Plius gi demping faktorius pas šį stiprintuva nemažas.Blogiausiu atveju pakeisi stiprintuva...Geriau iškart geresni,negu veliau keisi![]()
Plius gi demping faktorius pas šį stiprintuva nemažas.Blogiausiu atveju pakeisi stiprintuva...Geriau iškart geresni,negu veliau keisi![]()
2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.
IPod
Na gal ir tiesą sakai.
kabini 1000.1 ir nebus problemu tam 10w7
sveiki, kad nekurti dar vienos temos apie W6 tai rašau čia
JL'o tinklapyje radau kad 12W6 jungiasi ant 2 arba 8 ohm'u
ar nieko blogo neatsitiks pajungus ant 4 ohm ?
norečiau jį užmaitinti nuo Eton pa 2802 bet pas ji 1kw tik prie 4ohm![]()
Bookmarks