Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 6 iš 6

Tema: Nakamichi CD-500 vs Alpine CDA-9887r

  1. #1
    Naujokas Saull is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2009
    Vieta
    jUKei
    Amžius
    43
    Žinučių
    36
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą Nakamichi CD-500 vs Alpine CDA-9887r

    Taip atsitiko, jog vienas pardavėjas pasiulė Nakamichi ir Alpine modelius uz ta pačią kainą. Jūsų nuomone , kuris varantas būtų protingesnis ? Kiek teko skaityti , tai patikimumo prasme Alpine vienvaldis lyderis, kai tuo tarpu Nakamichi turi problemų su CD nuskaitymu, displėjum, cd paėmimo mechanizmu ir t.t. Kaip atsiliepė vieno USA forumo dalyvis : geras daigtas KOL VEIKIA. Pardavėjas paklaustas dėl garantinio atsakė, jog Nak'as nebūtų keičiamas i naują, o būtų remontuojamas.
    Dar vienas (tikriausia svarbiausias) niuansas yra tai, jog pagrinde viskas klausoma mp3 formate, taigi ar nėra Nak'as bereikalingai per geras daigtas tam dalykui ? Dėl stiprintumo ir sub'o kolkas nenusprendziau ir renku info.
    Dekui iš anksto.
    P.S . Žinau, jog geriausia nusprest pačiam pasiklausius kaip groja, bet pardavėjas už kelių šimtų myliu , ir važiuot tikrai neapsimoka. Internete radau tik vieną palyginimą Nak'o naudai skambesio prasme, bet ir tas toks nerimtas pasirodė. Šitos temos nebūčiau sukūręs, jei ne atsiliepimai dėl Nak'o nekokio patikimumo. Taip pat idomu ar man išvis verta keisti grotuvą ,kai 90 % klausau mp3.
    Last edited by Saull; 2009-09-04 at 11:36 AM.
    アリスト JZS161

  2. #2
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Po šio sulyginimo į Nakamichi žiūriu dar labiau rezervuotai. Nekalbu apie tai, kad kažkodėl taip giriamas CD-45z vis tik buvo geras tik pačioje pradžioje. Po to patapo paprastu kitaisku su Nakamichi veidu.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  3. #3
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Saull rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Taip atsitiko, jog vienas pardavėjas pasiulė Nakamichi ir Alpine modelius uz ta pačią kainą. Jūsų nuomone , kuris varantas būtų protingesnis ? Kiek teko skaityti , tai patikimumo prasme Alpine vienvaldis lyderis, kai tuo tarpu Nakamichi turi problemų su CD nuskaitymu, displėjum, cd paėmimo mechanizmu ir t.t. Kaip atsiliepė vieno USA forumo dalyvis : geras daigtas KOL VEIKIA. Pardavėjas paklaustas dėl garantinio atsakė, jog Nak'as nebūtų keičiamas i naują, o būtų remontuojamas.
    Dar vienas (tikriausia svarbiausias) niuansas yra tai, jog pagrinde viskas klausoma mp3 formate, taigi ar nėra Nak'as bereikalingai per geras daigtas tam dalykui ? Dėl stiprintumo ir sub'o kolkas nenusprendziau ir renku info.
    Dekui iš anksto.
    P.S . Žinau, jog geriausia nusprest pačiam pasiklausius kaip groja, bet pardavėjas už kelių šimtų myliu , ir važiuot tikrai neapsimoka. Internete radau tik vieną palyginimą Nak'o naudai skambesio prasme, bet ir tas toks nerimtas pasirodė. Šitos temos nebūčiau sukūręs, jei ne atsiliepimai dėl Nak'o nekokio patikimumo. Taip pat idomu ar man išvis verta keisti grotuvą ,kai 90 % klausau mp3.
    imk gražesnį. jokio skirtumo tu grojime nepajusi. tikrai nemanau kad kokybė pirmoje vietoje. ir išvis geriau benzino įsipilk.
    +37061857133 edmas

  4. #4
    Naujokas Saull is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2009
    Vieta
    jUKei
    Amžius
    43
    Žinučių
    36
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    imk gražesnį. jokio skirtumo tu grojime nepajusi. tikrai nemanau kad kokybė pirmoje vietoje. ir išvis geriau benzino įsipilk.
    Klausimas ne apie benza buvo. Nak'as man idomus savo išgirtu skambesiu, 9887'as savo proco galimybem ir Imprint'u. Išvaizda man paskutinis kriterijus renkantis tokius daigtus. Paklausiau, nes kaina tokia pat , o abu grotuvai turi savu pliusu ir minusu.
    Artūrai - ta rewiev jau buvau skaites.
    アリスト JZS161

  5. #5
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Saull rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Klausimas ne apie benza buvo. Nak'as man idomus savo išgirtu skambesiu, 9887'as savo proco galimybem ir Imprint'u. Išvaizda man paskutinis kriterijus renkantis tokius daigtus. Paklausiau, nes kaina tokia pat , o abu grotuvai turi savu pliusu ir minusu.
    Artūrai - ta rewiev jau buvau skaites.
    citatoje paryškinau tavo klausimą ir į jį atsakiau. nesvarbu kas kaip išgyrė kokio nors grotuvo skambesį, bet nauda klausydamas mp3 pajusi tik su aukšto oktaninio skaičiaus benzu, ir joks nakas nepadės tai kompresijai net priartėti prie gero grojimo. todėl ir sakau jei nori šiaip grotuvą keisti imk gražesnį, jei nori tik kad geriau grotų - pilk benzino ir nemėtyk pinigų į balą. mp3 negros net su f1
    +37061857133 edmas

  6. #6
    Naujokas sony is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    33
    Žinučių
    34
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    cd500 ir 9887 visiškai priešingai grojantys grotuvai : nakas ramesnis, šiltesnis , santūresnis ir toks braižas vyrauja visoj nakamichi aparaturoj : komfortiškas, lengvas skambesys. Toks skambesys neturėtu patikt sunkesnės muzikos gerbėjams, jiems trūks dinamikos , atakos ,raiškos . O alpinkė : dinamiška , raiški , šaiži su nakamichi palyginus.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT