Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 6 iš 8 PirmasPirmas ... 4 5 6 7 8 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 151 iki 180 iš 227

Tema: Svajonių SUBWOOFER

  1. #151
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    visada per patinkanti gabala norisi uzsukt maksimuma ir jo buna visada mazai nors ir galinga aparatura.garsi muzika juk ikvepia . man pvz nepatinka siemens arenoj kad per daug tyliai koncertai vyksta ypac apmaudu del roko grupiu kur reikia kad trenktu kaip reikiant..

  2. #152
    Savas Truemayhem has a little shameless behaviour in the past Truemayhem's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    LT
    Žinučių
    716
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Siemens arenoj isvys gero garso niekad negirdejau, nei skambesio nei galios. Kiek girdejau nezinau ar tiesa ar ne bet liesas skirtas sienu garso izoliacijos apklijavimui - kazkur issvaiste, taip ir nepadare, nesamone. Gera metalo grojima galima isgirst per metalmania koncertuose Lenkijoj(Katowice) - isitikinau kelis kartus ir Vokietijoj - Wacken Open Air, Lietuvoj dar tokio lygio nera, ir jauciu negreit bus ops:

  3. #153
    Aktyvus marchius is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    Kaunas Trakai
    Žinučių
    130
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    tai gal kas patars koki stiprintuva jungti mano svajoniu subwuferiui Focal kx40?

    Kaip toks variantas Helix SPXL 1000 ?

  4. #154
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    ledo rumuose vilniuj kadaise buvau koncerte tai ziauriai galingas ir kokybiskas garsas buvo: reki salia kolegai i ausi nieko negirdi :smt102. kunas buvo vos ne metomas nuo galios:smt023 bet skambesys buvo labai suderintas, subalansuotas lb geri auksti dazniai ryskus aiskus gyvi o ne priduse kaip varzybinese masinose... taip ir masinoje kartais norisi kokybiskos galios o ne spl kaip kas cia nesamones rasineja

  5. #155
    Naujokas kalimciks is on a distinguished road kalimciks's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Telsiai-Vilnius
    Amžius
    35
    Žinučių
    72
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    12w6 mano svajoniu subas, pries pirkdamas galvojau, ir parotingas dede patare...neimk w7 o geriau w6...esu suzavetas jo grojimu, pajunges nuo 300,4 slasho ant 8 omu, ir zinokit groja nors jis tegauna koki 70 vatu...malonu subo klausyt, ir gylio per akis ir minkstai sodriai groja...idejau i uzdara dezute, tai labai graziai viskas dera sistemoj, groja kartu su midbasu mb quart rvf 164 ni trupucio neatsilieka...idomumo delei padariau portine deze, paklausiau tris dienas...isemiau lauk ir isidejau bvel i uzdara, tai sirdis atsigavo O portinej dezej nebespedavo su midbasu i takta :smt021 putimo ir slegio nepalyginamai daugiau nei uzdaroj, bet nu netoks grojimas.jau subas uzgozia prieki, jauti iskart kad jis bagazinej, o kai uzdara dezute, tai nejauti is kur zemas eina :smt020 laukiu nesulaukiu 500.1 stipro tam subui tadfa galesiu dar bi ampingu pajungt visa prieki nuo 300.4 beje prieky mb quart pvf 210 ir midbassas rvf 164 magas jvc 9101 susigroja super O esu labai patenkintas garsu loju:
    P.S.klausiau sistemos priekis buvo rs pro o gale uzdaroj dezej 12w7 ir stipras jl 1000.1 isvada tokia, nu nesamone toki suba det sq sistemai, viska nupucia vien subo buuum girdziu is galo ir priekio cypcikus nu krc, taip ir sake protingas dede...w7 nigerio sq sistemai...bet ne normaliai muzikai klausyt...is tikruju ir w6 yra per galingas bosas, niekam tos galios tiek nereikia, bet emiau ji vien kad turi gera gyli :smt023
    pioneer-p80rs *seas lotus RT27F *polk audio sr6500 *tru tecnology b-475 *polk momo c 300.2 *jl audio 12w6v2 *signat instaliacija

  6. #156
    Ekspertas zavas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    35
    Žinučių
    929
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Citata DEIVISC link=topic=1356.msg86920#msg86920 date=1219433601 rašė čia:
    ledo rumuose vilniuj kadaise buvau koncerte tai ziauriai galingas ir kokybiskas garsas buvo: reki salia kolegai i ausi nieko negirdi :smt102. kunas buvo vos ne metomas nuo galios:smt023 bet skambesys buvo labai suderintas, subalansuotas lb geri auksti dazniai ryskus aiskus gyvi o ne priduse kaip varzybinese masinose... taip ir masinoje kartais norisi kokybiskos galios o ne spl kaip kas cia nesamones rasineja
    1. Ar tikrai reikia tiek garso? Nebuna paskui jausmo kelias dienas kad vatos pilnos ausis ir zmonele neliepia tyliau kalbeti?
    2. Ar gumos gabalas gali groti taip koncertiniai garsiaklbiai? Guma leta, BOOM BOOM... O vat koncertinukai (jei ne patys prasciausi) turi ta ataka ir greiti, visai kas kita O
    Honda Accord CM1 -> Totally Stock

  7. #157
    Savas Truemayhem has a little shameless behaviour in the past Truemayhem's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    LT
    Žinučių
    716
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Citata kalimciks link=topic=1356.msg86924#msg86924 date=1219436678 rašė čia:
    12w6 mano svajoniu subas, prieš pirkdamas galvojau, ir parotingas dede patarė...neimk w7 o geriau w6...esu suzavetas jo grojimu, pajunges nuo 300,4 slasho ant 8 omu, ir žinokit groja nors jis tegauna koki 70 vatu...malonu subo klausyt, ir gylio per akis ir minkstai sodriai groja...idejau i uždara dezute, tai labai graziai viskas dera sistemoj, groja kartu su midbasu mb quart rvf 164 ni trupucio neatsilieka...idomumo delei padariau portine deže, paklausiau tris dienas...isemiau lauk ir isidejau bvel i uždara, tai sirdis atsigavo O portinej dėžėj nebespedavo su midbasu i takta :smt021 putimo ir slėgio nepalyginamai daugiau nei uzdaroj, bet nu netoks grojimas.jau subas uzgozia prieki, jauti iskart kad jis bagazinej, o kai uždara dezute, tai nejauti is kur zemas eina :smt020 laukiu nesulaukiu 500.1 stipro tam subui tadfa galesiu dar bi ampingu pajungt visa prieki nuo 300.4 beje prieky mb quart pvf 210 ir midbassas rvf 164 magas jvc 9101 susigroja super O esu labai patenkintas garsu loju:
    P.S.klausiau sistemos priekis buvo rs pro o gale uzdaroj dėžėj 12w7 ir stipras jl 1000.1 isvada tokia, nu nesamone toki suba det sq sistemai, viska nupucia vien subo buuum girdziu is galo ir priekio cypcikus nu krc, taip ir sake protingas dede...w7 nigerio sq sistemai...bet ne normaliai muzikai klausyt...is tikrųjų ir w6 yra per galingas bosas, niekam tos galios tiek nereikia, bet emiau ji vien kad turi gera gyli :smt023
    Kas tas protingas dede ?
    Kai klausej 12W7 uzdaroj dėžėj kur priekis buvo rs pro - cia mano masina buvo :-D
    Zinau kodel nepatiko, beje man irgi - 1. todel kad subas grojo antra diena :smt021 tiksliau jisai pagrojo prieš Varžybas apie 5-6 valandas realiai. Pirmu pora valandu isvys tragiskai grojo, galvojau apsiverksiu.. Klysti del 12W7 ir nedaryk isvadu :smt018. Gal bus naujiena tau gal ne - JL'ai labai ilgai prasigrojineja, žmonės menesi-du klauso kol subas uzgroja. Prie to pacio dar ir visi garsiakalbiai buvo nauji ir sistema gerai nesuderinta, nes nebuvo laiko varzybom tvarkingai pasiruost, jei atkreipej dėmesį net podiumu pishalkoms nebuvo dar ops:
    Galiu drasiai sakyt kad negirdejai tu w7, o gaila :roll:

    Isvada tokia: Nu nesamone daryti isvadas po 5 min klausimosi velnis zino kokios muzikos :smt011
    P.S. Juk as galiu visa teisybe ir apie mb quartus rvf parasyt :-D

  8. #158
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    " Nu nesamone daryti isvadas po 5 min klausimosi velnis zino kokios muzikos "

    Nemokejau pacituoti - nukopinau... O

    Muzika buvo " MICHAEL JAKCON " - pats koregavau tavo 7' tuko prasigrojima, pirmas disko apsisukimas - sudas. Koks 5 - jau faina - gali pagauti "cionga" ...
    Siaip Jaksono muzika tavo MB labai stipriai suskambejo ir be pragroto subo - priekis savo padare... :!:
    Nemanau kad MB NANO butu stipriau pasirode... :!:
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  9. #159
    Savas Truemayhem has a little shameless behaviour in the past Truemayhem's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    LT
    Žinučių
    716
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Citata kalimciks link=topic=1356.msg86924#msg86924 date=1219436678 rašė čia:
    esu suzavetas jo grojimu, pajunges nuo 300,4 slasho ant 8 omu, ir žinokit groja nors jis tegauna koki 70 vatu...malonu subo klausyt, ir gylio per akis ir minkstai sodriai groja...
    kalimciks - jei panagrinetum o ne speliotum tai nustabtum kad tavo w6 nuo 300/4 tiltu prie 8 Omu gauna 150W o ne 70. Turi stipra ir nezinai jo parametru, ka gali sprest apie suba ? Jokauju O Eilini karta pasikartosiu - nespresk pagal protingu dedziu nuomones. Galim susilazint - vilniuj yra gerai pragrotas 12W7 uzdaroj dezutej, imesim pas tave kai 500/1 turesi ir palyginsim ok ? Jei w6 apgros w7 - as tau statau daug alaus

  10. #160
    Savas Truemayhem has a little shameless behaviour in the past Truemayhem's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    LT
    Žinučių
    716
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Citata Vilmantas link=topic=1356.msg86933#msg86933 date=1219440516 rašė čia:
    " Nu nesamone daryti isvadas po 5 min klausimosi velnis zino kokios muzikos "

    Nemokejau pacituoti - nukopinau... O

    Muzika buvo " MICHAEL JAKCON " - pats koregavau tavo 7' tuko prasigrojima, pirmas disko apsisukimas - šūdas. Koks 5 - jau faina - gali pagauti "cionga" ...
    šiaip Jaksono muzika tavo MB labai stipriai suskambejo ir be pragroto subo - priekis savo padare... :!:
    Nemanau kad MB NANO būtų stipriau pasirodė... :!:
    +1 :smt023

  11. #161
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Tai man cia begt ir pirkt ir gert dar viena alaus? O
    Kad jau sita posta su kokiais 5 redagavimais rasau.. :!:
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  12. #162
    Savas Truemayhem has a little shameless behaviour in the past Truemayhem's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    LT
    Žinučių
    716
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Gali nueit, penktadienis juk :-D

  13. #163
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Nuneskit.... :smt018 O
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  14. #164
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    na neblogai jus vyrukai cia pridiskutavote,man ydomu dar butu,kad abu dedes Arturai prisijunktu-nagi i kova O

  15. #165
    Aktyvus marko can only hope to improve
    Registracijos data
    May 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    297
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Atsitiktinai radau ruso sistemele su kuria jis nugalejo EMMA europos finale Pure Passive divizione,kas nustebino tai zemu dažnių dalis ,bet kaip pats aiskino,butent subu ilgai neatrinkinejo skirtingai nei kitu komponentu,nes gavo su imantriu korpusu ir nepasirode silpnoji sistemos dalis,maitinasi SWR'ai nuo 240w prie 4om ir 430w prie 2om monobloko (nzn kaip pajunges). Reikia pabrezt midbasai irgi gan nejautrus,subai du-irgi susikele jautrumas ir pasitvirtino mano nuomone ,kad du subai beveik visada geriau uz viena (mazeja garsiakalbio eiga norimam slegiui sukurti,dideja jautrumas)

    ГУ - Alpine F#1 Status CDA-7990R
    Усь на фронт - Poweramper XP200T
    Усь на сабы - Steg QM240.1
    Твитeры - Xetec T28
    Мидбасы - Genesis ABS15.01
    Кабель на твитеры - Kimber 4TC
    Кабель на мидбасы - Kimber 4VS
    Межблок - Kimber PBJ
    Сабы 2шт. Alpine SWR-1222D
    Кроссы на Mundorf и Visaton
    Attached Images

  16. #166
    Naujokas kalimciks is on a distinguished road kalimciks's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Telsiai-Vilnius
    Amžius
    35
    Žinučių
    72
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Igori, tavo merse as nieko neklausiau ir aplamai as to tavo merso net nesu mates,kazkada taremes, kad parodysi kaip pas taves w7 ir nano groja bet taip ir nieko nebesigavo... cia kitoj masinoj klausiau tokia sistema, zinai tu ta masina tikrai,, del galios prie 8 omu tai tikrai 150 vatu jis negauna ir negaus, tu ka nori ta sakyk...o dedes vardo nesakysiu, niekam nereikia.
    del w7 nu man paaiskink durnam tupam ka reikia sudeti i prieki kad priekis pasivytu ta 12w7 tame 1000.1 gainas prisuktas iki minimumo ir kas is to?nupucia jis vis tiek tuos rs pro :smt021 nu ir kur subo kontrole?
    nera jos, nu as klausiau , klausiau neilgai, bet man uzteko, pasakiau sau-ne-tikrai to nenoriu ir cia ne muzikos grojimas.
    pioneer-p80rs *seas lotus RT27F *polk audio sr6500 *tru tecnology b-475 *polk momo c 300.2 *jl audio 12w6v2 *signat instaliacija

  17. #167
    Naujokas kalimciks is on a distinguished road kalimciks's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Telsiai-Vilnius
    Amžius
    35
    Žinučių
    72
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    normaliam muzikos klausymui subo galai ne daugiau kaip 300watu-cia mano nuomone.daugiau niekam nereikia.ir tai dar per daug bus...ir is vis, pasidarius gera prieki nereikia to subo niekam O
    P.S. laukiu tavo kritikos ir tiesos apie rvf 164 :!:
    pioneer-p80rs *seas lotus RT27F *polk audio sr6500 *tru tecnology b-475 *polk momo c 300.2 *jl audio 12w6v2 *signat instaliacija

  18. #168
    Ekspertas AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Vieta
    Lithuania
    Žinučių
    1,060
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Pas mus kaip visada barniai ir tiek, net gi diskusijos nesigauna (jau nekalbu apie patirties pasidalinimą). :mrgreen:

    Citata kalimciks link=topic=1356.msg86955#msg86955 date=1219485020 rašė čia:
    del w7 tu man paaiskink durnam tupam ka reikia sudeti i prieki kad priekis pasivytu ta 12w7 tame 1000.1 gainas prisuktas iki minimumo ir kas is to?nupucia jis vis tiek tuos rs pro :smt021 nu ir kur subo kontrole?
    Pagal tavo pasakymus man atrodo, kad tu net gi negirdėjai W7 grojant su RS Pro (duodu 99,99% kaip svariausias auksas :mrgreen ir jau teigi kad nupučia, ar aš klystu? Kad toliau nebūtų nesusipratimų, tiesiog reikia susitikti ir paklausysi, tavęs gi niekas nepriverčia pirkti tą W7 ir tik tada viskas atsistos į savo vietas. Apie gain'ą ir gi nieko nekomentosiu, nes pasakymas buvo tikrai į lubas.

    Citata kalimciks link=topic=1356.msg86957#msg86957 date=1219485613 rašė čia:
    normaliam muzikos klausymui subo galai ne daugiau kaip 300watu-cia mano nuomone.daugiau niekam nereikia.ir tai dar per daug bus...ir is vis, pasidarius gera prieki nereikia to subo niekam O
    Su tavo pasakymu sutinku tik iš dalies, o butent 300W, bet kas tie 300W niekas nežino (ar pikas su max iškraipimų, RMS ir t.t.) bet ne tame esmė. Apie varžybas nekalbame, ten visai kitą situacija (strategija), nekiekvienas su savo "Svajonės subu" ruošiasi varžybom. Šitam Jl'ui užtenka ir 300W pilnai. Bet vėl gi, pagrindinė problema yra muzika. Muzika (klausoma) tai yra nuotaika, šiandien tu klausai tyliai, rytoj - max., šiandien nori jausti tik slėgį, o rytoj subą iš vis atjungi. Aš visada sakau kad niekada nebuna perdaug (mąstant sveikai O ), būna permažai, o tas permažai (tai yra iškraipimai, jau negerai). Groja kokia nors "senuška" dainą ir norisi užsukt (nes nuotaika tokia) ir supranti kad muzika pasilieka antrame plane, o girdi tik iškraipimus. O su pasakymu dėl priekio niekada nesutiksiu (nors tu mane užmušk :mrgreen, nu gaaaal kai pasensiu, turėsiu anūkų ir neturėsiu kur meškerių padėti, nu tada gal ir padaryčiau vietos bagažinėje (juokauju). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    АвтоЗвук - тяжелая форма заболевания аудиофилии, выражается в стремлении добиться идеального звучания автомобильной аудиосистемы. Лечению не поддается :smt023

  19. #169
    Naujokas kalimciks is on a distinguished road kalimciks's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Telsiai-Vilnius
    Amžius
    35
    Žinučių
    72
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    nea tikrai nesipykstam O nu kiekvienas turim savo nuomone ir kiekvienas suprantam vis kitaip muzikos atkurima O nu vienu zodziu, isreiskiau savo nuomone ir tiek, uzvire cia karsta diskusija sakyciau,o ne gincai O nu girdejau girdejau kaip groja tas 12w7.jei galvociau apie toki daikta, tai tada imu 2 vienetus 12w7 darau portines dezes, du slashus ir gazdinu lietuva su dideliu buuum.vsio viskas, pasiskayma savo baigiau :supz: dar karta-kiek zmoniu-tiek nuomoniu, ir galit varyt ant manes, kad as nieko nesuprantu ir taip toliau.o kas liecia del reikia suitikt ir paklausyti, labai noreciau, kuo daugiau instalu paklausai, tuo objektyviau gali ivertinti, susidaryt nuomone O
    pioneer-p80rs *seas lotus RT27F *polk audio sr6500 *tru tecnology b-475 *polk momo c 300.2 *jl audio 12w6v2 *signat instaliacija

  20. #170
    Savas Liveris is on a distinguished road Liveris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Siauliai
    Amžius
    44
    Žinučių
    853
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Citata zavas link=topic=1356.msg86867#msg86867 date=1219398767 rašė čia:
    Tik :twisted: Taigi, turime dvi duris po kokius 400-600w @ kokius 92-95dB... O gal ir daugiau... Hm... O kam tiek reikia?
    Na tu cia biskeli nivertinai atsuktuvo sugebejimus. Pas mane duru dezutese tik po viena 6,5" kurie gauna tik po 160 rms, ir to sugeba 121,6 papusti, o tu cia jam sakai 92-95db. Atvortke vietoj taves as supykciau

  21. #171
    Aktyvus marchius is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    Kaunas Trakai
    Žinučių
    130
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    sakydamas 92 95 db zmogus tikriausiai turejo omeny prie 1W/1m arba 2.83V/1m :smt023 o ne prie max galios :smt021

  22. #172
    Ekspertas zavas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    35
    Žinučių
    929
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Citata Liveris link=topic=1356.msg86967#msg86967 date=1219499732 rašė čia:

    Na tu cia biskeli nivertinai atsuktuvo sugebejimus. Pas mane duru dezutese tik po viena 6,5" kurie gauna tik po 160 rms, ir to sugeba 121,6 papusti, o tu cia jam sakai 92-95db. Atvortke vietoj taves as supykciau
    Apie jautruma snekejau... Jautruma...
    Honda Accord CM1 -> Totally Stock

