+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 15 iš 15

Tema: Noriu pirkt ausines - reikia nuomonės // Vid klasės

  1. #1
    Fuksas urahara is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2009
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Noriu pirkt ausines - reikia nuomonės // Vid klasės

    Labas,

    Esu naujokas ir tiesa sakant užsiregistravau čia nes man reikia pagalbos.
    Noriu pirkt ausines (ne sau) ir labai sunku apsisprest. Idomu ką patartumėte jūs ir kokia jūsų nuomonė. Pats turiu KOSS R/80, man užtenka. Žmogus nori kokybiško garso. Esant ribotiems finansams ir daukmaž peržiurėjus statistika liko trys kandidatai.

    1. KOSS PRO4AAT
    2. SENNHEISER HD555
    3. KOSS R/80

    1 klausimas: Ar 250Ohm ausines patemptu PC garso plokštė (ne butinai integruota ), kad normaliai klausyt būtų galima?
    2 klausimas: Ar esat kuris nors bandes HD555 ar kažką panašaus? Kaip garso izoliacija? Faktorius gan būtu svarbus... Ar labai praleidžia garsą vidun ir išorėn, ar bent vidutiniškai izoliuoja?
    3 klausimas: Ką rinktumėtės jūs? Kodėl?

    Pagarbiai,
    Jonas S.

  2. #2
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Citata urahara rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Labas,

    Esu naujokas ir tiesa sakant užsiregistravau čia nes man reikia pagalbos.
    Noriu pirkt ausines (ne sau) ir labai sunku apsisprest. Idomu ką patartumėte jūs ir kokia jūsų nuomonė. Pats turiu KOSS R/80, man užtenka. Žmogus nori kokybiško garso. Esant ribotiems finansams ir daukmaž peržiurėjus statistika liko trys kandidatai.

    1. KOSS PRO4AAT
    2. SENNHEISER HD555
    3. KOSS R/80

    1 klausimas: Ar 250Ohm ausines patemptu PC garso plokštė (ne butinai integruota ), kad normaliai klausyt būtų galima?
    2 klausimas: Ar esat kuris nors bandes HD555 ar kažką panašaus? Kaip garso izoliacija? Faktorius gan būtu svarbus... Ar labai praleidžia garsą vidun ir išorėn, ar bent vidutiniškai izoliuoja?
    3 klausimas: Ką rinktumėtės jūs? Kodėl?

    Pagarbiai,
    Jonas S.
    Jei reikia gero garso slopinimo, 555 iškart atkrenta, nes jos kaip ir visos atviro tipo ausinės praleidžia garsus (tu puikiai girdi aplinką, kaip ir palink tave žmonės girdi ką tu klausai).
    Koss'u neklausęs.
    Tavo atveju siūlau atkreipti į Denon'us, tiksliau į AH-D501, kaina labai panaši, groja mano manymu geriau ir kas svarbiausia yra uždaro tipo.

  3. #3
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Koss Porta Pro

    Netikiu, kad už tokius pinigus rastum ką nors gražiau grojančio Klausiausi, groja super Aišku atsižvelgiant į kaina Tik vat, kad neuždaros ir neišvaizdžios

  4. #4
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    O man asmeniškai PortaPro, visiškai nepatiko... kažkoks plastmasinis garsas, žemi nei gilūs, nei artikuliuoti... aukšti žviegantys, beje labai nepatogios man (kaip ir absoliučiai visos Grado ausinės, išskyrus gal būt pigiausias - SR60), kas man labai svarbu naudojant ausines. Aišku viskas IMHO

  5. #5
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    turiu tokias (Sennheiser EH 350) ir esu patenkintas, skamba tikrai kokybiškai, garsas į išore truputį patenka, bet garsiau klausantis visiškai atsiriboju nuo pašalinių garsų

  6. #6
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Jazzas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O man asmeniškai PortaPro, visiškai nepatiko... kažkoks plastmasinis garsas, žemi nei gilūs, nei artikuliuoti... aukšti žviegantys, beje labai nepatogios man (kaip ir absoliučiai visos Grado ausinės, išskyrus gal būt pigiausias - SR60), kas man labai svarbu naudojant ausines. Aišku viskas IMHO
    Na žemų nėra ko norėti iš tokio tipo ausinių Dėl nepatogumo irgi sutinku O dėl plasmasės ir spiegimo, tai tikrai nesutiksiu Beje ne aš vienas klausiau ir buvo vieninga nuomonė

  7. #7
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Turiu SENNHEISER HD595
    Klausau darbe nuo paprastos garso plokstes groja normaliai. kas dėl garso izoliacijos klausant tyliai girdi aplinka, ir kaip minėjo tavo garsą girdi kiti.
    Tavo minėtu neklausiau, ir aplamai jau kokius 2 metus kitu ausinių neklausiau.
    Dar vienas pastebėjimas, labai gerai sėdi ant galvos ir po visos darbo dienos nejauti diskomforto.

  8. #8
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Dar vieną variantą prisiminiau, Sennheiser PX200 uždaro tipo, PX100 atviro topo. PX100 manau yra tiesioginis konkurentas Porta'iPro (kainuoja panašiai, abi susilanksto, atviro tipo ir t.t.)
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  9. #9
    Fuksas urahara is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2009
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Dėkui
    Denonus reiks pabandyt realiai Hi-fi pasauly.
    Gaila neturi jie KOSS, norėčiau palygint. O kitas manau tiesiog bandysiu...

  10. #10
    Savas JLsystem is on a distinguished road JLsystem's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2008
    Žinučių
    310
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Na jei ka galim suderinti ir AKG K430 pabandymui kaina paderinsim irgi.

  11. #11
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Technics RP-dj1200
    ir groja ir valina 8 metai prie pulto ir jokių bėdų, kaina apie 400Lt. Senheiser labai dažnai neatitinka kainos ir kokybės santykio

  12. #12
    Aktyvus hellmis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2006
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    39
    Žinučių
    204
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Lyginamos Koss ausinės R80 ir Pro 4aat yra iš esmės skirtingos, vienos, sakykim, plačiai visuomenei, kitos - studijinės, groja irgi visiškai skirtingai. Pagaminimas taip pat skiriasi, kaip ir kaina Porta pro modelis su normaliu grotuvu groja tikrai gerai, aišku turi savitą garso specifiką, bet tai yra nešiojimui skirtos atviro tipo ausinės, pagal skambesį arčiau prie R80 nei Pro 4aat. Nešiojimui nieko įdomiau neradau už panašią kainą. Iš sennheiser girdėjau labai nedaug modelių, įspūdį paliko tik hd600, tiesa ir jų kaina Siūlyčiau nueiti ir pasiklausyti, susirask atstovą.

  13. #13
    Fuksas urahara is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2009
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Dėkui visiem už pagalbą! Tema galima trinti.
    Nusipirkom SENNHEISER HD 555. Garsas labai švarus ir gražus. Klausant ankustinės muzikos visos galinybės atsiskleidžia. Labai malonu klausyt. Išbandėm visas iš sąrašo (ir DENON). Kadangi merginos galva palyginus su maniške tai jai KOSS netiko nei vienos nes nepatogios buvo ir normaliai neprisispaudė, DENON ir man ir jai lb kazkaip keistai ant galvos "sėdėjo", o ir garsas prislopintas jautėsi (lyginant su uždarom, KOSS R/80 geriau skamba), SENNHEISER HD 448 iri tokios prislopintos jautėsi, bet kažkas turbūt panašaus į KOSS R/80, tik kažkaip iri nepatogiai ant galvos sėdi. Va KOSS Pro4AAT tikrai gerai skamba, bet čia jau irgi patogumo klausimas koja pakišo :/ O HD 515 nebuvo rinktasi nes nežymiai prislopintas garsas buvo lyginant su HD 555, bet kadangi spalva merginai labiau patiko o ausinėm buvo ruoštasi iki 300lt išleist tai buvo pasirinktos HD 555.

  14. #14
    Naujokas firebug is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2009
    Amžius
    40
    Žinučių
    70
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    555 labai mielos ausines jei klausyt namie ramiai išsidrebus ant sofkutes kai niekas aplink nesibaladoja ir nenervina nei mergina su kočelu nei šuo su pypsinčiais žaislais.
    Prie tokių ausinių dar pasikomplektuočiau lempini ausinių stiprintuvą

  15. #15
    Naujokas Finalfour is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2007
    Žinučių
    31
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata firebug rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    555 labai mielos ausines jei klausyt namie ramiai išsidrebus ant sofkutes kai niekas aplink nesibaladoja ir nenervina nei mergina su kočelu nei šuo su pypsinčiais žaislais.
    Prie tokių ausinių dar pasikomplektuočiau lempini ausinių stiprintuvą
    Sennheiser HD 555 labai mielos ausines, bet gaila atviro tipo, su savais minusiais ir aisku pliusiais. Ne, bet paklauses kaip skamba Denon AH-D1001 padejau i sali tuos sennheiserius
    O tie pigesni denonai tikrai ant galvos nepatogus, o stai sie mano isigyti denonai - tobulo patogumo. konrastai, ne kitaip Ne, bet ir kainu kategorija jau kita, Denon ah-d1001 520lt kastuoja...

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT