Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 2 1 2 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 32

Tema: Del multimediju, padekit issirinkti

  1. #1
    Jaunius raimysas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Vilnius - Šiauliai
    Žinučių
    14
    Rep Power
    16

    Unhappy Del multimediju, padekit issirinkti

    Sveiki mieli kolegos, va iskilo tokia dilema, taip atsitiko, kad nebeturiu jokios magnetolos ir nusprendziau, gal netgi butu idomu pabandyti isideti kokia tai multimedia. Pas mane BMW E39 ir man vienintelis budas detis 1DIN dydi su isvaziuojanciu ekranu tai ir dabar sprendziu, ka man detis. Apsiziurejau nemazai pradedant Eonon fima baigiant Pioneer ir Clarion. Is pradziu galvojau, kad nereikia man rimtos firmos uzteks ir tu Eneon, bet persigalvojau ir Nusprendziau jei jau moketi pinigus tai tik uz kokybiska daikta, tai ir norejau jusu paklaust: Kas jusu nuomone is situ modeliu butu gereu ? Pioneer AVH-P5700 Pioneer AVIC-X1BT Clarion VRX578USB. Noreciau, kad pasidalintumete savo mintis apie siuos modelius kokie ju pliusai ir minusai ir ka patartumet. O gal as bereikalo tik ziuriu i situos tris modelius gal yra ir kazkas dar vertas demesio uz panasia kaina? o ir idomumo delei kaip tie eonon modeliai ? gal jie irgi visai verti demesio ? tik kad as juos bereikalo nuvertinu? Esu numates sitam reikalu skirti +- 1000lt. Is karto aciu uz protingus ir pagrystus atsakymus

  2. #2
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Esu turėjęs avic-x1bt , manau jis bus geriau už p5700, nes aukštesnė klasė jo,o šiaip tai jeigu nežiūrint į muzikos kokybę, tai visai nebloga multimedija, esu ją lyginęs su kažkokiu kinišku manau panašaus lygio kaip tavo minėtasis eneon, tai skirtumas tiek raiškos,tiek muzikos atžvilgiu akivaizdus.

  3. #3
    Jaunius raimysas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Vilnius - Šiauliai
    Žinučių
    14
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    o kaip tas clarion'as ? ka apie ji galit pasakyt? gal kas esat tureje? verta ar neverta ji isigyt ?

  4. #4
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    i e39 puikiai isideda ir 2 din...
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  5. #5
    Jaunius raimysas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Vilnius - Šiauliai
    Žinučių
    14
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    as sutinku kad puikiai bet db pasakyk kur nusipirkti ta metalini dekla kur pacia mage laiko vidui, ir kur nusipirkti ta toki plastmasini rema kur aplink mage yra kad butu 2 din

  6. #6
    beausis :) manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Calgary, Canada
    Amžius
    39
    Žinučių
    895
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata raimysas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    as sutinku kad puikiai bet db pasakyk kur nusipirkti ta metalini dekla kur pacia mage laiko vidui, ir kur nusipirkti ta toki plastmasini rema kur aplink mage yra kad butu 2 din
    O netyčia nebus viso šito gėrio perkant magą komplekte?..

  7. #7
    Jaunius raimysas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Vilnius - Šiauliai
    Žinučių
    14
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    komplekte bus tik stalcius ir aplink mage apvadelis o ta didele plastmase perkama yra atskirai skirta grinai e39 as lietuvoi jos nesu mates pirktis o is ebay siustis lb brangiai nori uz ja

  8. #8
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Pilna tų plastmasių yra pirkt, be problemų radau savo E46, o aš asmeniškai dečiau 2din į e39.

  9. #9
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą

    Citata raimysas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    as sutinku kad puikiai bet db pasakyk kur nusipirkti ta metalini dekla kur pacia mage laiko vidui, ir kur nusipirkti ta toki plastmasini rema kur aplink mage yra kad butu 2 din
    nuvažiuoji pas montuotoją ir įdės be problemų.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  10. #10
    Jaunius raimysas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Vilnius - Šiauliai
    Žinučių
    14
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    ErnasGTD nu suraski db internete lietuviskam puslapy pirkti plastmase sita kad tiktu 2 din

  11. #11
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Jeigu būtum iš alytaus, parodyčiau kur būtų galima nusipirkt.Arba paklausyk atvortkės ir nuvažiuok pas montuotoją, gražiau atrodys nei plastmasė, kaip aptrauks iš šonų tarkim oda.

  12. #12
    Naujokas firebug is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2009
    Amžius
    40
    Žinučių
    70
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Nenorint kurti naujos temos ar yra 2DIN multimedia padoresnė kuri turėtų nuimama "galvą" ?

  13. #13
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Na teko klausyt tik vieną kenwood multimediją su nuimama galva, jeigu labai nereikalauji garso kokybės tai manau tenkins, modelio tikslaus nepamenu.

  14. #14
    Naujokas firebug is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2009
    Amžius
    40
    Žinučių
    70
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Citata ErnasGTD rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na teko klausyt tik vieną kenwood multimediją su nuimama galva, jeigu labai nereikalauji garso kokybės tai manau tenkins, modelio tikslaus nepamenu.
    Na iš kenwood'u kurie domintu nei vienas neturi nuimamo skydelio. Čia nebent kas iš senųjų turejo.

  15. #15
    Jaunius raimysas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Vilnius - Šiauliai
    Žinučių
    14
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    JVC yra su nuimamu snukiu jei tiksliau tai va prasau http://auto.plius.lt/skelbimas/lange.../jvc/id-332396

  16. #16
    Jaunius raimysas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Vilnius - Šiauliai
    Žinučių
    14
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    o del to tai ok, sutinku su jumis kad 2 din bet man vistiek reikia isvaziuojancio tai va jei kas esat turejo ar zinot papasakokit apie ta clariona is mano sarasiuko kuklaus kas ten jam kaip ir kas ir ar vertas jis tu pinigu kuriuos uz ji nori

  17. #17
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata raimysas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    o del to tai ok, sutinku su jumis kad 2 din bet man vistiek reikia isvaziuojancio tai va jei kas esat turejo ar zinot papasakokit apie ta clariona is mano sarasiuko kuklaus kas ten jam kaip ir kas ir ar vertas jis tu pinigu kuriuos uz ji nori
    nežinau iš kur pas tave tas poreikis atsirado multimedijai.. na bet jeigu jau yra tai vadinasi dekis.
    esu išklauses nemažai multimediju, tavo isvardinto clariono neteko, bet kiek teko clarionu (multimediju) klausyt nepaliko jokio įspudžio. tiesa pasakius vietoj taves rinkčiausi kažką iš 2din. atsimenu kažkuris kenwood 7... (2 dinu) paliko nebloga yspūdį. o šiaip tai visos multimedijos yra sukurtos vaizdui o ne garsui. tu net neisivaizduoji koki malonuma patiria ausis kai po mulimedijos i ta pačia sitema pajungiau pabandyti pioneer 77. tad žiūrėk kas tau svarbiau, ar pasimaivyti prieš panas, ar turėti geresnį garsą.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  18. #18
    Aktyvus magius is on a distinguished road magius's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2009
    Vieta
    Astana-Kazachstanas
    Žinučių
    162
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    aš asmeniškai irgi nusivylęs pigiosiom multimediom,vaizdas gražus ,bet garso atžvilgiu tai patyliu... dabar jos beveik nebenaudoju,nebent toliau važiuodamas užsimetu kokį filmą,kad kelionė neprailgtų.kai reikia muzikos,geriau kisu paprastą cd i naką,ausiai mielas skirtumas

    o dėl ponieriaus avic1 tai paskutinis š... labai nepatiko iš jo sklindantis ''garsas'',jvc šiuo atveju lenkia. kitas momentas,avico tai dažnai netraukiosi iš mašinos,nes ''smegenų'' kabelio jungtis gretai išsimala...
    Last edited by magius; 2009-10-30 at 09:17 AM.

  19. #19
    Aktyvus Saras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Utena
    Amžius
    34
    Žinučių
    135
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Man aktuali tema, nes pats dar tik savaitę turiu e39. Visi sakot dėt 2din, bet tai kitoje temoje, kai klausiau, tai sakėt kad pečiuko apdaila gadinasi kažkas tai, gal galėtumėt plačiau? Aš galvoju apie 2din, bet jei ten labai gadinasi, tai nežinau, paskui kito grotuvo norėsi ir turėsi dėt 2 din, arba keist pečiuka, nekoks variantas.
    Dabar autoriau, buvusioje auto iš pat pradžių turėjau pioneer x1, tik ne bt, o tą, kur be bluetoof'o, na nežinau, šiaip grojimas mane gan tenkino, nes žinojau, kad tai multimedija ir nėra ko norėti iš jos, bet pardaviau ir nusipirkau tavo minėtą clarion ir po dienos naudojimo jau gailėjausi, nors nupirkau gan pigiai ir dar su garantija. Na nepatiko man jis nors tu ką. Grojimas, jei mp3 ir 320 kbs, tai dar galima klausyt, jei 128, tai baisiai grojo, rodė, tai gražiai ir divix skaitė, tačiau dvd vistiek geriau, nes visus pvz klipus rodo per visą ekraną, o divx reikia nustatinėt kėkvienam kitaip ir tai kaikuriem nepasidaro per visą ekraną. Patiko tai, kad gali žiūrėt į ekraną iš šono, nes nesikeičia spalvos (pioneer iš šono rodydavo tamsiai kažkaip), dar pioneer buvo geriau, nes turėjo mažytį ekraniuką ir suskleidus lcd, o ant clarion - ne, pioneer lcd pasvirimo kampas reguliuodavosi taip kiek reikia, o ten gal tik 3 lyg ir padėtys, ant clarion pultelio tiek nereikalingų funkcijų pridėta, kad aš jo nenaudodavau, nes jis labai didelis ir jis gulėdavo bardačioke Dar iš USB gali grot tik dainos (nei klipų, nei filmų, nei foto), o ir tų dainų kokybė ryškiai blogesnė, negu klausant tą pačią dainą iš cd, kad ir mp3. Tai va tiek. Nepykit jei nerišliai parašiau.
    Papasakokit plačiau apie 2din idėjimą į e39, ačiū

  20. #20
    Aktyvus Saras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Utena
    Amžius
    34
    Žinučių
    135
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    dar papildymas clarion meniu gan patogus, bet įkirus, pioneer tiek pačio grotuvo, tiek meniu daug gražiau žiūrisi. Ir jei suskleistas lcd, tai clarion'e dainą galėsi perjungt tik išskleidęs ekraną arba pulteliu, o pioneer yra papildomas mygtukas ant panelės, skirtas perjungt dainai ar visam aplankui.

  21. #21
    Aktyvus magius is on a distinguished road magius's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2009
    Vieta
    Astana-Kazachstanas
    Žinučių
    162
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    mano nuomone dek 2din,šiaip daugumai bmw tiek e39 tiek e46 reikia apgadint pečiuką,tačiau pati panelė nesigadina. dar yra viena išeitis,detis rimtesnį dvd grotuvą,ji slėpti i bardačioka ar daiktadėžę,o pati ekrana montuoti i panelę

  22. #22
    Aktyvus Saras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Utena
    Amžius
    34
    Žinučių
    135
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Čia kaip suprantu 2din? http://www.janus-design.net/english/...larionmax2.jpg
    Bet nesuprantu kas čia kur gadinasi? Ar ten iš vidaus kažkas gadinasi?

  23. #23
    Aktyvus magius is on a distinguished road magius's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2009
    Vieta
    Astana-Kazachstanas
    Žinučių
    162
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Saras rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Čia kaip suprantu 2din? http://www.janus-design.net/english/...larionmax2.jpg
    Bet nesuprantu kas čia kur gadinasi? Ar ten iš vidaus kažkas gadinasi?
    taip 2din. šiaip jis iš gylio netelpa ten,neina iki galo įgrūsti.

  24. #24
    Aktyvus Saras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Utena
    Amžius
    34
    Žinučių
    135
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    O tai kai perdaro viskas veikia?

  25. #25
    Aktyvus magius is on a distinguished road magius's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2009
    Vieta
    Astana-Kazachstanas
    Žinučių
    162
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Saras rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O tai kai perdaro viskas veikia?
    ka turi omeny? jei kalbi apie pečių,tai beabejo veikia

  26. #26
    Aktyvus Saras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Utena
    Amžius
    34
    Žinučių
    135
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Kas supranta ką ten reikia daryt, tai pasakykit orientacinę kainą, kiek kainuotų perdarymas?

  27. #27
    Aktyvus Saras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Utena
    Amžius
    34
    Žinučių
    135
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Gavau pioneer avic hd1bt, kokios jūsų nuomonės apie jį? Kaip kokybė jo? Dar automobilyje savam neišbandžiau ir tikriausiai dar ne tuoj išbandysiu, nes dar nieko nesudėta, bet šiaip kambary pasijungiau, tai patinka valdymas, meniu, kad kietas diskas yra, divx kaip supratau tai nėra, bet man nėra tai būtinybė. Tik va nepridėjo linijinių šitų kištukų, kiek panašiai jie kainuoja? čia iš vienos jungties turi išeit ir kamerom ir stipram linijiniai, ar atskirai? jei atskirai, tai tom kamerom net nepirksiu. Taigi laukiu nuomonių

  28. #28
    Aktyvus Saras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Utena
    Amžius
    34
    Žinučių
    135
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Tai nieks nieko nepapasakos? lyg ir jojo minėjo, kad tokį turėjo

  29. #29
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    nei groja nei vark linijinis apie 100lt
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  30. #30
    Aktyvus Saras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Utena
    Amžius
    34
    Žinučių
    135
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Geros naujienos

+ Reply to Thread

Tags for this Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT