+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 56

Tema: Kodel iskrauna akumoliatoriu?

Hybrid View

  1. #1
    Naujokas CTO_Saras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    59
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Grotuvas gali imti srovę net ir išjungtas. Mano Alpine valgo 0.13 A, taigi per 5 dienas pasodina akumą tiek, kad vos vos užkuriu. Pasidariau jungiklį, nes kitaip negaliu palikt mašinos ilgiau.... Ir ką gamintojai sau galvoja darydami tokias nesamones... Kaip pamatuot ramybės srovę pateikta aukščiau esančiame poste.

  2. #2
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    36
    Žinučių
    3,235
    Rep Power
    55

    Pagal nutylėjimą

    Citata CTO_Saras rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Grotuvas gali imti srovę net ir išjungtas. Mano Alpine valgo 0.13 A, taigi per 5 dienas pasodina akumą tiek, kad vos vos užkuriu. Pasidariau jungiklį, nes kitaip negaliu palikt mašinos ilgiau.... Ir ką gamintojai sau galvoja darydami tokias nesamones... Kaip pamatuot ramybės srovę pateikta aukščiau esančiame poste.
    Ir ką gi tu sau galvoji? Kad alpine nemoka padaryt kad neimtų? Jei pas tave CVA- 104 (negarantuoju dėl modelio) 1din išlendantis, tai galiu pasakyt kad gulėjęs jis pas meistrus, ir niekaas neišsprendė bėdos.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  3. #3
    Naujokas CTO_Saras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    59
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Taip gerbiamas atvortke, manau kad Alpine nesugeba padaryt kad neimtų O jei rimtai, tai idiotai taupo ir pagaili atminty palaukančių elementų, o nueina pigiausiu ir lengviausiu keliu, kad naudoja elektrą ėdančius elementus atminčiai palaikyti. Čia mano neprofesionali nuomonė. O modelis tai CDA-9885r pirktas naujas ir kvepiantis dažais.

  4. #4
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    54
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą

    Citata CTO_Saras rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Taip gerbiamas atvortke, manau kad Alpine nesugeba padaryt kad neimtų O jei rimtai, tai idiotai taupo ir pagaili atminty palaukančių elementų, o nueina pigiausiu ir lengviausiu keliu, kad naudoja elektrą ėdančius elementus atminčiai palaikyti. Čia mano neprofesionali nuomonė. O modelis tai CDA-9885r pirktas naujas ir kvepiantis dažais.
    o kodėl visi mašinų gamintojai savo gamyklines magnetolas padarę taip kad dirbtų tik nuo rakto? irgi visi apsoliučiai idiotai?
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  5. #5
    Naujokas CTO_Saras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    59
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    O kodėl tie gamykliniai magai palaiko atmintį ir nesodina akumuliatoriaus? Matyt maitinimo grandinė geriau padaryta. Aišku apie grojimo kokybę nėra ką šnekėt...

  6. #6
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    42
    Žinučių
    552
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata CTO_Saras rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O kodėl tie gamykliniai magai palaiko atmintį ir nesodina akumuliatoriaus? Matyt maitinimo grandinė geriau padaryta. Aišku apie grojimo kokybę nėra ką šnekėt...
    Kiek teko susidurti atjungus + atminstis dingsta pas gamyklinius. Pataisyk jei klystu.

  7. #7
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    42
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    36

    Pagal nutylėjimą

    Citata Cezarijus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kiek teko susidurti atjungus + atminstis dingsta pas gamyklinius. Pataisyk jei klystu.
    yra du pliusai vienas pagrindinis maitinimo nuo kurio ir atmintis palaikoma, kitas sužadinimui nuo spynelės, gamykliniai magai beveik visi nelaiko atminties, teisingai pajungtas magnetofonas praktiškai akumuliatoriaus energijos neeikvoja, gali, kad ir mėnesį stovėti mašina. Savo clariona kai jungiau turėjau dėti atskirą jungtuką ant sužadinimo, nes kitaip 2d ir nebe užkuriu su nauju akumuliatoriumi, jungiklį teko dėti atskirą, nes pas mane nuo spynelės nėra padėties prieš degimą

  8. #8
    Aktyvus magius is on a distinguished road magius's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2009
    Vieta
    Astana-Kazachstanas
    Žinučių
    162
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Cezarijus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kiek teko susidurti atjungus + atminstis dingsta pas gamyklinius. Pataisyk jei klystu.
    jei atjungi pagrindinį pliusą tai taip,visi orginalūs nelaiko atminties. buvau padares pas save gamyklinį tiesioginiu pliusu,gavau 1,3 A nuotėkį (chrysler stock'inis),4 val ir mašinos neužvesdavau

  9. #9
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    54
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą

    Citata CTO_Saras rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O kodėl tie gamykliniai magai palaiko atmintį ir nesodina akumuliatoriaus? Matyt maitinimo grandinė geriau padaryta. Aišku apie grojimo kokybę nėra ką šnekėt...
    pasijung savo alpinę ne nuo pastovaus pliuso o nuo rakto ir pasižiurėk ar tada iškraus akumą
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT