persikaiciau sia tema ir net juokas paeme O Sia temos pabaiga praktiskai pavadinciau "koks dieviskas ir nepriekaistingas yra Jl". kazkaip pastebiu paskutiniu metu siame forume nemazai pasleptos Jl audio reklamos. na aisku ka pardavineji tas ir yra geriausia.
Mano nuomone Siandieninej car audio rinkoj yra pilna geru zemadazniu. tik svarbiausia - reikia moketi su jais gerai elgtis.
Morel Ultimo letapedis? argi? Ar tai ne stiprintuvo itaka? as manau kad tikslesnio ir muzikalesnio subo uz 1500 lt reikia paieskot. tik nereikia galutiniam variante taupyt ant stiprintuvo ir visos kitos instaliacijos. susiduriau su Ultimo ir apie ji is mano puses tik geriausi atsiliepimai. Bet velgi kiekvienas garsa suprantame savaip. vieniem patinka kai "pareina is galo perdetai GILUS zemas" ,kitiem patinka toks kurio visiskai nesijaucia...
patarciau pasiskaitinet uzsienietiskus forumus. ten zmones istiesu yra bande manau daugiau uz mus ir apraso savo ispudzius pakankamai tiksliai ir issamiai.

o jei i tema tai istiesu butu ydomu isbandyti Rs audio subwooferius.
Bet jei rinkciausi sau tai mano sarasas butu toks:
1. Morel ultimo 12
2. Jl 12w6
3. Jbl Gti
4. Dynaudio Mw 182
5. Infinity Kappa

I pirma vieta manau greitai atsistos Dynaudio Esotar2 zemadaznis kuris jau guli pas mane lentynoje.

Taip kad sekmes renkantis sau svajoniu subwooferi. Ir linkiu nepamirsti kad goja ne zemadaznis, o visa sistema.