Sveiki mieli kolegos, va iskilo tokia dilema, taip atsitiko, kad nebeturiu jokios magnetolos ir nusprendziau, gal netgi butu idomu pabandyti isideti kokia tai multimedia. Pas mane BMW E39 ir man vienintelis budas detis 1DIN dydi su isvaziuojanciu ekranu tai ir dabar sprendziu, ka man detis. Apsiziurejau nemazai pradedant Eonon fima baigiant Pioneer ir Clarion. Is pradziu galvojau, kad nereikia man rimtos firmos uzteks ir tu Eneon, bet persigalvojau ir Nusprendziau jei jau moketi pinigus tai tik uz kokybiska daikta, tai ir norejau jusu paklaust: Kas jusu nuomone is situ modeliu butu gereu ? Pioneer AVH-P5700 Pioneer AVIC-X1BT Clarion VRX578USB. Noreciau, kad pasidalintumete savo mintis apie siuos modelius kokie ju pliusai ir minusai ir ka patartumet. O gal as bereikalo tik ziuriu i situos tris modelius gal yra ir kazkas dar vertas demesio uz panasia kaina? o ir idomumo delei kaip tie eonon modeliai ? gal jie irgi visai verti demesio ? tik kad as juos bereikalo nuvertinu? Esu numates sitam reikalu skirti +- 1000lt. Is karto aciu uz protingus ir pagrystus atsakymus