Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 34 iš 34

Tema: kokia muzika i [e36]

  1. #31
    Jaunius compaq is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2009
    Žinučių
    24
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    16cm prieki be perdarymo netilps niekaip, gale pjaustyti nieko ne už ką nežadu, nes ne mano vieno automobilis ir jo gero stovio nežadu gadinti "bulgarkem" man kažko geriau reikia iš esamu vietų garsiakalbiams.. Plius 16tukai nuo mago per silpnai butu kiek aš suprantu.. Kai ateis laikas aš į savo vieno dėsiu ne taip taupiai, o čia man reikia super eko varianto, kad tik nebūtų gėda įjungti muzikos..

  2. #32
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    37
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata compaq rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    16cm prieki be perdarymo netilps niekaip, gale pjaustyti nieko ne už ką nežadu, nes ne mano vieno automobilis ir jo gero stovio nežadu gadinti "bulgarkem" man kažko geriau reikia iš esamu vietų garsiakalbiams.. Plius 16tukai nuo mago per silpnai butu kiek aš suprantu.. Kai ateis laikas aš į savo vieno dėsiu ne taip taupiai, o čia man reikia super eko varianto, kad tik nebūtų gėda įjungti muzikos..
    jautrūs 16liktukai grotų bet aišku atskiras stiprintuvas geriau,rezultatas geresnis gautūsi
    Get Low

  3. #33
    Naujokas BartekZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Kretinga
    Amžius
    36
    Žinučių
    98
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Jei nuo mago leidi suba... Tiesiog nusipirk kokį senuką stiprintuvą ir pajunk tiltu tą bosiuką sekanciam automobiliui jį panaudosi akustikai. Nereikės tau tada jokių skylių palangėj ar darkyt mašiną su "bulgarkem" Su stiprintuvu nebus tokių kontrastų tarp muzikos ir boso.

  4. #34
    Jaunius compaq is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2009
    Žinučių
    24
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Na kiek mano supratimas leidžia, tai šitas daiktas savyje turi stiprintuvą.. http://www.comparestoreprices.co.uk/...-ts-wx205a.asp Ir kai magas ir šitas "daiktas" gauti praktiškai už dyka, nelabai norėtusi man dar dabar stiprintuvui iškišti kokiu 300-400lt ir dar garsiakalbiams panašiai ar daugiau.. o be to po tokiu investicijų ir tas magas ir "subas" jau nebus į tema.. Vėl tada kitu reiktu šitu ir pan. tai prisikapstysiu prie kokiu poros tūkstančiu lituku kuriu šiuo metu neturiu.. O be to yra kitas automobilis prie kurio priejus man rėkte rėkia duok pinigu, tai nelogiška man čia užsiimti tokiais dalykais.. Tiesiog idomu ar yra kokie pakeitimai kurie tilptu į kelis šimtus litu ir neverstu perdarinėti ne savo automobilio..

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT