+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 59

Tema: JL 12w7 ar JL 12w6?

Hybrid View

  1. #1
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    27
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Plius gi demping faktorius pas šį stiprintuva nemažas.Blogiausiu atveju pakeisi stiprintuva...Geriau iškart geresni,negu veliau keisi
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  2. #2
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Na gal ir tiesą sakai.

  3. #3
    Jaunius senuks28 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2009
    Žinučių
    23
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    kabini 1000.1 ir nebus problemu tam 10w7

  4. #4
    Jaunius edga99 is on a distinguished road edga99's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    38
    Žinučių
    14
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    sveiki, kad nekurti dar vienos temos apie W6 tai rašau čia
    JL'o tinklapyje radau kad 12W6 jungiasi ant 2 arba 8 ohm'u
    ar nieko blogo neatsitiks pajungus ant 4 ohm ?
    norečiau jį užmaitinti nuo Eton pa 2802 bet pas ji 1kw tik prie 4ohm

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT