hz nelabai iseina vadinti muzika, tiesiog tonine kompensacija... o siaip man kuo toliau, tuo labiau nuo subu darosi bloga (cia asmeninis poziuris), nes tiesiog pradeda kuo toliau, tuo labiau nebepatikti slegis, kuri sukuria subai... man tai tiesiog trugdo klausytis muzikos...

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT