Važiuok pas meistrą!!!
Važiuok pas meistrą!!!
tu tai jaučiu geras meistras,moki parašyti tik vieną sakinį
Aš ne meistras, tačiau suprantu, kad tu nieko nesuprantiPats darydamasis tik išmesi pinigus ir tiek... Dabar tu neturi net elementaraus supratimo, todėl tau čia niekas nepagelbės
![]()
Bookmarks