  23. #173
    Savas Truemayhem has a little shameless behaviour in the past Truemayhem's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    LT
    Žinučių
    716
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Citata kalimciks link=topic=1356.msg86963#msg86963 date=1219492024 rašė čia:
    nea tikrai nesipykstam O nu kiekvienas turim savo nuomone ir kiekvienas suprantam vis kitaip muzikos atkurima O nu vienu žodžiu, isreiskiau savo nuomone ir tiek, uzvire cia karsta diskusija sakyčiau,o ne gincai O nu girdėjau girdėjau kaip groja tas 12w7.jei galvociau apie toki daikta, tai tada imu 2 vienetus 12w7 darau portines dėžes, du slashus ir gazdinu lietuva su dideliu buuum.vsio viskas, pasiskayma savo baigiau :supz: dar karta-kiek žmonių-tiek nuomoniu, ir galit varyt ant manęs, kad as nieko nesuprantu ir taip toliau.o kas liečia del reikia suitikt ir paklausyti, labai norėčiau, kuo daugiau instalu paklausai, tuo objektyviau gali įvertinti, susidaryt nuomone O
    Ziuriu tamsta teoretikas esi
    Ir nesupranti ka rasau, dar syki perskaityk.
    Matyt siek tiek nesupranti ka turejau omeny ir ka pats nori pasakyt irgi neaisku, juk rasiau apie subo POTENCIALA, tai reiskia jog nieks tave neprivercia uzsukt w7 ant pilno gain'o, ir su w6 ta gali padaryt - kad uzgoztu viska. Niek nedraudzia sureguliuot sistema, suderint suba su priekiu, bet sneketa buvo apie tai - NORINT PUSTELT BE ISKRAIPYMU. Tavo nuomone apie nigeriska bosa - is kitu zmoniu, pamaciusiu subo pakaba ir visiskai nepagrysta asmeninem perklausom. Sutinki? Manau to nepaneigsi. 5-10 min perklausa nieko nepasako. Gerai kad w6 patiko, bet neisivaizduoji ka w7 gali. Girdejau as daugeli subu su daug stipriaku(stiptinuvu duombazes kurima pasiziurek su kokiais) ir labai nedaug subu priartejo w7 grojimu - supliusavus viska bendrai.
    Dar tau klausimas pasisvarstyt - kodel gi as nedejau sau w6 ar dvieju w6 nors ju buvo pilna sandely o laukiau W7 ? :smt020
    Kodel abu JL Audio atstovai Lietuvoje sudejo sau butent w7 o ne w3 tarkim ar w6 ar kitka kazka ? :smt017 Juk liesu yra ir galimybiu paklausyt ir issirinkt kruva kitu yra, bet vistiek galutinis zodis - w7.
    P.S. W6 nedaug atsiliko nuo w7 :supz:

  24. #174
    Ekspertas zavas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    35
    Žinučių
    929
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    O galima pasiteirauti? Kam toks rezervas? Ir kas gaunasi kai pagarsini? Subas vanoja, priekio nebesigirdi ir visas apsipatenkinas sedi - mano megstamas gabalas valina. Isleidi sistemai 2 -3 kart daugiau (vien del zemu), vien del to, jei netyciom kuria diena pabaladoti noresis... O paskui klausai 1/4 garso ir postringauji, apie tai, kad subui reikia galios kad parodytu savo grojima... Kad prie 200w jis groja kaip kibiras, kad nera nei tikslumo nei dinamikos...

    Beje, per 5 min ir reikia nuspresti ar sistema groja ar ne (cia pagal mane). Vos isedes pajunti ar sistema limpa ar ne. Jei nelimpa - ilgesnis klausymas tik saves apgaudinejimas. Ausis pripranta - pradedi galvoti "na gal ir nieko" bet kai isgirsti kazka kas yra arciau taves, supranti kad tik save apgaudineji. Manau ir su JL prasigrojimu tas pats. Tyciom siandien pavarciau ju puslapi, manuala... Niekur neradau parasyta apie tai kad subas turi prasigrojineti pora menesiu (ir pats nelabai tuo tikiu... Neturetu tokie rimti gaminiai atkeliauti jau "pragroti" ir gerai patikrinti? na o siaip garsiaklbiui uztenka keliu dienu... savaites... bet ne menesiu...) ir kas idomiausia, "prasigroja" stebuklaingai - sesios valandos iki varzybu ir kaip lempute - sviecia/nesviecia garsiaklbis ima ir isijungia "prasigroja"... Gal greiciau per tuos kelis menesius priprantama prie garso ir tada jau atrodo FANTASTIKA.
    Honda Accord CM1 -> Totally Stock

  25. #175
    Naujokas kestutis111 is on a distinguished road kestutis111's Avatar
    Registracijos data
    May 2008
    Vieta
    lietuva
    Žinučių
    83
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    turiu w7 ir as permeciau aki knygutej nera nieko uzsiiminta apie tuos kazkokius prasigrojimus gal pora valandu reikia gal savaites kad isivaziuotu bet jau ne menesi.

  26. #176
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Citata zavas link=topic=1356.msg86976#msg86976 date=1219517087 rašė čia:
    O galima pasiteirauti? Kam toks rezervas? Ir kas gaunasi kai pagarsini? Subas vanoja, priekio nebesigirdi ir visas apsipatenkinas sedi - mano megstamas gabalas valina. Isleidi sistemai 2 -3 kart daugiau (vien del zemu), vien del to, jei netyciom kuria diena pabaladoti noresis... O paskui klausai 1/4 garso ir postringauji, apie tai, kad subui reikia galios kad parodytu savo grojima... Kad prie 200w jis groja kaip kibiras, kad nera nei tikslumo nei dinamikos...

    Beje, per 5 min ir reikia nuspresti ar sistema groja ar ne (cia pagal mane). Vos isedes pajunti ar sistema limpa ar ne. Jei nelimpa - ilgesnis klausymas tik saves apgaudinejimas. Ausis pripranta - pradedi galvoti "na gal ir nieko" bet kai isgirsti kažką kas yra arciau taves, supranti kad tik save apgaudineji. Manau ir su JL prasigrojimu tas pats. Tyciom siandien pavarciau ju puslapi, manuala... Niekur neradau parašyta apie tai kad subas turi prasigrojineti pora menesiu (ir pats nelabai tuo tikiu... neturėtų tokie rimti gaminiai atkeliauti jau "pragroti" ir gerai patikrinti? na o šiaip garsiaklbiui uztenka keliu dienu... savaites... bet ne menesiu...) ir kas idomiausia, "prasigroja" stebuklaingai - sesios valandos iki Varžybų ir kaip lempute - sviecia/nesviecia garsiaklbis ima ir isijungia "prasigroja"... Gal greiciau per tuos kelis menesius priprantama prie garso ir tada jau atrodo FANTASTIKA.
    pvz dynaudio pragrot reikia ne viena menesi ir tai isitikinau pats.o kad subas vanoja ir priekio nesigirdi kai pagarsini nesamone parasei, garsas jei gerai suderintas turi buti tolygus ir ant mazo ir ant didelio garso prie ko cia tik bosas turi nei sio nei is to valinti ?visi dazniai valina ir nieks nieko neuzgozia

  27. #177
    Ekspertas zavas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    35
    Žinučių
    929
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Na jei priekis yra tolygus bosui - aisku pagarsinus viskas OK. Bet...

    Paprastas pavyzdukas (tik teorinis) jei imam 84dB jautrumo suba, i ji duodam 1kw, deze ideali - visiskai tiesi kreive, subas dirba +/- 0dB tai turime 115dB tad jei sakykime jautri priekine akustika - 90dB tai i ja reikia paduoti 250w... Kieno priekis tiek laiko be iskraipymu (neminekim keliu veikeju kurie sioje srytyje megejai pasistengti)? O jei subas ne uzdaroje dezuteje i fazike? O jei dar pridesime garso "padidejima" del to kad klausoma masinoje o ne atviroje erdveje? Opa... Subas jau ir 125dB pucia (o gal ir daugiau)... Tai kaip priekiui pasivyti?
    Honda Accord CM1 -> Totally Stock

  28. #178
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Vaizdas toks,kad vienas kalba apie miltus kitas apie tiltus... O
    Niekada teorija neapibres to, ka gauni praktikoje. Gali daznius sudeliot idealiai - pradedi klausyt ir pamatai kad groti turetu kitaip - na kiekvieno ausytes gi skirtingo dydzio... O
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  29. #179
    Savas Truemayhem has a little shameless behaviour in the past Truemayhem's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    LT
    Žinučių
    716
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Citata zavas link=topic=1356.msg86976#msg86976 date=1219517087 rašė čia:
    O galima pasiteirauti? Kam toks rezervas? Ir kas gaunasi kai pagarsini? Subas vanoja, priekio nebesigirdi ir visas apsipatenkinas sedi - mano megstamas gabalas valina. Isleidi sistemai 2 -3 kart daugiau (vien del zemu), vien del to, jei netyciom kuria diena pabaladoti noresis... O paskui klausai 1/4 garso ir postringauji, apie tai, kad subui reikia galios kad parodytu savo grojima... Kad prie 200w jis groja kaip kibiras, kad nera nei tikslumo nei dinamikos...

    Beje, per 5 min ir reikia nuspresti ar sistema groja ar ne (cia pagal mane). Vos isedes pajunti ar sistema limpa ar ne. Jei nelimpa - ilgesnis klausymas tik saves apgaudinejimas. Ausis pripranta - pradedi galvoti "na gal ir nieko" bet kai isgirsti kažką kas yra arciau taves, supranti kad tik save apgaudineji. Manau ir su JL prasigrojimu tas pats. Tyciom siandien pavarciau ju puslapi, manuala... Niekur neradau parašyta apie tai kad subas turi prasigrojineti pora menesiu (ir pats nelabai tuo tikiu... neturėtų tokie rimti gaminiai atkeliauti jau "pragroti" ir gerai patikrinti? na o šiaip garsiaklbiui uztenka keliu dienu... savaites... bet ne menesiu...) ir kas idomiausia, "prasigroja" stebuklaingai - sesios valandos iki Varžybų ir kaip lempute - sviecia/nesviecia garsiaklbis ima ir isijungia "prasigroja"... Gal greiciau per tuos kelis menesius priprantama prie garso ir tada jau atrodo FANTASTIKA.
    Mastai kaip amerikonas. Kodel būtinai viskas turi but parašyta manuale ? O ant mikrobangines raso kad negalima tenai mobiliaka kist ? Nesuprantu, kaip vaikas rasai. Matosi kad patirties neturi, pishalkos tavo ziniai ir tos - reikalauja prasigrojimo, prasigrojineja jas hebra metus laiko kol kažką bando rimtai klausyt jei jau i audiofilizma lendam. Kas tau gamykloj tiek laiko pragrojines garsiakalbius skirtingais dazniais ?
    "Limpa" ne limpa - nesamoniu prirasej kazkokiu, neduok Dieve kad tokie teisejai kaip tu būtų - per 5 minutes iskart viska girdi :dauzau:
    Mazai klauses - faktas, susikises viena kita sistemele ir krauni savo nuomone kaip taisykle visiem, pagalvok prieš rasant ir geriau kartais nieko nerasyt nei bile ka :smt017 - as tau rašau dar syki jei neaisku - GARSIAKALBIAM REIK PRASIGROT, o ka tu manai tai nereisia kad taip yra.

    P.S. Is kur istraukej kad nuo 200W groja kaip kibiras ? Prisiskaitej nuomoniu? Ar pats daug patirties turi su W7 montavimu/suderinimu ?

  30. #180
    Ekspertas zavas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    35
    Žinučių
    929
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą Ats: Svajonių SUBWOOFER

    Koks dideleis ir rimtas dede bebutumet, bet prasyciau skaityti, galvoti kas parasyta, o svarbiausia piktam nebuti.

    Jei i audiofilizma lendam - tada tikrai jame nevieta jokiem w7. manau del to gincytis neverta. Kad garsiaklbiui reikia prasigroti - aisku, bet manau (taip, tik as manau) kad ne tiek ilgai. O ar gamiklai butu sunku kokia savaite tuos subus pagroti? Kaina ju pakankamai didele kad galetu sau tai leisti. Nes kazkur maciau filmuka "w7 gimimas" tai subai surenkami rankomis, kiekvienas matuojamas ir t.t. (gal ten pagrazinta, nezinau, nedirbau JL'e) tai ka jie ten matuoja jei subas neprasigrojas ir sudinai groja? Ir kas garsiaklbyje turi prasigroti per du menesius? (esu viena ausimi girdejes kad "rimtos" firmos iskart pragroja gaminius, kad vartotojas kuo greiciau galetu jais dziagtis)

    Apie perklausas - tai mano nuomone. Juk niekam jos nepersu. As nei teisejas, nei didelis ekspertas, bet tikiu meile is pirmo zvilgsnio/paklausymo. Kai uzgroja tikrai gerai tada iskart pajunti.

    O apie 200w... Ar kur rasiau kad JL? Ismokstam skaityti (ir negalvoti to ko nera). Rasiau apskritai (netaikiau JL ar dar kam)... Pora temos lapu atgal paversk... Hebryte daug prirase apie tai.

    Honda Accord CM1 -> Totally Stock

+ Reply to Thread
Puslapis 6 iš 8 PirmasPirmas ... 4 5 6 7 8 VėliausiasVėliausias

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT