sveiki yra masina Volvo s80 II 07m su pacia zemiausia audio sistema komplektacijoje
nesakau kad isvis groja sudinai ,bet netenkina
taigi pribrendo reikalas ir ieskau patarimu ir zmoniu kurie man viska gali sustiguot, jei susitartumem tai ir sumontuot .
internete dauk info yra tik skaityk bet visi skirtingai siulo


taigi esu apmastes kelis variantus ir bandau primest biudzeta


pas sitas volvas ejo galingiausia dynaudio sistema ,groja gerai ,radau net donora su viskuom tai yra kolonelem stiprintuvu gamykliniu laidais ir t.t
atsakymas is Volvo atstovo didele tikimybe kad mano masinoi sito viso gerio nepakursim, nes viskas eina per CAN magistrale ir visur reikia supust softa nauja kuris ir kainuoja nemazai ir jokiu garantiju nera kad veiks ,kaip ir atpuola
svarstau kita variantus
1. isidet pradziai suba I bagazine kas kazkiek kompensuotu grojima , paskui su laiku prieit prie koloneliu
2. imt is donoro visas dynaaudio koloneles, ir pakurt jas nuo negamyklinio stiprintuvo ,nerandu tik galingumu koloneliu situ gamykliniu ir varzu ,bet lyg 8 omu , nebus bedu su stiprintuvo paieskom?
3. brangiausias det visas koloneles dynaaudio ir + suba I bagazine ,kaip suprantu automatiskai reikes dvieju stiprintuvu , nes su vienu neisiversiu jei koki suba 400-500 wat rms pakurti , + turbut kondensatorius dasideda?


dynaaudio visas koloneles atiduoda uz 500lt ,nemanau kad uz tokia suma kazka nupirkciau geriau I duris
taigi idomu visos nuomones ,pamastymai ir pasiulymai