Tai vat pradesiu nuo pradziu ir paprastai - kadangi esu nulis.Isanksto atsiprasau uz rasybos klaidas ir panasiai.Iesko paprastu patarimu ir atsakymu.

Turiu masina Opel Corsa D 2008m, dabartine garso sistema gamykline.

Biudzetas: 2000-????Lt.

Klausomos muzikos stilius - Dubstepas ir panasiai.

Norai:
1:Magnetola su dvd ar be jos priklausomai nuo kainos ir naudos.Galvoju apie - Kenwood DPX-305U
Kokie atsiliepima apie sita daigta? Siaip sau toks ar tiks ir mano noram ir galimybem?.


2:Komponentai- Galvoju apie Alpine SPR-60C ? 110RMS/330W. Ar jie verti savo kainos pagal kokybe? Ka zinot apie siuos komponentus? Ir kokia jusu nuomone?

3:Kondensatorius. Radau toki paprastu uz nedidele kaina ,kazkodel galvoju kad man jo uzteks- neieskojau kondensatoriaus labai "mandro". Sitas paprastutis 2.4farado . Ka galvojat?

4:Linijiniu laidu komplektas - 2500w 4AWG 100AMP G7 . Kiek suprantu jie turetu buti neblogi? Ar uzteks situ?

5:Stiprintuvas komponentam??? Ar butinas jis sitiem komponentam? Del sito nieko nezinau tai gal kazka pasiulytumet prie situ komponentu - Alpine SPR-60c?.


Tai ka turiu:

Turiu suba toki siaip sau ir stiprintuva priderinta jam[Naudojau ji praitoj masinoj].
Subwooferis - JBL CS1204b [senukas] 1000w/250RMS. .
Stiprintuvas subuj - JBL GT5-a402. Nezinau stiprintuvas geras ar ne parasykit savo nuomone, kai pirkau stiprintuva subuj pasakiau kad yra JBL subas 250rms tai jis man parinko sita stiprintuva. Parasykit savo nuomone?


Tai vat pradzioj tiek tikiuosi neissipleciau perdaug. Dar darasysiu jai ka pamirsau,laukiu atsakymu ir mano klausimus ir ne tik,komentuokit,peikit.