+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 5 iš 5

Tema: dingo stiprintuvo galia

  1. #1
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    41
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą dingo stiprintuvo galia

    nutiko toks nemalonus reikalas siandien. dingo stiprintuvo puse galios. beda ta, kad ir "bass remote control" pradejo visiskai nebeveikti. itarimas kyla, kad sudege BRC. klausimas butu, ar kai su BRC prisuki garsa, ir tada atjungus brc garsas nesugryzta automatiskai i maksimuma? jei taip tai kaip man dabar atsukti stiprintuvo galia? o gal kas nors turi kitu versiju kas nutiko?
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  2. #2
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    53

    Pagal nutylėjimą

    Citata darializ rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nutiko toks nemalonus reikalas siandien. dingo stiprintuvo puse galios. beda ta, kad ir "bass remote control" pradejo visiskai nebeveikti. itarimas kyla, kad sudege BRC. klausimas butu, ar kai su BRC prisuki garsa, ir tada atjungus brc garsas nesugryzta automatiskai i maksimuma? jei taip tai kaip man dabar atsukti stiprintuvo galia? o gal kas nors turi kitu versiju kas nutiko?
    tai gal visgi primena, kad jau laikas permainoms mašinoje žinai apie ką aš.

    iš stipreko ištraukt pabandyk laidą BRC.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  3. #3
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    41
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata atvortke rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tai gal visgi primena, kad jau laikas permainoms mašinoje žinai apie ką aš.

    iš stipreko ištraukt pabandyk laidą BRC.
    ramiai.. man dar komandiruotes nesibaige

    ko as tik nebandziau daryti, ir laida istraukti bandziau,, ir visiskai nuo stiprintuvo itampa atjungti istraukus brc laida, ir ant stiprintuvo gaina sukineti. vistiek tas pats. toks jausmas kad su brc nusuktas gainas beveik iki minimumo ..
    istraukus brc laida is stiprintuvo, brc gainas turi iki maximumo atsistatyti ? ar cia nuo stiprintuvo modelio priklauso?
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  4. #4
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    53

    Pagal nutylėjimą

    kiek man tekę matyt tai brc garsą tik slopiną, t.y. jį ištraukus niekas signalo neslopina ir gaunasi tas pats kaip atsukus max ant BRC.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  5. #5
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    41
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata atvortke rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kiek man tekę matyt tai brc garsą tik slopiną, t.y. jį ištraukus niekas signalo neslopina ir gaunasi tas pats kaip atsukus max ant BRC.
    nuliudinai tu mane.. teks vezti stiprintuva tikrinti
    tik wa jeigu stiprui kazkas, tai nesuprantu kodel brc neveikia
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT