Pas mus kaip visada barniai ir tiek, net gi diskusijos nesigauna (jau nekalbu apie patirties pasidalinimą). :mrgreen:

Citata kalimciks link=topic=1356.msg86955#msg86955 date=1219485020 rašė čia:
del w7 tu man paaiskink durnam tupam ka reikia sudeti i prieki kad priekis pasivytu ta 12w7 tame 1000.1 gainas prisuktas iki minimumo ir kas is to?nupucia jis vis tiek tuos rs pro :smt021 nu ir kur subo kontrole?
Pagal tavo pasakymus man atrodo, kad tu net gi negirdėjai W7 grojant su RS Pro (duodu 99,99% kaip svariausias auksas :mrgreen ir jau teigi kad nupučia, ar aš klystu? Kad toliau nebūtų nesusipratimų, tiesiog reikia susitikti ir paklausysi, tavęs gi niekas nepriverčia pirkti tą W7 ir tik tada viskas atsistos į savo vietas. Apie gain'ą ir gi nieko nekomentosiu, nes pasakymas buvo tikrai į lubas.

Citata kalimciks link=topic=1356.msg86957#msg86957 date=1219485613 rašė čia:
normaliam muzikos klausymui subo galai ne daugiau kaip 300watu-cia mano nuomone.daugiau niekam nereikia.ir tai dar per daug bus...ir is vis, pasidarius gera prieki nereikia to subo niekam O
Su tavo pasakymu sutinku tik iš dalies, o butent 300W, bet kas tie 300W niekas nežino (ar pikas su max iškraipimų, RMS ir t.t.) bet ne tame esmė. Apie varžybas nekalbame, ten visai kitą situacija (strategija), nekiekvienas su savo "Svajonės subu" ruošiasi varžybom. Šitam Jl'ui užtenka ir 300W pilnai. Bet vėl gi, pagrindinė problema yra muzika. Muzika (klausoma) tai yra nuotaika, šiandien tu klausai tyliai, rytoj - max., šiandien nori jausti tik slėgį, o rytoj subą iš vis atjungi. Aš visada sakau kad niekada nebuna perdaug (mąstant sveikai O ), būna permažai, o tas permažai (tai yra iškraipimai, jau negerai). Groja kokia nors "senuška" dainą ir norisi užsukt (nes nuotaika tokia) ir supranti kad muzika pasilieka antrame plane, o girdi tik iškraipimus. O su pasakymu dėl priekio niekada nesutiksiu (nors tu mane užmušk :mrgreen, nu gaaaal kai pasensiu, turėsiu anūkų ir neturėsiu kur meškerių padėti, nu tada gal ir padaryčiau vietos bagažinėje (juokauju). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: