"Vertalų"... Aš supratau-protingų minčių, parašytų nemūsiškai, išverstų ir patalpintų į forumą, ar taip? O ar nebus tai tik jau kažkada skaitytų minčių citavimas? Ar net vagimas? Tokių ir be vertimo turiu, mintinai žinau, pagal tokias, galima sakyti-gyventi išmokau ir gyvenu. :!:Artūras-M link=topic=1297.msg30691#msg30691 date=1134988872 rašė čia:


Deja ne visada gerai, bet yra kaip yra. O jeigu turi informacijos, straipsnių, vertalų ir tt mes visuomet esam pasiryžę patalpinti. Aš irgi va rašau porą straipsnių iš karto apie kažką, bet vis nėra laiko kada baigti....
Reply With Quote
Bookmarks